Udostępnij teraz w social media:

Twój zegarek Apple Watch ma dużą bibliotekę wbudowanych tarcz zegarka, z różnymi stylami i komplikacjami, co prowadzi do tysięcy potencjalnych niestandardowych tarcz zegarka. Chcesz pominąć ciężką pracę związaną z budowaniem własnego? Oto jak znaleźć i pobrać najlepsze tarcze Apple Watch.

Chociaż Apple Watch nadal nie obsługuje tarcz zegarka innych firm, funkcja udostępniania twarzy wprowadzona w systemie watchOS 7 ułatwia importowanie i dodawanie wstępnie dostosowanych tarcz zegarka. Tutaj pojawia się Facer.

Facer to społeczność internetowa, w której użytkownicy Apple Watch mogą tworzyć i udostępniać własne, spersonalizowane tarcze zegarka. Aplikacja Facer jest bezpłatna, a tarcze zegarków utworzone przez członków społeczności można bezpłatnie pobrać.

Sprawdź -   Jak dostosować czcionkę i tło iMessage w iOS 10

Aby rozpocząć, pobierz i otwórz plik Aplikacja Facer na Twoim iPhonie. Teraz możesz przeglądać i znaleźć tarczę zegarka, która Ci się podoba. Możesz wyszukiwać tarcze zegarka lub zobaczyć, co zyskuje na popularności.

Gdy znajdziesz tarczę zegarka, którą lubisz, po prostu ją dotknij.

Tutaj zobaczysz większy podgląd tarczy zegarka. Kliknij przycisk „Dodaj” obok tarczy zegarka.

Stuknij przycisk Dodaj na tarczy zegarka w aplikacji Facer

Spowoduje to otwarcie tarczy zegarka w aplikacji Watch na Twoim iPhonie. Jeśli tarcza zegarka zawiera komplikacje wynikające z aplikacji, których nie zainstalowałeś, aplikacja Watch poinformuje Cię o tym z góry.

Dodaj tekst tarczy zegarka

Teraz kliknij przycisk „Kontynuuj”.

Stuknij Kontynuuj w aplikacji Watch

Aplikacja Watch przejdzie przez aplikacje, które nie są zainstalowane na zegarku Apple Watch i telefonie iPhone. Możesz pominąć ich instalowanie (komplikacja pokaże puste miejsce) lub możesz kliknąć przycisk „Pobierz”, aby pobrać aplikację.

Sprawdź -   Jak uzyskać alerty na pulpicie dotyczące wiadomości Gmaila w przeglądarce

Stuknij opcję Pobierz, aby zainstalować aplikację lub pomiń

Jeśli klikniesz przycisk „Pobierz”, będziesz mógł pobrać i zainstalować aplikację bezpośrednio w aplikacji Watch. Nie musisz iść do App Store.

Zainstaluj aplikację z App Store

Po zakończeniu tego procesu dotknij przycisku „Gotowe”.

Stuknij Gotowe, aby dodać tarczę zegarka

I tak po prostu dodałeś niestandardową tarczę zegarka. Znajdziesz go na końcu sekcji „Moje twarze”.

Nowa tarcza zegarka dodana do moich tarcz zegarka

Ponieważ jest to ostatnio dodana tarcza zegarka, zegarek Apple Watch również automatycznie się na nią przełączy. Podnieś nadgarstek, aby zobaczyć nową tarczę zegarka.

Apple Watch z tarczą zegarka Infograph

Jeśli chcesz, możesz nacisnąć i przytrzymać tarczę zegarka, aby dodatkowo dostosować ją.