Jak znaleźć numer swojej karty Apple

Apple Card to karta kredytowa przeznaczona dla urządzeń mobilnych, ale nadal zawiera numer karty, którego można używać do zakupów online. Fizyczna karta usługi nie ma numeru, więc musisz znaleźć numer w aplikacji Portfel.

Znajdź numer swojej karty Apple

Zacznij od otwarcia aplikacji „Portfel” na swoim iPhonie. Jeśli nie możesz go znaleźć, przesuń palcem w dół na ekranie głównym i użyj funkcji wyszukiwania Spotlight, aby go zlokalizować.

Następnie dotknij swojej karty Apple Card, znajdującej się w górnej części aplikacji, wraz z innymi kartami kredytowymi lub debetowymi.

Aplikacja Portfel dla iPhone'a Wybierz Apple Card

Teraz, gdy przeglądasz saldo i zakupy swojej karty Apple Card, wybierz przycisk menu z trzema kropkami w prawym górnym rogu ekranu.

iPhone Wallet App Apple Card Wybierz przycisk z trzema kropkami

W połowie menu zobaczysz przycisk „Informacje o karcie”. Stuknij w to.

Po wybraniu przycisku będziesz musiał się uwierzytelnić. Jeśli masz iPhone’a X lub nowszego, pojawi się okno dialogowe uwierzytelniania Face ID i zeskanuje twoją twarz. Starsze telefony będą prosić o potwierdzenie tożsamości za pomocą Touch ID lub innej formy zabezpieczenia ekranu blokady.

iPhone Wybierz informacje o karcie Apple

Teraz powinieneś być w stanie zobaczyć wszystkie szczegóły niezbędne do korzystania z karty Apple Card dla sprzedawców internetowych. Informacje te obejmują numer karty, datę ważności, kod zabezpieczający i sieć.

Numer karty Apple iPhone

Poproś o nowy numer karty Apple

Tradycyjne karty kredytowe borykają się z problemem kradzieży danych za pomocą skimmerów lub hacków internetowych. W takich przypadkach klienci muszą poprosić o nową kartę, aby uzyskać nowy numer karty kredytowej.

Ponieważ fizyczna karta Apple Card nie ma żadnych numerów, możesz poprosić o nowy numer karty w dowolnym momencie za pośrednictwem aplikacji „Wallet” na telefonie iPhone. Aby rozpocząć, wykonaj czynności opisane w poprzedniej sekcji, aby wrócić do menu „Informacje o karcie”. Następnie kliknij „Poproś o nowy numer karty”.

Przycisk żądania nowego numeru karty iPhone Apple Card

Pojawi się okno dialogowe z potwierdzeniem, że chcesz otrzymać nowy numer karty. Kliknij „Poproś”. Pamiętaj jednak, że jeśli otrzymasz nowy numer karty Apple Card, będziesz musiał zaktualizować informacje dla każdego sprzedawcy, który ma tę kartę w pliku.

iPhone Apple Card Poproś o potwierdzenie nowego numeru karty

Jeśli Goldman Sachs zatwierdzi Twoją prośbę, numer karty, data ważności i kod bezpieczeństwa ulegną zmianie.

Znalezienie numeru karty Apple Card jest tak proste, jak przeszukanie menu ustawień aplikacji Wallet. Chociaż otrzymujesz więcej nagród, używając karty kredytowej z Apple Pay, używanie karty do miesięcznych rachunków i zakupów online będzie powoli, ale z pewnością obciążać Daily Cash.

x