Jak znaleźć kogoś bezpłatnie według numeru telefonu?

Znalezienie kogoś w Internecie nie jest tak łatwe, jak się wydaje; ponieważ mogą mieć różne imiona w mediach społecznościowych, ponieważ ludzie często zmieniają swoje imiona. Oprócz liczby, w większości przypadków profile osób w Internecie są zmienne. Dzieje się tak, jeśli nie masz z nimi kontaktu przez długi czas. Możesz jednak znaleźć osoby online z niektórymi zaawansowanymi narzędziami, narzędzia te zlokalizują je za pomocą skomplikowanych algorytmów, a czasami nie mogą być darmowymi narzędziami i/lub oprogramowaniem. Istnieją sposoby na znalezienie osób, których szukasz, nie wydając ani grosza. W tym artykule dowiesz się, jak znaleźć kogoś bezpłatnie według numeru telefonu, a także jak znaleźć bezpłatną lokalizację, więc zacznijmy!

Jak znaleźć kogoś bezpłatnie według numeru telefonu?

Tutaj wymieniliśmy wszystkie możliwe metody bezpłatnego znalezienia lokalizacji.

Metoda 1: Przeszukuj renomowane wyszukiwarki

Możesz użyć różnych wyszukiwarek, aby znaleźć kogoś online. Wyszukiwarki takie jak DuckDuckGo, Google, Bing i Yahoo to jedne z najlepszych dostępnych wyszukiwarek. W wyszukiwarkach ważne jest, jakie informacje należy wprowadzić, ponieważ niektóre rodzaje danych nie są bardzo dokładne i/lub nie dają bardzo dobrych wyników wyszukiwania. Poniżej podano kilka sposobów znajdowania osób online na różne sposoby, które odpowiedzą na Twoje pytanie dotyczące Jak znaleźć kogoś bezpłatnie według numeru telefonu.

Opcja I: przez numer telefonu

Wyszukiwanie w Internecie osoby przy użyciu jej numeru telefonu to idealny sposób na szybkie uzyskanie wyników. Wyszukiwanie nazwiska nie jest zbyt pomocne, ponieważ w Internecie może być tak wiele osób używających tego samego nazwiska i istnieje szansa, że ​​możesz otrzymać fałszywe konto. Powiedziawszy to, jeśli nie masz czyjegoś numeru. Możesz poprosić wspólnego przyjaciela lub znajomego osoby, która jest już w kontakcie z poszukiwaną osobą. Możesz także przeprowadzić wyszukiwanie numeru telefonu w Google i sprawdzić, czy daje on przydatne wyniki. Jeśli nadal nie możesz znaleźć osoby korzystającej z jej numeru telefonu, prawdopodobnie jej numer musiał zostać zmieniony.

Opcja II: według adresu domowego

Adres domowy to kolejna informacja, którą możesz wyszukać w wyszukiwarce Google lub dowolnej innej wyszukiwarce. Ponieważ adresy domowe są konkretne, możesz szybko i niezawodnie uzyskać informacje o osobie, której szukasz. Oto punkty, które należy wykonać, aby wyszukiwać według adresu domowego.

1. Wprowadź adres w wyszukiwarce Google, aby wyszukać osobę.

2. Jeśli masz tylko częściowy adres, wyszukaj go w wycenie.

Zaletą wyszukiwania kogoś przy użyciu jego adresu jest to, że nawet jeśli nie możesz znaleźć kogoś, kogo szukasz, gdy dotrzesz pod ten adres. Zawsze możesz zapytać mieszkańców o poszukiwaną osobę i jej miejsce pobytu.

3. Możesz również użyć mapy Google i wyszukaj adres, aby uzyskać wyniki.

Opcja III: przez adres e-mail

Adresy e-mail są bardzo specyficzne, co oznacza, że ​​żadne dwa adresy e-mail nie mogą być takie same, więc wyszukiwanie adresu e-mail może dać lepsze wyniki. Chociaż adresy e-mail są specyficzne, nie uwzględniają wielkości liter. Dlatego podczas wyszukiwania adresu e-mail należy zwrócić uwagę na wpisywany identyfikator e-mail.

Metoda 2: Użyj mspy

Jeśli szukasz potężnej aplikacji do śledzenia lokalizacji, pobierz mSpy. Pozwala ona dowiedzieć się, gdzie się znajdują i robi to bez informowania ich, że są monitorowani.

