Jak znaleźć losowe życie na Instagramie

Platforma społecznościowa Instagram została wprowadzona przez Kevina Systroma w 2010 roku. Umożliwia użytkownikom udostępnianie zdjęć i filmów. Pomimo szerokiego wachlarza możliwości, interfejs Instagrama umożliwia przede wszystkim przesyłanie treści, w tym zarówno zdjęć, jak i filmów, po założeniu bezpłatnego konta. Użytkownicy mogą następnie edytować przesłane multimedia za pomocą filtrów i grupować obrazy za pomocą hashtagów i danych geograficznych. Instagram Live to narzędzie, które pozwala użytkownikom transmitować wideo na żywo do innych użytkowników Instagrama. Jest częścią Instagram Stories. Historie na Instagramie są wyświetlane na początku kanału. Wskaźnik „Na żywo” pojawi się na wszystkich kontach, które są teraz aktywne. Seria filmów o nazwie Random Lives na Instagramie jest publikowana przez ludzi, którzy są w trakcie losowych wydarzeń życiowych. Komentarz lub wyjaśnienie jest zwykle dołączane do filmu, który ma pokazać widzom, jak to jest być w takich okolicznościach. Obserwowanie, jak ktoś reaguje na dziwaczny scenariusz, może być dość intrygujące i prawie zawsze można uzyskać nowy wgląd, słuchając, co ma do powiedzenia. Ten artykuł pomoże Ci zrozumieć, jak znaleźć losowe życie na Instagramie i wyszukać życie na Instagramie. Dowiesz się również, jak oglądać losowe życie ludzi na Instagramie i zdobywać życie na Instagramie.

Jak znaleźć losowe życie na Instagramie

Czytaj dalej, aby znaleźć instrukcje wyjaśniające, jak wyszukiwać losowe życia na Instagramie, z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Czy IGTV wciąż istnieje?

Nie, IGTV już nie istnieje. W 2018 roku Instagram wprowadził IGTV z zamiarem uczynienia go mobilną wersją YouTube. Ale rozszerzony format nigdy tak naprawdę nie wystartował, zwłaszcza gdy TikTok zadebiutował w USA dwa miesiące później. Większą popularnością wśród użytkowników mediów społecznościowych cieszył się krótki materiał wideo na TikToku. Aby bardziej skoncentrować się na treściach wideo, Instagram pozbył się zakładki IGTV i zaktualizował swój format wideo w październiku 2021 r.

Czy widzą Twoją twarz na Instagramie na żywo?

To zależy. Jeśli dołączysz do transmisji na żywo, nikt nie zobaczy Twojej twarzy, chyba że to Ty ją zainicjujesz. Inne osoby oglądające transmisję na żywo, w tym osoba, do której strumienia dołączyłeś, mogą zobaczyć, że to zrobiłeś. Ale będziesz mógł komunikować się tylko przez czat, dopóki nie poprosisz o udostępnienie ekranu, a oni się zgodzą.

Jak się dowiedzieć, kto jest teraz na żywo na Instagramie?

Oto kroki, aby dowiedzieć się, kto jest teraz na żywo na Instagramie wśród Twoich obserwujących i nie obserwujących:

Opcja I: Dla obserwujących

Aby dowiedzieć się, kiedy twoi obserwatorzy zostaną opublikowani, możesz zlokalizować powiadomienie IG Live na pasku powiadomień. Lub możesz:

1. Odwiedź sekcję Historia na Instagram.

Uwaga: Upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto.

2. Na początku każdej historii możesz sprawdzić, czy ktoś żyje. Ich zdjęcie profilowe będzie opatrzone napisem NA ŻYWO, a pod nim ustawionym kolorowym pierścieniem.

Opcja II: Dla osób nie obserwujących

1. Uruchom aplikację Instagram na swoim Android oraz iOS urządzenia.

2. Stuknij w zakładkę Szukaj na dolnym pasku.

3. Wpisz Na żywo lub Transmisja na żywo w pasku wyszukiwania i przejdź do zakładki Tagi.

4. Wyświetl wszystkie wyniki wyszukiwania. Przejrzyj dostępny wybór dłuższych filmów. Znacznik informujący, że użytkownik jest NA ŻYWO, będzie obecny.

5. Przesuń palcem w górę po dotknięciu przycisku NA ŻYWO.

Dostarczone zostaną wam również inne istotne życia.

Jak przeszukujesz życie na Instagramie?

Teraz, gdy wiesz, jak znaleźć osobę, która jest na żywo na Instagramie, daj nam znać, jak wyszukiwać życie na Instagramie. Oto kroki wyszukiwania życia w aplikacji IG:

1. Otwórz aplikację Instagram.

2. Na dolnym pasku dotknij zakładki Szukaj.

3. Stuknij w pasek wyszukiwania.

4. Następnie wyszukaj żądany temat lub termin wyszukiwania.

5. Wybierz zakładkę Konta.

6. Aby wyświetlić losowe wideo na żywo, wybierz ikonę profilu z napisem NA ŻYWO.

Jak uzyskać życie na Instagramie?

Dostępne są losowe transmisje na żywo na Instagramie. Przechodzenie do strony eksploracji i obserwowanie dodatkowych użytkowników to dwa główne sposoby osiągnięcia tego celu. Nie ma określonej lokalizacji, w której można oglądać dowolne życie na Instagramie, ale są pewne rzeczy, które możesz zrobić.

Metoda 1: Powiadomienia o skanowaniu

Ważne jest pozostawienie włączonych i otwartych powiadomień na swoim urządzeniu, jeśli chcesz zobaczyć, kto jest teraz aktywny na Instagramie. Dobrze jest upewnić się, że ustawienia powiadomień na Instagramie są włączone, abyś mógł otrzymywać powiadomienia, gdy ktoś rozpocznie transmisję na żywo. A jeśli masz problem z powiadomieniami na Instagramie, przeczytaj i postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem Powiadomienia na Instagramie nie działają? Oto 9 sposobów, aby to naprawić! natychmiast to naprawić.

