Jak zmienić region Netflix

Netflix naprawdę ma ogromny katalog treści do streamowania. Istnieją jednak filmy i programy Netflix, które nie są dostępne wszędzie ze względu na prawa do transmisji strumieniowej. Jeśli więc znudzi Ci się oglądanie treści dostępnych w Twoim kraju i chcesz wypróbować różne programy, możesz oszukać Netflix, by pomyślał, że jesteś gdzie indziej. Tak więc, jeśli jesteś w Indiach i chcesz obejrzeć program dostępny wyłącznie w Netflix US lub coś podobnego, oto jak łatwo zmienić region (lokalizację) Netflix.

Jak zmienić region Netflix na inny kraj (2022)

Jeśli podróżujesz do nowego kraju lub przeniosłeś się na stałe, Netflix automatycznie przełączy się do nowej lokalizacji i wyświetli odpowiednie treści. Jednak w tym artykule porozmawiamy o tym, jak uzyskać dostęp do treści Netflix z innego kraju bez konieczności udawania się tam. Przyjrzymy się również, co się stanie, gdy zmienisz region w serwisie Netflix.

Możesz skorzystać z poniższego spisu treści, aby nawigować po tym artykule i przejść do dowolnej sekcji, która Cię interesuje.

Jak zmienić region Netflix za pomocą VPN

VPN to niezawodne źródło do zmiany regionu Netflix na różnych urządzeniach, takich jak smartfony, laptopy, smart TV, Xbox i inne. Musisz jednak być bardzo ostrożny przy wyborze odpowiedniej sieci VPN, ponieważ nie będziesz w stanie oglądać preferowanych programów, jeśli Netflix wykryje ustawienie proxy. Dlatego Twoja sieć VPN powinna być w stanie ominąć zabezpieczenia Netflix. Używam NordVPN do celów demonstracyjnych, ponieważ jest dostępny dla prawie każdego urządzenia domowego. Możesz przeczytać nasz szczegółowy przewodnik po sieciach VPN, takich jak NordVPN, aby wybrać ten, który lepiej odpowiada Twoim potrzebom.

NordVPN jest dostępny na komputery PC, Mac, urządzenia z systemem iOS, Android, telewizory inteligentne, Firestick, Chromecast, PlayStation i wiele innych urządzeń. Dzięki temu będziesz mógł przesyłać strumieniowo Netflix przy użyciu innego serwera krajowego na dowolnym wybranym urządzeniu. Po sfinalizowaniu usługi VPN zmień region Netflix, aby uzyskać dostęp do lepszej zawartości, korzystając z następującej metody.

Najpierw wyczyść wszystkie dane aplikacji Netflix na telefonie, komputerze, telewizorze lub przeglądarce. W przeciwnym razie Netflix może wykryć ustawienia proxy i nie będziesz mógł korzystać z VPN w celu uzyskania dostępu do określonych treści. Zalecam korzystanie z dodatkowej przeglądarki, takiej jak Edge lub Opera, do oglądania Netflix podczas korzystania z VPN. W ten sposób nie będziesz musiał się martwić o utratę ważnych zakładek lub zapisanych witryn podczas czyszczenia danych aplikacji. Jeśli nie możesz znaleźć ustawienia do usuwania danych aplikacji, rozważ odinstalowanie aplikacji i ponowne zainstalowanie jej później. Teraz postępuj zgodnie z instrukcjami, aby połączyć się z nowym krajem, aby oglądać Netflix.

Zmień region Netflix za pomocą VPN

Uwaga: Netflix marszczy brwi na użytkowników zmieniających swój region za pomocą VPN. Chociaż zwykle nie dotyczy to takich rzeczy, Netflix może zablokować Twoje konto, jeśli zmienisz region Netflix za pomocą VPN. Wypróbuj to na własne ryzyko.

  • Otwórz aplikację VPN i wyszukaj wybrany kraj.

  • Teraz kliknij nazwę kraju, aby się z nim połączyć.

  • Teraz otwórz dodatkową przeglądarkę. Używam Microsoft Edge. Lepiej zainstalować go na świeżo; Inaczej, wyczyść wszystkie dane w przeglądarce przed kontynuowaniem. Otwórz witrynę Netflix w przeglądarce i zaloguj się, aby przeglądać preferowane treści.

Możesz zauważyć, że wersja Netflix, którą teraz widzisz, jest specyficzna dla kraju wybranego w sieci VPN. Na przykład oglądałem Beastmaster Italia. Tytuł jest dostępny tylko we Włoszech. Jednak połączenie przez Włochy za pomocą VPN pomogło mi obejrzeć program.

Jak mądrze korzystać z VPN dla Netflix

Zmiana regionu w serwisie Netflix wymaga zainwestowania w wysokiej jakości VPN. Dlatego przed zakupem nowej sieci VPN musisz zrozumieć ukryte korzyści z jej używania i dowiedzieć się, w jaki sposób możesz czerpać najwięcej korzyści z połączenia VPN i Netflix.