Oczywiście, na rynku dostępne są inne aplikacje do śledzenia lokalizacji. Ale nic nie może się równać z mSpy. Podaje aktualną lokalizację, poprzednie lokalizacje i alerty o lokalizacji, gdy przychodzą i odchodzą z dowolnej wybranej lokalizacji. I robi to wszystko w trybie ukrytym, więc będziesz praktycznie niewykrywalny, gdy będziesz ich sprawdzać.

Śledzenie lokalizacji to tylko początek tego, co czyni mSpy tak wyjątkowym. Aplikacja monitorująca zawiera również potężne narzędzia umożliwiające czytanie prywatnych czatów w aplikacjach społecznościowych, takich jak Instagram, Skype, Snapchat i Messenger. Otrzymujesz również keylogger, rejestrator ekranu i kilka innych narzędzi, które pomogą ci nakreślić pełny obraz ich cyfrowego świata.

Zasadniczo, jeśli coś jest na ich telefonie, będziesz o tym wiedział. Pobierz aplikację na mSpy.com, zainstaluj ją na urządzeniu i dowiedz się o jego lokalizacji i nie tylko.

Metoda 3: Wypróbuj odwrotne wyszukiwanie obrazu

Jeśli zastanawiasz się, jak znaleźć bezpłatną lokalizację, możesz przeprowadzić wyszukiwanie obrazów w przypadku, gdy masz już napisany numer telefonu i/lub adres. Jeśli masz zdjęcie osoby, której szukasz, możesz również przeprowadzić odwrotne wyszukiwanie grafiki. To może dostarczyć ci adres osoby. Daje również wyobrażenie o niektórych witrynach internetowych, które zawierają obrazy podobne do przesłanych przez Ciebie materiałów.

1. Przejdź do serwisu images.google.com do odwrotnego wyszukiwania grafiki.

2. Kliknij ikonę kamery, aby wykonać odwrotne wyszukiwanie obrazu.

Uwaga: Inne strony internetowe również mogą wykonywać odwrotny obraz, przykłady obejmują Małe oko oraz Yandex.

Metoda 4: Wypróbuj wyszukiwanie numeru telefonu

Możesz także wypróbować aplikacje zaprojektowane specjalnie do wyszukiwania numerów telefonów. W tym celu można wykorzystać oprogramowanie i aplikacje mobilne. Poniżej podano niektóre z najlepszych programów/aplikacji, których można użyć.

1. Prawdziwy rozmówca

Prawdziwy rozmówca to aplikacja mobilna używana głównie do wyszukiwania kogoś według numeru telefonu. Odnalezienie czyjejś tożsamości jest łatwiejsze po podaniu numeru telefonu. Jest również używany do znajdowania czyjejś lokalizacji, więc może być również przydatny, jeśli szukasz sposobu na bezpłatne znalezienie czyjegoś adresu. W Google Play są podobne aplikacje, które mają dobre oceny i działają podobnie do Truecaller.

2. Wyszukiwanie wsteczne: bezpłatny numer telefonu

Wyszukiwanie wsteczne: bezpłatny numer telefonu to bezpłatne wyszukiwanie odwrotnego numeru telefonu, które pozwala użytkownikom znaleźć identyfikator dzwoniącego, kod pocztowy i dane telefonu właściciela. Wyszukiwanie numeru telefonu wstecznego z tej aplikacji pozwala użytkownikowi znaleźć informacje o dzwoniącym i śledzić jego identyfikator dzwoniącego.

3. Aplikacja do lokalizacji numeru: ID dzwoniącego

Aplikacja do lokalizacji numeru: ID dzwoniącego to kolejna aplikacja do śledzenia numeru telefonu i lokalizacji, blokuje również niechciane połączenia, takie jak spamerzy. Możesz użyć tej aplikacji, aby bezpłatnie znaleźć czyjś adres. Dostępna jest również czarna lista i funkcja białej listy, które możesz modyfikować, aby blokować numery, a także odbierać tylko te połączenia, na które zezwalasz.

4. Lokalizator numerów telefonów komórkowych – On Liv

Lokalizator numerów telefonów komórkowych – On Liv umożliwia wyszukiwanie informacji w numerach w 200 krajach. Dzięki tej aplikacji możesz bezpłatnie znaleźć czyjś adres. Oto kilka funkcji tej aplikacji.

  • Może być również używany w Indiach do wyszukiwania informacji.
  • Główną cechą tej aplikacji jest pokazywanie na żywo lokalizacji osoby, której szukasz.

