Jak znaleźć czyjeś komentarze na Instagramie?

Instagram jest obecnie jednym z najlepszych serwisów społecznościowych. Pozwala nam komunikować się w zupełnie nowy i fascynujący sposób, umożliwiając ludziom dzielenie się małymi elementami ich codziennego życia. Co sekundę dodawana jest nowa historia lub post. Każdego dnia aplikacja zyskuje tysiące nowych użytkowników. Ponieważ pozwala użytkownikom na interakcję i dzielenie się wydarzeniami z życia, Instagram jest bardzo popularny wśród osób w każdym wieku, od małych dzieci po seniorów. Czy jesteś użytkownikiem Instagrama i zastanawiasz się, jak znaleźć czyjeś komentarze na Instagramie? Albo jak zobaczyć czyjeś polubienia i komentarze na Instagramie? Dajemy Ci pomocny przewodnik, który rozwiąże wszystkie Twoje pytania, na przykład jak zobaczyć ukryte komentarze na Instagramie lub czy jest jakaś aplikacja, aby zobaczyć czyjąś aktywność na Instagramie.

Instagram to jedna z najbardziej znanych platform mediów społecznościowych z ponad 1,3 miliardem aktywnych użytkowników. Twórcy Instagrama szanują jednak prywatność swoich użytkowników i nie udostępniają statusu aktywności innych użytkowników. Tak więc znalezienie statusu aktywności innych użytkowników jest bardziej zgadywaniem. A jeśli chcesz dowiedzieć się, co ktoś skomentował Twój ostatni post na Instagramie, nie ma bezpośredniego sposobu na sprawdzenie czyjejś aktywności. Ale wciąż istnieje kilka obejść, które możesz wypróbować. Czytaj dalej, aby znaleźć kroki wyjaśniające szczegółowo te obejścia z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Spis treści:

Czy widzisz czyjeś polubienia i komentarze na Instagramie?

Nie, nie ma bezpośredniego sposobu, aby zobaczyć status aktywności innych użytkowników Instagrama, których posty polubili i skomentowali na Instagramie. Wcześniejsza wersja aplikacji miała następującą opcję, która zapewniała użytkownikom aktualizacje działań obserwowanych przez nich osób, takich jak posty, które polubili i skomentowali. Przeczytaj ten artykuł dalej, aby poznać różne sposoby przeglądania ukrytych komentarzy na Instagramie.

Instagram zapewnia opcję pobierania danych o aktywności na wypadek, gdybyś chciał zobaczyć wszystkie komentarze, które dodałeś na Instagramie. A oto przewodnik, jak w kilku prostych krokach wyświetlić wszystkie komentarze na Instagramie.

1. Odwiedź Strona logowania na Instagramie w przeglądarce internetowej i Zaloguj się do swojego konta.

2. Kliknij ikonę Profil > opcja Profil.

3. Kliknij Edytuj profil.

4. Wybierz opcję Prywatność i bezpieczeństwo.

5. W menu Prywatność i bezpieczeństwo znajdź sekcję Pobieranie danych i kliknij opcję Żądaj pobrania.

6. Wprowadź swój adres e-mail i wybierz HTML lub JSON zgodnie z preferencjami w sekcji Format informacji.

7. Kliknij Dalej.

8. Wprowadź swoje hasło i kliknij przycisk Poproś o pobranie.

9. Poczekaj, aż poczta Instagram pojawi się w podanym e-mailu.

Uwaga: otrzymanie poczty odzyskiwania może potrwać 14 dni.

10. Otwórz wiadomość wysłaną do Ciebie przez Instagram z tytułem Twoje informacje na Instagramie i kliknij opcję Pobierz informacje.

11. Po przekierowaniu na stronę logowania wprowadź dane logowania do swojego konta i kliknij Zaloguj się.

12. Kliknij opcję Pobierz informacje, aby pobrać plik zip.

13. Rozpakuj pobrany plik za pomocą 7-zip lub WinRAR w preferowanej lokalizacji.

14. Otwórz wyodrębniony folder i wyszukaj folder komentarzy.

15A. Jeśli plik wiadomości jest w formacie HTML, kliknij go dwukrotnie, a otworzy się w domyślnej przeglądarce.

