Jak znaleźć kogoś na LinkedIn według adresu e-mail

W Internecie istnieje wiele platform, na których ludzie mogą tworzyć sieć i łatwo się komunikować. Istnieją nie tylko aplikacje, dzięki którym ludzie mogą łączyć się ze swoimi przyjaciółmi i rodziną, ale są też specjalne aplikacje, które prezentują Twoją profesjonalną sieć. Jedną z takich aplikacji jest LinkedIn, który jest największym centrum profesjonalnych sieci w Internecie. LinkedIn pomaga w nawiązywaniu kontaktów z osobami i organizacjami w Twojej branży. Zawodowo ludzie mogą aktualizować swój profil LinkedIn i dodawać również swoje wcześniejsze doświadczenia. Oprócz tego jest to również świetna platforma do znalezienia pracy w danej dziedzinie. Podsumowując, jest to idealne miejsce dla wszystkich pracujących mas i organizacji. Możesz nawet znaleźć ludzi na LinkedIn na różne sposoby. Jeśli próbowałeś dowiedzieć się, jak znaleźć kogoś na LinkedIn za pomocą adresu e-mail, to trafiłeś na idealną stronę. W dzisiejszym przewodniku dowiemy się o różnych sposobach znajdowania osób na LinkedIn, w tym jak wyszukiwać czyjeś kontakty na LinkedIn, jak znaleźć kogoś na LinkedIn według numeru telefonu i jak wyszukiwać kogoś anonimowo na LinkedIn. Tak więc, nie zwlekając dłużej, przejdźmy do dowiedzenia się więcej o znajdowaniu osób na LinkedIn.

Jak znaleźć kogoś na LinkedIn według adresu e-mail

Niezależnie od tego, czy próbujesz znaleźć kogoś na LinkedIn za pomocą jego adresu e-mail lub numeru telefonu, próbujesz znaleźć czyjeś kontakty, czy szukasz kogoś anonimowo, zawsze za tym stoi ukryty plan. Przyjrzyjmy się niektórym z głównych powodów, dla których musisz znaleźć kogoś na tej profesjonalnej platformie:

  • Pierwszym powodem może być to, że jesteś nowy na LinkedIn i znajdujesz sposób na efektywne korzystanie z niego.
  • Kolejnym powodem może być pilnowanie konkurencji. Jeśli jesteś właścicielem firmy lub firmy lub jesteś rekruterem, możesz dowiedzieć się, jak znaleźć kogoś na LinkedIn za pomocą adresu e-mail, aby sprawdzić powiązania innej osoby i dowiedzieć się o nich więcej.
  • Osoba może również szukać kogoś anonimowo, aby sprawdzić jej biografię, aby pomóc napisać własną.
  • Innym powodem anonimowości może być aktualizacja wymagana przez Twój profil. W takim przypadku, jeśli nie chcesz, aby inni oglądali Twój profil, dopóki nie zostanie on prawidłowo zaktualizowany, możesz spróbować zachować anonimowość.
  • Ponadto, jeśli próbujesz znaleźć potencjalnych klientów lub pracodawców na LinkedIn, możesz spróbować wyszukać ich na platformie na różne sposoby.

Znalezienie kogoś na LinkedIn jest w rzeczywistości łatwiejsze niż się wydaje. Jedyne, co jest do tego wymagane, to posiadanie konta Microsoft Outlook i konta LinkedIn. Oba te konta muszą mieć ten sam adres e-mail. Teraz możesz wykonać następujące kroki, aby znaleźć kogoś na LinkedIn według adresu e-mail:

1. Otwórz przeglądarkę na pulpicie i zaloguj się do swojego Perspektywy konto w nim.

2. Teraz kliknij ikonę osób z lewego paska bocznego.

3. Następnie kliknij + Dodaj kontakt.

4. Następnie wprowadź imię i nazwisko kontaktu.

5. Następnie kliknij opcję + Dodaj więcej.

6. Wybierz adres e-mail z menu i wypełnij go.

7. Po utworzeniu kontaktu kliknij na niego i wybierz opcję LinkedIn.

8. Następnie możesz zalogować się na swoje konto, aby połączyć swoje konto Microsoft Outlook z LinkedIn.

9. Po zakończeniu w Outlooku będziesz mógł zobaczyć profil LinkedIn adresu e-mail, który próbujesz znaleźć. Możesz kliknąć na profil i obejrzeć go na LinkedIn.

Możesz również sprawdzić nasz przewodnik po 9 najlepszych darmowych wyszukiwaniach wstecznych wiadomości e-mail, które mogą pomóc Ci znaleźć informacje o osobie za pomocą jej adresu e-mail.

Jak przeszukiwać czyjeś kontakty na LinkedIn

Teraz, gdy już wiesz, jak znaleźć kogoś na LinkedIn po adresie e-mail, nadszedł czas, aby zapoznać się z idealnym sposobem wyszukiwania kontaktów danej osoby na platformie. Może to pomóc w zbudowaniu sieci zawodowej i przedstawieniu się komuś, kogo chcesz poznać, czy to pracodawcy, czy pracownikowi.