Metoda 5: Za pośrednictwem mediów społecznościowych

Media społecznościowe to trend w dzisiejszej technologii, każdego można znaleźć online w mediach społecznościowych. Wyszukiwanie w mediach społecznościowych według nazwy może nie być zbyt przydatne, ponieważ może istnieć jedno lub dwa fałszywe konta i/lub inne osoby o tym samym nazwisku. Dlatego zaleca się wyszukiwanie w mediach społecznościowych przy użyciu danych innych niż nazwy. Spróbuj wpisać numer telefonu w serwisie społecznościowym i sprawdź, czy daje on prawidłowe wyniki. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się, jak znaleźć lokalizację kogoś bezpłatnie według numeru telefonu, wyszukując w mediach społecznościowych.

1. Facebook

Facebook to najbardziej znana i najlepsza obecnie używana platforma mediów społecznościowych, jeśli chcesz wyszukać kogoś na Facebooku, możesz to zrobić, wprowadzając jego numer telefonu (lub) adres e-mail (lub) adres zamieszkania.

1. Zaloguj się do swojego konta na Facebooku.

2. Na stronie głównej kliknij ikonę powiększania wyszukiwania, aby wyszukać osoby, możesz sprawdzić profile, które mają pasujący numer telefonu i adres, jeśli masz te dane.

Po zakończeniu wyszukiwania możesz łatwo znaleźć osoby, których szukasz, po prostu rzucając okiem na ich zdjęcia profilowe.

2. Twitter

Świergot jest również platformą społecznościową, główną atrakcją Twittera, która opiera się głównie na mikroblogowaniu.

1. Zaloguj się na swoje konto na Twitterze.

2. Kliknij ikonę powiększania obecną po lewej stronie.

3. Wprowadź numer telefonu, adres e-mail lub imię i nazwisko w polu wyszukiwania i naciśnij klawisz Enter, aby rozpocząć wyszukiwanie.

3. LinkedIn

LinkedIn to kolejna platforma mediów społecznościowych, różnica polega na tym, że jest całkowicie oficjalna, co oznacza, że ​​pracownicy i pracodawcy są na niej najprawdopodobniej obecni. W przypadku kogoś, kogo szukasz pracy w firmie, możesz użyć LinkedIn, aby ją znaleźć.

1. Zaloguj się na swoje konto LinkedIn.

2. Kliknij ikonę powiększania i wyszukaj osoby.

3. Wprowadź numer telefonu osoby, musi to być oficjalny numer telefonu, ponieważ niektóre osoby nie podają swojego numeru telefonu i mają swój numer telefonu służbowego zapisany na LinkedIn.

4. Jeśli znasz więcej informacji o zawodzie danej osoby, możesz również podać adres pracy firmy, firmę itp.

5. Wyszukaj to samo i znajdź osoby korzystające z ich zdjęć profilowych.

4. Instagram

Instagram nie nadaje się do wyszukiwania informacji, ale ponieważ Facebook (Meta) jest właścicielem Instagrama, użytkownicy mogą również utworzyć konto na Instagramie za pomocą konta na Facebooku. Zaletą jest to, że możesz importować kontakty na Instagram, co pozwala błyskawicznie znaleźć osoby. Jest to dobry sposób na odpowiedź na pytanie, jak znaleźć kogoś bezpłatnie według numeru telefonu.

1. Zaloguj się na swoje konto na Instagramie.

2. Kliknij ikonę powiększania, aby wyszukać osoby.

3. Pozytywną stroną korzystania z Instagrama w celu znalezienia kogoś jest to, że kontakty z Twojej książki telefonicznej mogą być używane na Instagramie.

4. Zapraszanie znajomych poprzez importowanie kontaktów z książki telefonicznej to funkcja Instagrama, dzięki której możesz znaleźć osobę, której szukasz.

Uwaga: Na Instagramie można znaleźć tylko osoby, które utworzyły konto przy użyciu swojego numeru telefonu komórkowego.

5. Możesz łatwo zidentyfikować osobę, której szukasz, patrząc na jej ostatnio przesłane filmy, takie jak selfie i/lub możesz rzucić okiem na zdjęcie profilowe.

Metoda 6: Wyszukaj adresy w witrynach internetowych

Podobnie jak w przypadku wyszukiwarek internetowych, istnieją również strony internetowe zaprojektowane wyłącznie w celu znalezienia kogoś. Wyszukiwarki te specjalizują się w znajdowaniu osób, a także mają różne filtry, które mogą pomóc w wyszukiwaniu.

