Jak znaleźć idealny monitor fitness, który odpowiada Twoim potrzebom

Udostępnij teraz w social media:

Urządzenia do monitorowania aktywności są obecnie najpopularniejszymi urządzeniami do noszenia na rynku. Jeśli kupujesz jeden, prawdopodobnie jesteś przytłoczony dostępnymi opcjami. Nie chodzi tylko o wybór między firmą, która kupi, np. Apple czy Fitbit. W ramach jednej linii modułów do śledzenia aktywności istnieje wiele modeli z własnym zestawem funkcji, które dodatkowo komplikują proces podejmowania decyzji. Poznaj bazę danych Fitness Tracker; to bezpłatna internetowa baza danych monitorów kondycji, która pozwala zawęzić zakres funkcji urządzenia. Na przykład, jeśli potrzebujesz urządzenia poniżej 100 USD do treningu do maratonu, baza danych Fitness Tracker pomoże Ci znaleźć idealne urządzenie do monitorowania kondycji.

Znajdź idealnego trackera

Fitness Tracker Baza danych ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć idealny monitor sprawności. Filtr zawiera jeden dla ceny i marki, więc jeśli już zdecydowałeś się kupić urządzenie Garmin lub Fitbit, możesz użyć filtrów, aby zawęzić wybór do preferowanego producenta.

  Który monitor jest dla Ciebie najlepszy?

Inne filtry uwzględniają specyfikę urządzenia, tj. Czy jest wodoodporne, czy ma wejście dotykowe i czy można nim sterować muzyką. Funkcje specyficzne dla aktywności pozwalają znaleźć najlepszy monitor sprawności do pływania, jazdy na rowerze, biegania itp.

Jeśli nie masz na myśli konkretnej czynności, możesz zamiast tego filtrować elementy śledzące według posiadanych czujników, tj. Żyroskopu, wysokościomierza, aceelerometru i termometru, lub możesz zawęzić wyniki według rodzaju aktywności, którą może zmierzyć i pokazać tj. licznik kroków, licznik kalorii, pokonane piętra itp.

Gdy wybierasz swoje preferencje dotyczące monitora fitness, panel po prawej stronie aktualizuje się o pasujące do nich elementy. Kliknięcie urządzenia spowoduje wyświetlenie pełnych informacji, w tym daty wydania urządzenia, każdego posiadanego czujnika oraz pełną listę danych, które może śledzić, w tym rodzaje aktywności sportowych, do których jest odpowiednie, oraz łącze do miejsca możesz to kupić. W niektórych przypadkach nie zawsze możesz mieć link do witryny internetowej producenta, więc uważaj, gdzie kupujesz urządzenie.

  Jak ustawić domyślny poziom powiększenia w Microsoft Edge

Porównaj trackery

Baza danych Fitness Tracker umożliwia również porównanie dwóch lub więcej urządzeń. Porównanie pozwala zobaczyć, jakie funkcje obok siebie mają wybrane urządzenia. Możesz wtedy wybrać, który z nich chcesz kupić. Wybierz urządzenia, które chcesz porównać, a następnie kliknij przycisk „Porównaj” w prawym górnym rogu.

Ponadto, jeśli szukasz tylko podstawowego śledzenia aktywności, tj. Licznika kroków i pokonanych pięter, sprawdź, czy Twój telefon ma takie urządzenie, czy nie. Może to zaoszczędzić kosztów zakupu monitora fitness. Telefony z wyższej półki są tak dokładne, jak urządzenia do monitorowania kondycji, więc jeśli je masz i zabierasz ze sobą na bieg, jego dane będą tak dokładne, jak każdy monitor fitness.

  Jak sfinalizować i cofnąć dostęp do udostępnionego pliku Google

x