Jak zmienić kolor czatu Twitch na telefonie komórkowym

Czy jesteś aktywnym użytkownikiem Twitcha? Chcesz trochę ożywić swoje konto Twitch? Twitch oferuje kilka zabawnych funkcji nie tylko dla streamera, ale także dla widzów. Funkcja, która może poprawić Twój nastrój za pomocą różnych odcieni kolorów, to zmiana koloru Twojego czatu na Twitchu. Czy chcesz spróbować zmienić kolor czatu na Twitchu? W tym artykule omówimy, jak zmienić mobilny kolor czatu Twitch. Pokazaliśmy również listę rzadkich kolorów nazw Twitch wraz z kodami kolorów. Czytaj dalej!

Jak zmienić kolor czatu Twitch na telefonie komórkowym

Zmiana koloru czatu na Twitchu może poprawić nastrój użytkownika. Twitch zapewnia niesamowite funkcje, a jedną z nich jest nieskończona możliwość zmiany kolorów czatu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zmienić mobilny kolor czatu Twitch.

Jak zmienić kolor czatu na Twitchu

Dla wielu użytkowników czat jest jednym z najlepszych atutów Twitcha po transmisji strumieniowej. Odznaki, kolory nazw i nazwy użytkowników na platformie mogą nadać jej niepowtarzalny charakter. Kiedy zaczniesz korzystać z konta Twitch, twoja nazwa będzie wyświetlana w losowym kolorze, ale nie zawsze musi tak być. Nie masz konta na Twitchu? Przeczytaj nasz artykuł na temat aktywacji konta Twitch.

Uwaga: kroki zmiany koloru czatu na Twitchu są takie same dla Androida i iOS. Poniższe kroki są wykonywane na Xiaomi Redmi Note 9.

Możesz zalogować się do Skurcz z dowolnej przeglądarki lub użyj aplikacji Twitch. Podaliśmy kroki za pomocą aplikacji Twitch, ponieważ zarówno przeglądarka, jak i aplikacja wymagają tych samych kroków. Oto kroki, aby zmienić kolor czatu Twitch na telefon komórkowy:

1. Otwórz aplikację Twitch na telefonie komórkowym.

2. Wybierz dowolny strumień na żywo.

3. Stuknij ikonę z trzema kropkami w prawym dolnym rogu ekranu.

4. W ustawieniach czatu włącz czytelne kolory, jeśli są wyłączone.

5. Stuknij ikonę TOŻSAMOŚĆ.

,

6. Wybierz dowolny żądany kolor z 15 kolorów domyślnych.

Uwaga: jeśli masz Twitch Turbo lub Prime Gaming, będziesz mieć dostęp do nieskończonego koła kolorów.

Jak naprawić moje ustawienia czatu na Twitchu

Czy masz problemy z połączeniem się z czatem Twitcha? Cóż, często użytkownicy mogą napotkać pewne usterki w przeglądarkach do przesyłania strumieniowego, ale nie pocą się, ponieważ mamy rozwiązanie Twojego problemu z najlepszymi możliwymi rozwiązaniami. Przeczytaj nasz artykuł na temat naprawy Twitcha, który nie może połączyć się z czatem.

Czy nazwy Twitcha wygasają?

Nie, nazwy Twitch tak naprawdę nie wygasają, ale użytkownicy Twitcha mogą zmieniać swoje nazwy co 60 dni. Ale Twoje oryginalne imię i nazwisko nie będzie dostępne przez następne 6 miesięcy.

Rzadkie kolory nazw Twitcha

Twitch oferuje 15 domyślnych kolorów, ale możesz uzyskać dostęp do nieskończonych opcji kolorów w kole kolorów, które zapewnia Twitch. Ale poza tym biały, czarny lub świecące kolory to jedne z najrzadziej używanych kolorów w aplikacji Twitcha. Kolory tak powszechne jak biały i czarny są najmniej używane, ponieważ nie wyróżniają się. Używanie bieli jako koloru czatu lub imienia na Twitchu będzie praktycznie niewidoczne na jasnym tle. Podobnie czerń będzie niewidoczna na ciemnym tle.

Każdy kolor ma swój własny kod. Wymieniliśmy kilka rzadkich kolorów nazw Twitcha, a także popularne kody kolorów do wypróbowania, niezależnie od tego, czy są rzadkie, czy nie.