1. Białe strony

Na Białe strony, możesz wyszukiwać osoby, używając ich danych kontaktowych, imienia i nazwiska lub adresu e-mail. Ma siedzibę poza Stanami Zjednoczonymi. Zaletą Whitepages jest to, że wyniki wyszukiwania można filtrować i przeszukiwać. Whitepages zawierają również funkcję monitorowania, która powiadomi Cię pocztą e-mail, gdy nastąpi zmiana czyichś informacji.

1. Zaloguj się na swoje konto.

2. Kliknij Odwróć sekcję telefonu. Wpisz numer i kliknij Szukaj.

3. Jeśli szukasz osoby, używając jej imienia i nazwiska lub adresu e-mail, musisz również podać lokalizację osoby, taką jak miasto, województwo lub kod pocztowy.

2. Wyszukiwanie Melisy

Jeśli szukasz kogoś w USA lub Kanadzie według nazwiska lub adresu, to wyszukiwanie Melissa jest dobrą stroną internetową, która jest dużą bazą danych, którą można przeszukiwać. Z tej strony korzystają firmy, a także agencje rządowe. Podane adresy są weryfikowane przez pocztę USA i pocztę kanadyjską. Wykonaj poniższe czynności, aby bezpłatnie znaleźć czyjś adres za pomocą wyszukiwania Melissa.

1. Idź do Wyszukiwanie Melisy i kliknij Personator w sekcji Dane adresowe i uliczne.

2. Wprowadź imię i/lub adres osoby, aby zobaczyć jej informacje na stronie internetowej.

3. To oni

To ich, uruchomiona w 2014 roku, której celem jest dostarczanie użytkownikom informacji o ludziach poprzez dostarczanie informacji, które użytkownik ma na ich temat. Oto kilka funkcji:

  • Oferują bezpłatne usługi dla ludzi. ThatsThem dostarcza rzetelnych informacji, które pozwalają poznać tożsamość innych osób.
  • Mają bazę ponad miliarda dla 50 stanów i Waszyngtonu
  • Thatsthem ma unikalną funkcję, którą można znaleźć również osoby korzystające z ich adresu IP.

4. Wyszukiwarka osób

Wyszukiwarka osób to kolejna strona do wyszukiwania osób online. Dzięki ponad miliardom rekordów w bazie danych PeopleFinder zapewni Ci dokładne wyniki.

  • Osoby można wyszukiwać na podstawie kilku szczegółów, takich jak imię i nazwisko, wiek, adres i numer telefonu.
  • PeopleFinder wykonuje wszystkie wymienione usługi bez dodatkowych opłat i zapewnia użytkownikom płynne wyszukiwanie.

5. Intelius

Intelius zapewnia bezpłatne wyszukiwanie osób i daje opcje konkretnych wyszukiwań za darmo. Intelius świadczy usługi, które pomagają w wyszukiwaniu osób poprzez udostępnianie rejestrów karnych, rejestrów publicznych, książek telefonicznych, spisów osób itp.

6. Zostało zweryfikowane

Zweryfikowano to kolejna wyszukiwarka osób, założona w 2007 roku i zlokalizowana w Nowym Jorku. Oto kilka cech tej usługi.

  • BeenVerified to płatna usługa dla osób poszukujących i chociaż oferuje bezpłatne funkcje, dodatkowe funkcje są odblokowywane przy minimalnych kosztach.
  • Posiada również opcję wyszukiwania pojazdów, która nie jest dostępna na innych stronach internetowych.

Stąd są to metody na znalezienie lokalizacji kogoś za darmo.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Jak mogę znaleźć kogoś za darmo?

Odp. Najpierw możesz wypróbować prostą wyszukiwarkę, aby wyszukać osobę, wprowadzając jej informacje. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasz przewodnik powyżej.

Q2. Na Facebooku jest wiele profili, którego szukam?

Odp. Zawsze porównuj wprowadzone informacje ze wszystkimi profilami i upewnij się, że informacje są poprawne przed zawężeniem liczby osób.

Q3. Czy można śledzić kogoś po numerze telefonu?

Odp. Możesz skorzystać z aplikacji lub strony internetowej Truecaller, aby wykonać zadanie, możesz także spojrzeć na Mapy Google.

***

Mamy nadzieję, że powyższy artykuł o tym, jak znaleźć kogoś bezpłatnie według numeru telefonu, jest przydatny i można się z niego czegoś nauczyć. Proszę zostawić komentarz, jeśli masz jakieś sugestie lub pytania.