15B. Jeśli plik wiadomości jest w formacie JSON, kliknij go prawym przyciskiem myszy, wybierz Otwórz za pomocą i wybierz domyślną przeglądarkę.

Tutaj możesz zobaczyć wszystkie komentarze dodane przez Twój profil. Zobaczmy teraz, jak dowiedzieć się, jak zobaczyć czyjeś polubienia i komentarze na Instagramie.

Możesz użyć niektórych pośrednich sposobów, takich jak Wyszukiwarka okien, aby znaleźć czyjś komentarz na postach na Instagramie. Oto przewodnik, jak w kilku prostych krokach znaleźć czyjeś komentarze na Instagramie. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak możesz zobaczyć ukryte komentarze na Instagramie.

Opcja I: Użyj narzędzia wyszukiwania

Możesz użyć wyszukiwarki przeglądarki, aby znaleźć komentarz pożądanego profilu na Instagramie, wykonując następujące czynności:

1. Zaloguj się do swojego Konto na Instagramie! w Twojej przeglądarce internetowej.

2. Na stronie osi czasu kliknij ikonę profilu w prawym górnym rogu ekranu.

3. Teraz wybierz żądany post, który Twoim zdaniem możesz znaleźć ten konkretny komentarz, którego szukasz.

4. Naciśnij jednocześnie klawisze Ctrl + F na klawiaturze i wpisz nazwę użytkownika lub część komentarza, którego szukasz. Znajdziesz wszystkie komentarze zgłoszone przez tego użytkownika w tym poście.

Uwaga: możesz wykonać te czynności, aby znaleźć czyjeś komentarze do dowolnego innego wpisu. Musisz tylko wyszukać użytkownika, który przesłał ten post i powtórzyć te same kroki.

Opcja II: użyj wyszukiwarki Google

Możesz także skorzystać z pomocy wyszukiwarki Google, aby wyszukać czyjś komentarz na Instagramie. Ta metoda jest bardzo pomocna, jeśli nie chcesz logować się na Instagram.

1. Przejdź do Strona wyszukiwarki Google w dowolnej z Twoich ulubionych przeglądarek.

2. Teraz wyszukaj następujący termin na pasku wyszukiwania Google:

Słowo kluczowe (zawierające nazwę użytkownika na Instagramie użytkownika, którego komentarza lub część komentarza poszukujesz): Instagram.com.

3. Po załadowaniu wyników wyszukiwania znajdź żądany komentarz.

Uwaga: pamiętaj, że nie wszystkie posty na Instagramie będą indeksowane przez Google. Wyszukiwarka wyszuka profile, które uzna za istotne dla Twojego zapytania.

Oto jak zobaczyć czyjeś polubienia i komentarze na Instagramie oraz jak znaleźć czyjeś komentarze na Instagramie.

Możesz znaleźć post skomentowany przez znajomego za pomocą wyżej wymienionych kroków. Użyj dowolnej z tych dwóch metod, aby natychmiast znaleźć żądany komentarz!

Czy jest jakaś aplikacja, aby zobaczyć czyjąś aktywność na Instagramie?

Tak, możesz pobrać rozszerzenie i aplikację innej firmy, aby zobaczyć czyjąś aktywność na Instagramie. Snoopreport to znane narzędzie do śledzenia statusu aktywności dostępne do śledzenia aktywności użytkowników Instagrama.

Jeśli nie widzisz wszystkich komentarzy do czyjegoś postu na Instagramie, może to oznaczać, że właściciel konta mógł wyłączyć komentarze do tego konkretnego postu. Być może wyłączyli funkcję komentowania. Ponadto czasami pewne problemy techniczne, takie jak awaria serwera Instagrama, słabe połączenie internetowe lub błąd, mogą powodować problemy z ładowaniem komentarzy pod postem. Przeczytaj ten artykuł od samego początku, aby dowiedzieć się, jak zobaczyć czyjeś polubienia i komentarze na Instagramie.

