Jak zmienić kolor świateł w aplikacji domowej na iPhone’a i iPada

Dzięki aplikacji Dom możesz robić wiele wspaniałych rzeczy, aby Twój dom wyglądał, brzmiał i czuł się tak, jak lubisz. Jeśli w Twoim domu znajdują się żarówki zmieniające kolor, oto jak dobrać kolor do swojego nastroju.

Po nieco powolnym starcie HomeKit zaczyna pokazywać część obietnicy, o której zawsze wiedzieliśmy, że ma. Jego logo zaczyna się teraz pojawiać na opakowaniach produktów inteligentnego domu wielu producentów, zarówno dużych, jak i małych. To świetne rozwiązanie dla konsumentów, ale inteligentne domy mogą być kosztowne. Inteligentne żarówki to świetny sposób na rozpoczęcie pracy bez rozbijania banku.

Ponieważ HomeKit łączy się z żarówkami na głębokim poziomie, możesz użyć aplikacji Home na swoim iPhonie lub iPadzie, aby kontrolować nie tylko, czy światło jest włączone, czy wyłączone, ale także jego kolor.

Korzystanie z aplikacji Dom, aby zmienić kolor swoich świateł

Aby rozpocząć, otwórz aplikację Home i znajdź światło, z którym chcesz korzystać. Jeśli chcesz tylko włączyć lub wyłączyć światło, dotknij go. Jeśli chcesz zmienić kolor, dotknij i przytrzymaj, a następnie wybierz opcję „Kolor” u dołu.

Wybierz kolor

Następny ekran przedstawia zbiór opcji kolorów, ale jeśli wolisz bardziej precyzyjną kontrolę nad kolorem, kliknij przycisk „Edytuj”.

Stuknij edytuj

Masz teraz do wyboru dwie opcje, obie u dołu ekranu. Jeśli chcesz ustawić temperaturę barwową, kliknij „Temperatura”. Jeśli wolisz wybrać kolor, kliknij „Kolor”. Każda opcja pokaże koło kolorów, które można dotknąć, aby wybrać nowy kolor.

Temperatura kranu.  Stuknij wybrany kolor.  Dotknij gotowe Wybierz kolor.  Stuknij wybrany kolor.

Gdy uzyskasz żądany kolor, dotknij „Gotowe”, aby go zastosować.

Dotknij gotowe