Jak zmienić lokalizację i stacje lokalne w YouTube TV

Zastrzeżenie: Niektóre strony w tej witrynie mogą zawierać link partnerski. Nie wpływa to w żaden sposób na nasz artykuł redakcyjny.

Jeśli znajdujesz się poza obszarami objętymi YouTube TV lub chcesz oglądać treści zablokowane dla regionu, możesz chcieć dowiedzieć się, jak podszywać się pod swoją lokalizację, aby oglądać dowolne treści. Jeśli dotyczy to Ciebie, masz szczęście — ten samouczek pokaże Ci, jak sfałszować swoją lokalizację w YouTube TV.

Czy możesz zmienić swoją lokalizację w YouTube TV?

Podobnie jak inne usługi przesyłania strumieniowego, YouTube TV oferuje różne treści w różnych lokalizacjach i w zależności od tego, gdzie mieszkasz, możesz nie być w stanie oglądać treści, które najbardziej Cię interesują. Na szczęście istnieje kilka prostych sposobów, aby łatwo zmienić swoją lokalizację w YouTube TV, aby odblokować treści, których inaczej nie mógłbyś oglądać.

Użyj VPN, aby zmienić swoją lokalizację w YouTube TV

Wirtualne sieci prywatne (VPN) to idealne rozwiązanie dla użytkowników zainteresowanych sfałszowaniem swojej lokalizacji. Nie tylko pomagają ominąć geoblokady, ale także pomagają chronić Twoją prywatność, gdy jesteś online. Użycie go w tym przypadku oznacza, że ​​powinieneś mieć dostęp do YouTube TV z dowolnego miejsca.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO!

Nie ma gwarancji, że te usługi będą działać przez cały czas. Strony internetowe zawsze starają się zabezpieczyć swoją przewagę, więc wybierz VPN, który stale aktualizuje ich usługi, takie jak ExpressVPN.

Szukając usługi VPN, poszukaj takiej, która:

 • Nie prowadzi żadnych dzienników.
 • Odpowiada na usługi, które wykonują geoblokady.
 • Ma serwer punktów końcowych w mieście, w którym dostępna jest usługa YouTube TV. Przetestowaliśmy ExpressVPN i możemy potwierdzić, że działa.
 • Dostawca, który odpowiada na usługi, które są blokowane geograficznie, oznacza, że ​​gdy Netflix lub YouTube TV umieszcza na czarnej liście adresy IP serwerów, szybko zmieniają zakres adresów IP, aby go obejść. Dostawca zazwyczaj publikuje zmiany lub omawia je na swojej stronie internetowej.

  Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO!

  Aby upewnić się, że Twoja usługa VPN będzie działać z YouTube TV, sprawdź, które lokalizacje oferuje VPN i upewnij się, że YouTube TV jest dostępny w co najmniej jednej z tych lokalizacji. Aby to sprawdzić, możesz wpisać kody pocztowe na stronie głównej YouTube TV. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​ExpressVPN obejmuje wszystkie główne lokalizacje do oglądania dowolnej drużyny sportowej lub treści lokalnych, które chcesz oglądać.

  Po znalezieniu sieci VPN spełniającej te kryteria powinieneś być w stanie ją po prostu włączyć i zacząć oglądać YouTube TV w wolnym czasie.

  Użyj rozszerzenia przeglądarki, aby zmienić lokalizację w YouTube TV

  Możesz także użyć rozszerzenia przeglądarki, aby sfałszować swoją lokalizację. Przetestowaliśmy rozszerzenie ExpressVPN, aby zmienić lokalizację transmisji w Chrome i działało idealnie. Jest to rozszerzenie, które pozwala ręcznie ustawić obszar i umożliwia Chrome nadawanie tej lokalizacji zamiast rzeczywistej.

  Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO!

  Istnieją również rozszerzenia dla innych przeglądarek internetowych. Mamy również pełne instrukcje dotyczące zmiany lokalizacji w Firefoksie.

  Nawet z VPN lub rozszerzeniem przeglądarki podszywającym się pod Twoją lokalizację w YouTube TV, nie ma gwarancji, że to zadziała. Usługi przesyłania strumieniowego ciężko pracują, aby zablokować tego rodzaju aktywność i zawsze przesuwają cele, aby powstrzymać Cię przed oglądaniem multimediów, których nie powinieneś. To wieczna gra w kotka i myszkę, ale tym razem, dzięki VPN, przewaga jest nasza.

  Jak zmienić lokalizację na Firestick

  Większość usług VPN udostępnia aplikację do pobrania w sklepie z aplikacjami Firestick. ExpressVPN nie jest wyjątkiem. Po prostu zarejestruj się, zainstaluj aplikację i zmień swoją lokalizację na dowolny rynek lokalny, którego szukasz.

  Jak zmienić lokalizację na urządzeniu mobilnym

  W razie wątpliwości możesz pobrać VPN, aby zmienić swoją lokalizację. Korzystanie z VPN jest bezpieczniejsze, a firmy będą miały mniejsze szanse na dostęp do Twoich danych. Wspomnieliśmy o ExpressVPN, ponieważ w naszych testach jest najbardziej niezawodny pod względem konsekwentnego odblokowywania treści w różnych usługach przesyłania strumieniowego. Stale się aktualizują, aby mieć pewność, że mogą uzyskać dostęp do wielu zablokowanych w regionie witryn i usług przesyłania strumieniowego.

  Dolna linia

  Usługi przesyłania strumieniowego ciężko pracują, aby uniemożliwić użytkownikom podszywanie się pod ich lokalizację i dostęp do zastrzeżonych treści. Może to utrudnić pracę osobom, które chcą uzyskać dostęp do treści niedostępnych w ich regionie. Mimo to, korzystając z usługi takiej jak ExpressVPN, rozszerzenia przeglądarki VPN lub aplikacji mobilnej, powinieneś być w stanie ominąć te ograniczenia, aby oglądać dowolne treści.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o korzystaniu z YouTube TV? Sprawdź nasz przewodnik dotyczący oglądania nagranych programów w YouTube TV.