Kod koloru dla Twitcha

Twitch zapewnia kilka kodów dla każdego ze swoich kolorów. Każdy kod odnosi się do innego koloru lub nawet innego odcienia tego samego koloru. Wypróbuj różne odcienie tego samego koloru na swoim czacie Twitch, stosując te kody. Przyjrzyj się niektórym rzadkim kolorom nazw i kodom kolorów na Twitchu.

KODY
ZABARWIENIE
[unspecified]
Unikalna funkcja i kolor, co oznacza, że ​​każdy widzi inny, losowy kolor domyślny. Ten kolor będzie się różnił w zależności od użytkownika.
#FF0000
Czerwony
#FF69B4
Różowy
#8A2BE2

Fioletowy
#0000FF
Niebieski
#1E90FF
Jasny niebieski
#008000
Ciemnozielony
#391802
amerykański brąz
# FFF000
Żółta róża
#FFFFFF
Biały
#FF7C00
Pomarańczowy
#00FF00
Jasnozielony
#1500AE
Głęboki błękit
#00FFFF
Odwrotny

Jak zmienić nazwę Twitcha

Jeśli jesteś nowy w Twitchu i właśnie się zalogowałeś, musisz wiedzieć, że powinieneś zalogować się przy użyciu nazwy użytkownika. Miło jest zmieniać nazwy użytkowników trochę jak inne platformy mediów społecznościowych, ale nie jest konieczne używanie tej samej nazwy na zawsze. Możesz także zmienić swoją nazwę użytkownika Twitcha. Chociaż możesz to zmienić tylko raz na 60 dni, nadal masz taką możliwość.

Aby zmienić nazwę Twitcha, wystarczy zalogować się do Twitcha z dowolnej przeglądarki lub aplikacji Twitcha. Wymieniliśmy kroki, aby zmienić swoje imię na Twitchu.

1. Zaloguj się do swojego Skurcz rachunek.

2. Stuknij ikonę Profil.

3. Na stronie Konto wybierz Mój kanał, aby otworzyć stronę swojego profilu.

4. Stuknij Edytuj profil w prawym górnym rogu ekranu.

5. Na stronie Edytuj profil wybierz nazwę użytkownika do zmiany lub wybierz nazwę wyświetlaną do zmiany.

6. Po wpisaniu nowej nazwy użytkownika stuknij Zmień nazwę użytkownika lub stuknij Zapisz, aby zapisać nazwę wyświetlaną.

Teraz, gdy wiesz, jak zmienić nazwę Twitcha i zmienić kolor czatu Twitch na telefon komórkowy, być może zechcesz dowiedzieć się więcej o Twitchu. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą zdjęcia profilowego, zapoznaj się z naszym artykułem Jak zmienić swoje zdjęcie na Twitchu.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Czy korzystanie z Twitcha jest bezpieczne?

Odp. Tak, Twitch to bardzo bezpieczna platforma. Oszustwa, spam, przemoc, treści seksualne i obsceniczne materiały są zabronione. Kiedy miliony ludzi będą korzystać ze wspólnej platformy, znajdą się tacy, którzy odrzucą wytyczne społeczności. Ale Twitch podejmuje surowe działania przeciwko takim kontom.

Q2. W jaki sposób streamerzy Twitcha zarabiają pieniądze?

Odp. Wielu streamerów Twitcha żyje z transmisji strumieniowej. Zarabiają dzięki kombinacji niewielkich płatności podczas transmisji na żywo. Tymi płatnościami mogą być płatne subskrypcje, bity, darowizny i rynki influencerów.

Q3. Czy na Twitchu można wybrać kolor?

Odp. Tak, zdecydowanie możesz wybierać i zmieniać kolor na Twitchu. Aby wybrać lub zmienić kolor czatu Twitcha na urządzeniu mobilnym, przeczytaj ten artykuł.

***

Masz to, mamy nadzieję, że nauczyłeś się, jak zmienić kolor czatu Twitch na telefon komórkowy. Urozmaicenie Twitcha poprzez zmianę koloru czatu i zmianę nazwy czatu Twitcha wzmocni Cię jako nazwę użytkownika. Zachęcamy do zadawania pytań i nie zapomnij dodać swoich sugestii. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

x