Jak znaleźć minecraft z ametystem

Udostępnij teraz w social media:

Ametyst to nowy blok dodany jakiś czas temu do Minecrafta (Java i Bedrock). Bloki te są głównie dekoracyjne, ale możesz zdobyć odłamki ametystu z ametystu, który jest używany do tworzenia lunety. Luneta jest przydatna i dlatego będziesz chciał znaleźć Ametyst.

Ametyst w Minecraft

Ametyst występuje w jaskiniach na świecie. Pojawiają się jako całe geody i są rzadkie. Nie trzeba dodawać, że trudno je znaleźć, ponieważ mogą znajdować się w przedziale od 0 do 70 lat. Wydobywanie ich jest również trochę trudne, jeśli chcesz zdobyć odłamki ametystu.

  Minecraft nie używa GPU? Jak zmusić Minecraft do korzystania z niego

Znajdź Ametyst w Minecraft

Najłatwiejszym sposobem na Ametyst w Minecrafcie jest kopanie, ale robienie tego ostrożnie. Pamiętaj, że odradzają się jako całe geody, więc możesz przekopać się w jaskini, a znajdziesz kilka.

Poszukaj podziemnej jaskini
Poszukaj jaskini
Kop, aż będziesz poniżej Y 0 (uważaj, żeby nie wpaść do lawy)
Znajdź miejsce, w którym zaczniesz kopać i stwórz tunel.

Wielu użytkowników sugeruje użycie moda rentgenowskiego i to zadziała, ale jeśli chcesz go znaleźć samodzielnie, poszukaj go, kopiąc pod ziemią.

Potrzebujesz szybkiego świata, który ma Ametyst? Użyj następującej wartości nasion (wartość nasion podłoża skalnego). Geoda ametystowa znajduje się pod numerem 3081, 17, -122.

Seed value: 1177374759

Możesz przekonwertować nasiona Bedrock na wartość nasion Java.

  Jak tworzyć kopie zapasowe światów Minecraft w systemie Linux

Zdobycie odłamka ametystu

Jeśli masz kilof zaklęty w Silk Touch, możesz zebrać go z bloku ametystu. Jeśli nie masz kilofa z Silk Touch, możesz zdobyć odłamki Ametystu zwykłym żelaznym kilofem. Wystarczy rozbić ametystową gromadę zwykłym żelaznym kilofem.

Gromady można znaleźć rosnące w geodzie ametystowej. Odrosną. Będziesz musiał wracać do źródła, aby uzyskać odłamki, co jest wadą tego. Jeśli zdobędziesz kilof z jedwabnym akcentem, możesz zebrać pączkujący blok ametystu (blok, który wypuszcza pąki ametystu) i przenieść go do swojej bazy. Następnie możesz uprawiać ametyst w dowolnym miejscu. Emitują trochę światła i mogą być używane jako źródło światła.

Wniosek

Ametysty są dość nowe w grze Minecraft. Może posłużyć do późniejszego wytworzenia innych przedmiotów, ale na razie możesz z niego stworzyć lunetę i jest to przydatny przedmiot, który sprawia, że ​​warto go znaleźć. Jeśli chodzi o miedź, jest bardzo prawdopodobne, że znajdziesz ją podczas poszukiwania ametystu.

  Jak grać w grę wieloosobową w Minecrafta

x