Zanim wybierzesz kraj w VPN do oglądania programów, rozważ wyszukanie filmu lub programu, który chcesz obejrzeć unogs.com. Witryna pokazuje, czy tytuł jest dostępny w serwisie Netflix, czy nie. Jeśli tak, pokazuje również listę krajów, które transmitują tytuł w serwisie Netflix. Dlatego możesz mądrze wybrać kraj, którego powinieneś użyć do połączenia VPN. Załóżmy na przykład, że chcesz obejrzeć Batmana Mrocznego Rycerza, poszukaj go na uNoGS. Oto wynik. Mroczny rycerz jest dostępny w 13 krajach, jak pokazano na poniższym obrazku.

Możesz również użyć różnych filtrów do wyszukiwania zaawansowanego. Na przykład możesz filtrować wynik według VPN, aby wiedzieć, który serwer kraju najlepiej współpracuje z Twoją siecią VPN, aby obejrzeć program. Inne zaawansowane opcje wyszukiwania umożliwiają wyszukiwanie według określonego kraju, gatunku, języka audio i napisów, aktorów w filmie i nie tylko.

Innym sposobem na skorzystanie z VPN na swoją korzyść jest subskrypcja z nowego kraju z przystępnymi planami subskrypcji. Oto lista cen Netflix w różnych krajach. Poczekaj na zakończenie subskrypcji i zasubskrybuj ponownie, korzystając z nowego kraju, aby cieszyć się zniżkami.

Co się stanie, gdy zmienisz region Netflix

Netflix może wykryć zmianę w Twoim regionie z różnych powodów. Na przykład możesz podróżować do obcego kraju lub korzystać z VPN dla lepszego bezpieczeństwa. O ile nie jest to niezawodna sieć VPN, która może ominąć zabezpieczenia Netflix, w serwisie Netflix zobaczysz tylko globalne treści. Po wykryciu lokalizacji proxy Netflix blokuje każdy tytuł dla danego kraju. Nie dzieje się tak jednak, gdy odwiedzasz inny kraj. Oto kilka zmian, które możesz zaobserwować na swoim koncie Netflix po zalogowaniu się z innego kraju.

  • Tytuły dostępne w poprzednim kraju mogą być teraz niedostępne.
  • Dostępne są nowe programy i filmy.
  • Zgodnie z nowym regionem zmieniono listę najczęściej wybieranych i popularnych tytułów.
  • Może to wpłynąć na tytuły Moja lista i Kontynuuj oglądanie.
  • Domyślny język dźwięku i napisów może się zmieniać w zależności od kraju.
  • Zawartość pobrana na telefon lub laptop może być niedostępna, gdy znajdujesz się w innym kraju.
  • Każdy kraj ma swój system oceny dojrzałości. Dlatego program uważany za dorosły w Twoim kraju może być również dostępny dla nastolatków w innym regionie.

Warto zauważyć, że jeśli odwiedzasz nowy kraj przez dłuższy czas, Twój plan Netflix będzie nadal obciążać Cię w walucie powiązanej z krajem, w którym byłeś podczas tworzenia konta. Dlatego przed rozpoczęciem nowego planu należy rozważyć anulowanie subskrypcji Netflix i poczekać na zakończenie cyklu rozliczeniowego. Następnie zapłacisz za subskrypcję w walucie aktualnego kraju. Sztuczka pomaga zaoszczędzić pieniądze na subskrypcji Netflix.

Często Zadawane Pytania

Jak zmienić region Netflix na smart TV?

Możesz szybko zmienić region Netflix na smart TV, korzystając z niezawodnej sieci VPN. Polecam korzystanie z NordVPN ze względu na wysoką jakość usług i dostępność na wielu platformach.

Jak zmienić region Netflix bez VPN?

Niestety, nie możesz tak naprawdę zmienić swojego regionu Netflix bez VPN. Chociaż możesz korzystać z serwera proxy DNS, nie będzie on w stanie ominąć zabezpieczeń Netflix. W rezultacie będziesz mieć mniej tytułów do obejrzenia — tych, które są dostępne na całym świecie w serwisie Netflix.

Tak, zmiana lokalizacji za pomocą VPN jest legalna w większości krajów. Niektóre kraje, takie jak Chiny, utrudniają korzystanie z VPN, ale nadal jest to legalne. Jednak Netflix odradza korzystanie z VPN, ponieważ narusza to ich warunki.

Zmiana regionu na Netflix

Netflix udostępnia świetne programy i filmy dla odbiorców na całym świecie. Usługa przesyłania strumieniowego jest obecna w ponad 190 krajach, z różnymi tytułami dostępnymi dla poszczególnych krajów. Zazwyczaj tylko oryginały Netflix są dostępne dla odbiorców na całym świecie. Możesz jednak uzyskać dostęp do dowolnych treści w serwisie Netflix, jeśli zmienisz region Netflix za pomocą VPN. Chociaż w tym przewodniku korzystaliśmy z NordVPN, możesz wybrać również innych dostawców VPN, takich jak ExpressVPN, SurfShark i innych. W międzyczasie skorzystaj z witryny uNoGS, aby sprawdzić, czy Twój ulubiony tytuł jest dostępny w określonym kraju. Mam nadzieję, że artykuł Ci się spodobał i metody okazały się przydatne. Zachęcamy do komentowania wszelkich zapytań związanych z tematem.

x