1. Pierwszym krokiem, aby to zrobić, jest zalogowanie się do swojego Strona profilu LinkedIn w Twojej przeglądarce.

2. Po zalogowaniu kliknij pasek wyszukiwania.

3. Wpisz imię i nazwisko osoby, której powiązania chcesz sprawdzić.

4. Teraz kliknij profil osoby.

5. Kliknij opcję połączeń pod ich nazwą.

6. Możesz kliknąć połączenie, z którym chcesz się połączyć.

7. Jeśli dana osoba ma otwarty profil, będziesz mógł sprawdzić jej dane. Jeśli tak nie jest, możesz wysłać do nich prośbę o połączenie.

W ten sposób można wyszukiwać czyjeś kontakty na LinkedIn.

Jak znaleźć kogoś na LinkedIn według numeru telefonu?

Podczas gdy niektórzy ludzie, zwłaszcza pracodawcy, wolą dodawać swoje osobiste informacje kontaktowe w swoim profilu LinkedIn, inni tego unikają. Zwłaszcza profile, które są prywatne, trudno znaleźć za pomocą samego numeru telefonu. Dane kontaktowe i dane osobowe Twoich kontaktów na LinkedIn są zwykle widoczne w sekcji wprowadzenia na ich profilu, tylko jeśli zdecydują się udostępnić te dane. Aby wyświetlić informacje kontaktowe lub wykorzystać te informacje do znalezienia kogoś na LinkedIn, można wykonać następujące czynności:

1. Najpierw kliknij Moja sieć u góry.

2. Teraz wybierz Kontakty z lewego panelu bocznego.

3. Następnie wybierz Dodaj więcej kontaktów.

4. Wpisz swój adres e-mail i kliknij Kontynuuj.

5. Wybierz opcję Importuj kontakty.

6. Następnie kliknij OK w wyskakującym okienku Potrzebne uprawnienia.

7. Zezwól LinkedIn na synchronizację kontaktów w ustawieniach swojego profilu.

8. Teraz możesz zaprosić kontakty lub dodać połączenia za pomocą zapisanego numeru telefonu na swoim urządzeniu.

Jak wyszukać kogoś anonimowo na LinkedIn

Możesz także wyszukać kogoś anonimowo na LinkedIn. Jest to jedna z wielu niesamowitych funkcji tej platformy, która pozwala przeglądać profile ludzi, będąc anonimową tożsamością. Nawet jeśli to powiadomi drugą osobę, że ktoś przeglądał jej profil, ale nie ujawni Twojej tożsamości.

1. Najpierw kliknij opcję Ja u góry strony głównej.

2. Następnie kliknij opcję Ustawienia i prywatność.

3. Następnie kliknij Widoczność z panelu bocznego.

4. Kliknij w nim opcje przeglądania profilu.

5. Teraz wybierz tryb prywatny z wyświetlonych opcji.

Ta opcja pomoże Ci sprawdzić profile innych osób, zachowując anonimowość. Ponadto po wybraniu tej opcji nie będziesz mógł zobaczyć, kto sam oglądał Twój profil.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Jakie są wymagania, aby znaleźć kogoś na LinkedIn za pośrednictwem poczty e-mail?

Odp. Aby znaleźć kogoś na LinkedIn za pomocą jego adresu e-mail, musisz mieć konto Microsoft Outlook i profil LinkedIn.

Q2. Czy mogę znaleźć czyjąś wiadomość e-mail na LinkedIn?

Odp. Tak, możesz znaleźć czyjś adres e-mail na LinkedIn, pod warunkiem, że jest to Twój kontakt i wyświetla swoje dane osobowe w swoim profilu.

Q3. Czy mogę znaleźć kogoś na LinkedIn bez jego wiedzy?

Odp. Tak, możesz znaleźć kogoś na LinkedIn bez jego wiedzy, będąc anonimowym użytkownikiem. Możesz zapoznać się z powyższym przewodnikiem, aby poznać szczegółowe kroki, aby to zrobić.

Q4. Czy inne osoby mogą zobaczyć mój numer telefonu na LinkedIn?

Odp. Inne osoby na LinkedIn nie mogą zobaczyć Twojego numeru telefonu, dopóki nie dodasz go do sekcji Informacje kontaktowe w swoim profilu.

P5. Czy ktoś może sprawdzić, czy przeszukuję je na LinkedIn?

Odp. Tak, użytkownik LinkedIn może zobaczyć, czy oglądałeś jego profil na platformie.

***

Mamy nadzieję, że nasz dokument o tym, jak znaleźć kogoś na LinkedIn za pomocą adresu e-mail, pomógł Ci we wszystkich możliwych sposobach znalezienia osoby na LinkedIn. Poza tym, jeśli masz więcej pytań lub sugestii, możesz zostawić swoje komentarze poniżej.

x