Powodem, dla którego niektóre komentarze są przed Tobą ukryte, jest to, że użytkownicy Instagrama Cię ograniczyli. Możesz więc utworzyć nowe konto na Instagramie i wyszukać konto, którego komentarze chcesz przeczytać, a które wcześniej były przed Tobą ukryte. Te komentarze nie będą już ukrywane na nowo utworzonym koncie.

1. Przejdź do Witryna na Instagramie w Twojej przeglądarce.

2. Kliknij opcję Zarejestruj się.

3. Wprowadź następujące dane i kliknij Zarejestruj się.

  • Numer telefonu komórkowego lub e-mail
  • Pełne imię i nazwisko
  • Nazwa użytkownika
  • Hasło

4. Dodaj swoje urodziny na następnym ekranie i kliknij Dalej.

5. Następnie wprowadź kod potwierdzający otrzymany na swój adres e-mail i kliknij Dalej.

6. Na koniec wyszukaj żądane konto i opublikuj komentarze, które chcesz zobaczyć.

Przeczytaj ten artykuł od samego początku, aby dowiedzieć się, jak zobaczyć ukryte komentarze na Instagramie.

Jak widzisz, kto najczęściej wchodzi w interakcję na Instagramie?

Zobaczmy kilka sposobów, dzięki którym dowiesz się, z kim ktoś na Instagramie najczęściej wchodzi w interakcję:

Opcja I: Poszukaj komentarzy

Aby zobaczyć, z kim użytkownik najczęściej wchodził w interakcję na Instagramie, musisz sprawdzić wszystkie przesłane przez niego posty i komentarze na ich temat. Spróbuj poszukać użytkowników, którzy skomentowali większość ostatnich postów, a także odpowiedzi na ich komentarze. Widząc wszystkie komentarze, możesz łatwo zorientować się, z którymi użytkownikami najczęściej się kontaktował.

Opcja II: Sprawdź historie

Sprawdź wszystkie opublikowane historie użytkowników, aby zobaczyć, z kim najczęściej wchodzili w interakcję na Instagramie. Postaraj się znaleźć użytkowników, o których wspomniano w ich relacjach w większości ostatnich historii i zwróć uwagę na rodzaj odpowiedzi w relacjach. Możesz szybko określić osoby, z którymi najczęściej się kontaktował, przeglądając wszystkie ich historie. Przeczytaj ten artykuł od początku, aby dowiedzieć się, jak znaleźć czyjeś komentarze na Instagramie.

Jak widzisz najnowsze obserwowanie kogoś na Instagramie?

Nie ma na to bezpośredniego sposobu, ponieważ Instagram szanuje prywatność swoich użytkowników i nie podaje szczegółów na temat czyjejś aktywności na Instagramie. Ale oto przewodnik, jak w kilku prostych krokach zobaczyć czyjeś najnowsze obserwacje na Instagramie.

Opcja I: Użyj narzędzia Snoopreport

Jednym z najważniejszych narzędzi pozwalających być na bieżąco z listą obserwujących na koncie docelowym jest Snoopreport. Pokazuje najnowszych obserwujących i dostarcza inne informacje, takie jak najbardziej lubiane posty, ostatnie posty, osoby, które ostatnio obserwowali itp. Plusem jest to, że narzędzie nie wymaga instalacji i jest dostępne na stronie internetowej.

Jednak nie robi tego wszystkiego za darmo i wymaga płatnej subskrypcji w wysokości 4,99 USD miesięcznie.

Opcja II: Użyj KidsGuard Pro

Opracowany specjalnie do śledzenia aktywności dzieci, KidsGuard Pro ma rozbudowane funkcje, takie jak powiadamianie o ostatnich obserwatorach, kogo śledziło dziecko, co lubiło i wiele więcej. Jedyną wadą jest to, że musi być ręcznie zainstalowany na urządzeniu użytkownika docelowego.

Należy pamiętać, że ta aplikacja służy do monitorowania aktywności dzieci. Jeśli użyjesz go do śledzenia osoby dorosłej, prawdopodobnie się o tym dowiedzą. Śledzenie osoby dorosłej jest uważane za naruszenie prywatności i nielegalne w świetle prawa.

