Jak zmienić kolejność Filtry pojawiają się na Instagramie


Instagram właśnie otrzymał nową aktualizację i jest to duża. Aktualizacja wprowadziła pięć nowych filtrów i funkcję zarządzania filtrami. Bez wątpienia nowe filtry to ekscytująca wiadomość i będziesz chciał je wypróbować przy następnej kawie lub deserze, ale funkcja zarządzania filtrami zasługuje na taką samą uwagę. Pozwala ci zrobić dwie rzeczy; ukryj filtry, których nie lubisz lub w ogóle nie używasz, w moim przypadku byłby to filtr Inkwell. Umożliwia także zmianę kolejności wyświetlania filtrów podczas przewijania ich w interfejsie aplikacji. Możesz przenieść swoje ulubione lub najczęściej używane filtry na początek składu, a rzadziej używane na koniec. Oto jak.

Aby ukryć filtry, dotknij i przytrzymaj filtr, aż na obrazie, do którego aktualnie dodajesz filtry, pojawi się pole „Przeciągnij, aby ukryć”. Przeciągnij i upuść filtr na kwadrat, aby go ukryć. Alternatywnie możesz użyć menedżera filtrów, aby go ukryć.

Aby uzyskać dostęp do menedżera filtrów, przewiń do samego końca filtrów, gdzie zobaczysz nowy przycisk „zarządzaj”. Dotknij go, aby wyświetlić ekran zarządzania filtrami. Aby zmienić rozmieszczenie filtrów, stuknij, przeciągnij i upuść jeden na drugim. Wszystkie filtry, które mogłeś ukryć, pojawią się z niezaznaczonym przyciskiem obok nich. Dotknij go, aby powrócić do zakładki filtrów w interfejsie aplikacji. Aby ukryć filtr na tym ekranie, po prostu odznacz go.

instagram_hide instagram_filters

Jeśli właśnie zaktualizowałeś swoją aplikację, możesz przynajmniej raz odwiedzić ekran zarządzania filtrami, ponieważ aktualizacja automatycznie ukrywa niektóre filtry. Dla mnie ukrył cztery na samym końcu zakładki filtra, choć być może były to moje najmniej używane. W każdym razie sprawdź, czy w menedżerze filtrów nie ma wyłączonych filtrów i ciesz się czyszczeniem aplikacji ze wszystkich niechcianych opcji, których nigdy nie używałeś.

Pobierz Instagram z App Store

Pobierz Instagram ze sklepu Google Play