Jak znaleźć numer swojej karty Apple

Udostępnij teraz w social media:

Apple Card to karta kredytowa przeznaczona dla urządzeń mobilnych, ale nadal zawiera numer karty, którego można używać do zakupów online. Fizyczna karta usługi nie ma numeru, więc musisz znaleźć numer w aplikacji Portfel.

Znajdź numer swojej karty Apple

Zacznij od otwarcia aplikacji „Portfel” na swoim iPhonie. Jeśli nie możesz go znaleźć, przesuń palcem w dół na ekranie głównym i użyj funkcji wyszukiwania Spotlight, aby go zlokalizować.

Następnie dotknij swojej karty Apple Card, znajdującej się w górnej części aplikacji, wraz z innymi kartami kredytowymi lub debetowymi.

  11 najciekawszych (legalnych) głębokich stron internetowych

Aplikacja Portfel dla iPhone'a Wybierz Apple Card

Teraz, gdy przeglądasz saldo i zakupy swojej karty Apple Card, wybierz przycisk menu z trzema kropkami w prawym górnym rogu ekranu.

iPhone Wallet App Apple Card Wybierz przycisk z trzema kropkami

W połowie menu zobaczysz przycisk „Informacje o karcie”. Stuknij w to.

Po wybraniu przycisku będziesz musiał się uwierzytelnić. Jeśli masz iPhone’a X lub nowszego, pojawi się okno dialogowe uwierzytelniania Face ID i zeskanuje twoją twarz. Starsze telefony będą prosić o potwierdzenie tożsamości za pomocą Touch ID lub innej formy zabezpieczenia ekranu blokady.

iPhone Wybierz informacje o karcie Apple

Teraz powinieneś być w stanie zobaczyć wszystkie szczegóły niezbędne do korzystania z karty Apple Card dla sprzedawców internetowych. Informacje te obejmują numer karty, datę ważności, kod zabezpieczający i sieć.

Numer karty Apple iPhone

Poproś o nowy numer karty Apple

Tradycyjne karty kredytowe borykają się z problemem kradzieży danych za pomocą skimmerów lub hacków internetowych. W takich przypadkach klienci muszą poprosić o nową kartę, aby uzyskać nowy numer karty kredytowej.

  Nagrywaj połączenia głosowe, wideo i udostępnianie ekranu Skype w systemie Windows

Ponieważ fizyczna karta Apple Card nie ma żadnych numerów, możesz poprosić o nowy numer karty w dowolnym momencie za pośrednictwem aplikacji „Wallet” na telefonie iPhone. Aby rozpocząć, wykonaj czynności opisane w poprzedniej sekcji, aby wrócić do menu „Informacje o karcie”. Następnie kliknij „Poproś o nowy numer karty”.

Przycisk żądania nowego numeru karty iPhone Apple Card

Pojawi się okno dialogowe z potwierdzeniem, że chcesz otrzymać nowy numer karty. Kliknij „Poproś”. Pamiętaj jednak, że jeśli otrzymasz nowy numer karty Apple Card, będziesz musiał zaktualizować informacje dla każdego sprzedawcy, który ma tę kartę w pliku.

iPhone Apple Card Poproś o potwierdzenie nowego numeru karty

Jeśli Goldman Sachs zatwierdzi Twoją prośbę, numer karty, data ważności i kod bezpieczeństwa ulegną zmianie.

  Czym jest i jak działa streaming ?

Znalezienie numeru karty Apple Card jest tak proste, jak przeszukanie menu ustawień aplikacji Wallet. Chociaż otrzymujesz więcej nagród, używając karty kredytowej z Apple Pay, używanie karty do miesięcznych rachunków i zakupów online będzie powoli, ale z pewnością obciążać Daily Cash.

x