Opcja III: Sprawdź ręcznie

Ta metoda może zadziałać, jeśli chcesz ciężko pracować.

Uwaga: dla obu Android oraz iOS Użytkownicy Instagrama.

1. Otwórz aplikację Instagram i przejdź do żądanego profilu na Instagramie, którego ostatnich obserwujących chcesz zobaczyć.

2. Stuknij w Obserwatorzy, aby zobaczyć listę obserwujących profilu.

3. Teraz możesz zobaczyć wszystkich ostatnich obserwujących w zakładce obserwujących.

Będziesz musiał regularnie sprawdzać listę i aktualizować zauważonych obserwujących, aby sprawdzić, czy ktoś ostatnio śledził ich konto. Ale ta metoda wymaga więcej czasu i wysiłku. Możesz przyjrzeć się innym metodom, które mogą być dla Ciebie wygodniejsze. przeczytaj ten artykuł od początku, aby dowiedzieć się, jak znaleźć czyjeś komentarze na Instagramie.

Opcja IV: Użyj śledzenia obserwujących na Instagramie (niezalecane)

W sklepie Google Play lub App Store dostępnych jest wiele aplikacji, które twierdzą, że śledzą obserwujących i następujące listy użytkowników. Przed użyciem którejkolwiek z tych aplikacji do przeglądania ostatnich obserwujących na Instagramie ważne jest przeprowadzenie dokładnych badań.

Chociaż mogą wykonać swoją pracę, wiele aplikacji zostało zgłoszonych do kradzieży danych i oszukiwania użytkowników. Jesteśmy przeciwni korzystaniu z takich aplikacji.

Jak możesz zobaczyć, kogo ostatnio obserwował Twój chłopak na Instagramie?

Nie ma bezpośredniego sposobu, aby zobaczyć, kogo ostatnio śledził twój chłopak na Instagramie. Musisz użyć rozszerzenia chrome innej firmy, a oto metoda, którą możesz zastosować, aby znaleźć ostatnie śledzenie swojego chłopaka w kilku prostych krokach.

1. Przejdź do Strona wyszukiwarki Google w dowolnej z Twoich ulubionych przeglądarek.

2. Teraz wyszukaj i kliknij link rozszerzenia IGExport ze sklepu internetowego Chrome.

3. Kliknij opcję Dodaj do Chrome, aby pobrać i zainstalować rozszerzenie Igexport w przeglądarce Chrome.

4. Następnie odwiedź Witryna na Instagramie w przeglądarce internetowej i Zaloguj się do swojego konta.

5. Kliknij pasek wyszukiwania i wyszukaj nazwę użytkownika swojego chłopaka.

6. Następnie kliknij poprawny wynik kierujący do jego profilu Insta.

7. Wybierz jego nazwę użytkownika na Instagramie, a następnie kliknij ją prawym przyciskiem myszy.

8. Kliknij Kopiuj w menu kontekstowym.

9. Kliknij rozszerzenie IGexport z paska zadań i wklej skopiowaną nazwę użytkownika w odpowiednim polu.

10. Następnie kliknij opcję EKSPORTUJ OBSERWOWANYCH, aby uzyskać listę użytkowników, których śledzi Twój chłopak.

11. Po pomyślnym przeładowaniu strony pojawi się lista nazw użytkowników, które obserwuje użytkownik Instagrama, uporządkowana według daty. Najnowsi obserwatorzy to ci, których zauważysz, znajdują się na górze listy.

Uwaga: Jeśli chcesz pobrać tę listę, możesz kliknąć opcję POBIERZ PONIŻSZY.

Przeczytaj ten przewodnik od samego początku, aby dowiedzieć się, jak możesz zobaczyć czyjeś polubienia i komentarze na Instagramie.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, jak znaleźć czyjeś komentarze na Instagramie i zobaczyć ukryte komentarze na Instagramie ze szczegółowymi krokami, które pomogą Ci. Możesz przekazać nam wszelkie pytania lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, na który chcesz napisać artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy mogli się dowiedzieć.

x