Jak zmienić konta na Facebooku w przeglądarce

Udostępnij teraz w social media:

Ludzie mają więcej niż jedno konto na Facebooku. Powody są dyskusyjne, ale będziemy trzymać się założenia, że ​​jeden służy do pracy, a drugi do użytku osobistego. W tym kontekście może być konieczne szybkie przełączenie kont na Facebooku. Prawdopodobnie istnieją rozszerzenia / dodatki, które mogą to ułatwić, ale mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa. Wygląda na to, że Facebook złapał, że może to być prawdziwa potrzeba. Dodał przełącznik kont do swojego interfejsu internetowego.

Przełącz konta na Facebooku

Jeśli odwiedzisz Facebooka, zobaczysz nowy przycisk obok przycisku Strona główna na górnym pasku. To jest nowy przycisk zmiany konta.

  Jak przejść do nowego interfejsu pulpitu Facebooka

W wyświetlonym oknie kliknij „Dodaj konto”. Zostaniesz przekierowany do strony logowania na Facebooku, gdzie możesz zalogować się na swoje drugie konto.

Przy pierwszym użyciu przełącznika kont konieczne będzie podanie adresu e-mail i hasła. Za drugim razem będziesz musiał tylko wpisać hasło. Po dodaniu drugiego konta pojawi się okno przełączania kont. Wystarczy kliknąć zdjęcie profilowe konta w małym okienku, wprowadzić hasło, a zostaniesz przełączony na inne konto.

Jeśli obawiasz się, że spowoduje to, że jedno lub oba konta będą otwarte dla nieautoryzowanego dostępu, tak się nie dzieje. Chociaż możesz dodać dwa lub więcej kont, ta funkcja w żadnym momencie nie usuwa wymogu hasła.

W przypadku braku tej funkcji, jeśli chciałeś zalogować się na Facebooku, musiałeś najpierw się wylogować, a następnie zalogować ponownie. Ta funkcja eliminuje część „wyloguj się”, a także oszczędza czas spędzony na wpisywaniu adresu e-mail dla drugiego konta.

  Facebook uruchamia aplikację Grupy, pozwala dodać grupę do ekranu głównego

Uważaj na rozszerzenia Facebooka

Prawdopodobnie istnieje rozszerzenie lub dodatek, który może przełączać konta na Facebooku bez pytania o hasło. Nie jest to trudne, biorąc pod uwagę, że rozszerzenia magazynu haseł są czymś. Jedynym problemem jest to, że w przypadku Facebooka musisz uważać, które dodatki / rozszerzenia instalujesz. Będą mieli dostęp do twoich informacji na Facebooku, a jeśli tak zdecydują, mogą je niewłaściwie wykorzystać.

Sprawdzamy wiele rozszerzeń i dodatków, ale zawsze jesteśmy zmęczeni tymi, które w jakikolwiek sposób modyfikują Facebooka. Jeśli kusi Cię użycie rozszerzenia, które pomoże Ci zmienić konto na Facebooku bez konieczności każdorazowego wprowadzania hasła, upewnij się, że nie jest ono złośliwe. Złośliwe rozszerzenia, które mają dostęp do Twojego konta na Facebooku, mogą kraść informacje, a także publikować w Twoim imieniu, a także spamować Twoich znajomych.

  Jak wysłać wiadomość do znajomego z Facebooka z Instagrama

x