12/08/2021

Jak znaleźć najlepsze oferty świąteczne w Zakupach Google

Udostępnij teraz w social media:

Znalezienie najlepszych ofert może być wyzwaniem podczas zakupów online. Przy tak wielu różnych sklepach do wyboru, który sklep ma najlepsze ceny? Zakupy Google ułatwiają to dzięki narzędzie do porównywania cen.

Jeśli nie znasz Zakupów Google, zasadniczo jest to wyszukiwarka Google z wynikami zakupów. Google przeszukuje sieć w poszukiwaniu sprzedawców, którzy sprzedają produkt, którego szukasz. W niektórych przypadkach możesz kupić produkt bezpośrednio w Google, bez konieczności odwiedzania witryny sprzedawcy.

Aby skorzystać z Zakupów Google, możesz udać się do Witryna Zakupów Google. Możesz również wyszukać produkt w Google, a następnie kliknąć kartę „Zakupy”. (Zakupy Google są dostępne wszędzie tam, gdzie można uzyskać dostęp do Google).

Sprawdź -   Jak usunąć aplikację lub usługę z konta na Facebooku

Ceny w Zakupach Google możesz porównać na kilka sposobów. Wyszukaj swój produkt w Google, a następnie kliknij kartę „Zakupy”.

Kliknij

Wybierz produkt.

Wybierz produkt.

Na stronie produktu zobaczysz małą sekcję, która pokazuje cenę w skali od niskiej do wysokiej. Na poniższej ilustracji produkt jest „W średnim zakresie”. Oznacza to, że są tam lepsze oferty, ale nie są one zawyżone.

To jest produkt

Pod wagą jest kolejnym przydatnym narzędziem. Jeśli masz trochę czasu, zanim będziesz musiał kupić produkt, możesz włączyć przełącznik „Monitoruj cenę”. Google powiadomi Cię wtedy o wszelkich spadkach cen.

Włącz

Skala jest dobrym miejscem do porównania cen, ale Zakupy Google mogą pójść jeszcze dalej. Na stronie produktu kliknij „Porównaj ceny”.

Sprawdź -   Jak naprawić niedziałający aparat Google Meet Google

Kliknij

Otworzy się lista wszystkich detalistów, którzy sprzedają przedmiot w trybie online. U góry zobaczysz kilka filtrów, aby zawęzić wyniki. W menu podane są ceny, obniżki cen, podatki i koszty wysyłki.

Wyniki w

Mając do dyspozycji te narzędzia, łatwo jest znaleźć najlepsze ceny bez odwiedzania wielu różnych sprzedawców. Skorzystaj z usług Google i uprość swoje świąteczne zakupy.

x