Metoda 2: Sprawdź stronę eksploracji na Instagramie

Następną opcją jest przejście do strony Eksploruj Instagram w celu wyszukania użytkowników, którzy mogliby być na żywo na Instagramie. Możesz skorzystać z zakładki Eksploruj, aby wyszukać innych użytkowników Instagrama i ich materiały w oparciu o Twoje zainteresowania i zainteresowania potencjalnych dopasowań. Możesz przeglądać profile osób, które obserwujesz, swoich obserwujących i dużej liczby innych użytkowników Instagrama, korzystając z Eksploratora Instagrama.

Metoda 3: Śledź więcej profili IG

Przycisk obserwowania na Instagramie powinien być używany jako dodatkowa alternatywa. Innymi słowy, możesz rozważyć obserwowanie większej liczby osób, jeśli chcesz zobaczyć tych, którzy przeszli na żywo. Twoje szanse na zobaczenie aktywnych kont rosną, im więcej osób obserwujesz.

Będziesz musiał odwiedzić stronę profilu żądanego użytkownika IG i dotknąć opcji Obserwuj.

Metoda 4: Odwiedź profile TikTok Lives na Instagramie

Są też zawsze na żywo na IG. Wyszukiwanie filmów na żywo opublikowanych przez użytkowników TikTok to ostatnia opcja w menu. Kiedy ktoś rozpoczyna transmisję na żywo w jednym serwisie społecznościowym, ostatecznie będzie jednocześnie aktywny na innych platformach społecznościowych, ponieważ wiele osób na całym świecie ma dostęp do wielu platform mediów społecznościowych.

Jak zdobyć szczyt na żywo na Instagramie 2022?

Oto kilka sposobów, aby uzyskać najlepsze wyniki na żywo na Instagramie 2022:

  • Znajdź i obserwuj użytkownika Instagrama, którego chcesz oglądać wideo na żywo: Ponieważ IGTV zostało przerwane, nie jest już możliwe oglądanie przypadkowych transmisji na żywo na Instagramie lub nagrań transmisji. Na koncie na Instagramie, które opublikowało nagranie, możesz zamiast tego oglądać archiwa wideo.

  • Wyszukiwanie według osób: Chociaż istnieją inne sposoby wyszukiwania, korzystanie z funkcji wyszukiwania osób w celu odkrywania powtórek transmisji na żywo jest najszybszą opcją, ponieważ to ludzie są tymi, którzy transmitują na żywo.

  • Wyszukiwanie według miejsca: Aby znaleźć najpopularniejsze IG Lives w swoim regionie, odwiedź sekcję eksploracji lokalizacji.

Jak znaleźć losowe życie na Instagramie? Jak znaleźć losowe życie na Instagramie?

Teraz, gdy wiesz, jak zdobyć szczyt na żywo na Instagramie 2022, daj nam znać, jak oglądać losowe życie ludzi na Instagramie. Oto kilka sposobów znajdowania przypadkowych żyć na Instagramie na Instagramie:

1. Uruchom aplikację Instagram i dotknij karty Szukaj.

2. W pasku wyszukiwania wprowadź słowa kluczowe, takie jak IGTV lub na żywo, i wyszukaj je.

3. Stuknij w zakładkę Tagi.

4. Na stronie wyników będziesz mógł zobaczyć #igtv lub #live.

5. Post powiązany z wybranym hashtagiem pojawi się od razu po wybraniu opcji.

Z tym konkretnym hashtagiem IGTV lub Live będziesz mógł zobaczyć setki różnych filmów. Filmy można odtwarzać, klikając je.

Jak oglądać losowe życie ludzi na Instagramie? Jak oglądać losowe życie na Instagramie?

Możesz wykonać powyższe kroki, aby wyszukiwać i oglądać losowe życie IG w aplikacji IG.

Jak znaleźć losowe życie na Instagramie bez IGTV?

Odwiedzając funkcję IGTV na Instagramie, możesz zobaczyć życie przypadkowych osób. Aby jednak bardziej skupić się na treściach wideo na platformie, Instagram usunął funkcję IGTV w październiku 2021 r. Filmy na żywo można oglądać tylko wtedy, gdy obserwuje się twórcę, który prowadzi transmisję na żywo.

Możesz sprawdzić pasek Stories u góry swojego kanału na Instagramie, po prostu go otwierając. Powinieneś być w stanie stwierdzić, czy ktoś transmituje na żywo, szukając wskaźnika na żywo obok jego imienia. Zazwyczaj te profile, które zostaną uruchomione, pojawią się na początku paska historii. Nie powinieneś mieć problemu z zobaczeniem tych, które są na żywo w dowolnym momencie, ponieważ Instagram woli transmisje na żywo niż zwykłe Stories. Możesz oglądać transmisje na żywo od użytkowników, których nie obserwujesz, ale w tym celu musisz odwiedzić ich profil. Możesz zastosować metody wspomniane wcześniej w tym artykule, aby dowiedzieć się, jak znaleźć losowe życie na IG.

Instagram wyświetlał popularne Stories i Lives na karcie Eksploruj; jednak jedna z nowszych zmian usunęła tę funkcję. Na podstawie Twojej historii wyszukiwania i historii przeglądania dopiero teraz możesz przeglądać popularne obrazy i filmy.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak znaleźć przypadkowe życia na Instagramie i szukać ich różnymi metodami. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie pytań i sugestii za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej. Daj nam też znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.