Jak zmienić, kiedy wiadomości wygasają na Snapchacie

Udostępnij teraz w social media:

Snapchat to aplikacja oparta na całej koncepcji pomijania, jeśli nie zaangażujesz się natychmiast – więc jeśli nie zobaczysz wiadomości w ograniczonym czasie, zniknie.

Wszyscy twoi znajomi będą o tym rozmawiać, a ty nie będziesz na bieżąco. Jest to albo ograniczony czas, albo zasada jednego widoku, którą mają wiadomości na czacie.

Ustawienia czatu Snapchata: 24 godziny

Ale Snapchat trochę zmienia sytuację dzięki wiadomościom na czacie. Użytkownicy mają teraz możliwość zezwalania na jednorazowe ograniczenie wyświetlania wiadomości lub wielokrotnego wyświetlania ich przez 24 godziny.

  Włącz i wyłącz raport „Widziane” w Google Hangouts

Oto, jak możesz wybrać, kiedy wiadomości wygasają na Snapchacie.

Wygaś wiadomość na Snapchacie

To nowa funkcja dostępna zarówno na iOS, jak i na Androida. Zajmuje się prywatnymi wiadomościami na czacie, które są wymieniane między użytkownikami.

Wiedz, że jest to ustawiane dla każdej osoby, co oznacza, że ​​możesz pozwolić niektórym znajomym wyświetlić wiadomość tylko raz, a innym pozwolić na wyświetlanie jej tyle razy, ile chcesz przez 24 godziny.

Otwórz Snapchata i dotknij przycisku czatu w lewym dolnym rogu ekranu.
Wybierz rozmowę z listy rozmów lub rozpocznij nowy wątek z jednym z kontaktów.
Stuknij ikonę hamburgera w lewym górnym rogu.
Kliknij ekran ustawień czatu, dotknij opcji Usuń czaty.

  Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych Androida za pomocą Coolmuster (recenzja)

Otworzy się menu z dwiema opcjami; Po obejrzeniu i 24 godziny po obejrzeniu.

Domyślnie czas wygaśnięcia wszystkich rozmów jest ustawiony na Po wyświetleniu. Opcję 24-godzinną należy zmienić ręcznie.

24-godzinny okres przeglądania wiadomości rozpoczyna się po jej jednokrotnym obejrzeniu. Jeśli wiadomość nie została wyświetlona, ​​zawsze możesz ją usunąć.

To nie jest jak publikowanie w swojej historii. Wszystko, co opublikujesz w swojej historii, wygasa po 24 godzinach od opublikowania, niezależnie od tego, kto to zrobił i kto nie widział.

W przypadku wiadomości czatu nieprzeczytana wiadomość nie rozpocznie 24-godzinnego odliczania. Dopiero gdy użytkownik wyświetli wysłaną przez Ciebie wiadomość, rozpocznie się odliczanie do 24 godzin.

Wiadomości wygasają indywidualnie, co oznacza, że ​​każda wiadomość wysłana w wątku konwersacji będzie miała swój własny czas wygaśnięcia na podstawie tego, kiedy została wyświetlona po raz pierwszy.

  Jak dostosować aplikację Giełda na zegarku Apple Watch

Oto przykład

Jeśli wysłałeś wiadomość o 8 rano, a inną o 8 wieczorem, zakładając, że obie były widoczne natychmiast po wysłaniu, będą miały różne czasy wygaśnięcia. Jeśli jednak obie wiadomości były przeglądane w tym samym czasie, będą miały ten sam czas wygaśnięcia, co może potrwać kilka sekund.

Jeszcze jedna rzecz, o której chcielibyśmy wspomnieć. Należy pamiętać, że gdy zmienisz czas wygaśnięcia wiadomości, Twój kontakt zostanie powiadomiony o zmianie.

x