Jak znaleźć popularne artykuły w swojej sieci na Twitterze

Udostępnij teraz w social media:

Twitter jest nieporządny w nawigacji, a trolle są zawsze w liczbie. To sprawia, że ​​zastanawiasz się, dlaczego ludzie korzystają z sieci. Pomimo problemu Twittera z trollami, jest to dobre miejsce do kontaktu z ludźmi z określonej niszy. Masz kontrolę nad tym, kogo obserwujesz, a to pozwala kontrolować to, co widzisz na osi czasu. Jeśli często tęsknisz za tym, o czym mówią ludzie w Twojej sieci, istnieje sposób na znalezienie popularnych artykułów w Twojej sieci Twitter.

Ta metoda działa tylko wtedy, gdy korzystasz z Twittera na swoim smartfonie, tj. W aplikacjach Twittera na iOS lub Androida.

Popularne artykuły w Twojej sieci na Twitterze

Otwórz aplikację Twitter i przejdź do karty Wyszukaj. Domyślnie zobaczysz pięć najpopularniejszych hashtagów z opcją „Pokaż więcej” pod nimi. Przewiń listę hashtagów, a zobaczysz sekcję „Popularne artykuły”.

  Jak zablokować wszystkie wzmianki o wyborach w USA w 2016 r. Na swoim kanale na Twitterze [Chrome]

To są popularne artykuły w Twojej sieci Twitter. Możesz zobaczyć, które konta przesłały tweet do artykułu, a w niektórych przypadkach możesz również sprawdzić, ile razy dany artykuł był tweetowany przez ludzi.

Będziesz mógł zobaczyć dwadzieścia najpopularniejszych artykułów w swojej sieci Twitter. Wydaje się, że lista nie jest posortowana według popularności. Zamiast tego wydaje się być uporządkowany chronologicznie. Oznacza to, że możesz odwiedzać kartę wyszukiwania kilka razy dziennie, aby zapoznać się z trendami. Oznacza to również, że lista będzie się zmieniać w ciągu dnia. Jeśli planujesz później coś przeczytać, dobrym pomysłem jest zapisanie go w jakimś miejscu lub dodanie do zakładek.

  Zaplanuj posty na Facebooku i Twitterze i ustaw je na ponowne opublikowanie [Web]

Szkoda, że ​​to nie działa na pulpicie. Na Twitterze w internecie popularne hashtagi informują, czy popularne konta, które obserwujesz, tweetują o konkretnym hashtagu, ale to wszystko.

Spróbuj użyć list

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkim, co jest popularne w Twojej sieci na Twitterze, a limit dwudziestu pozycji w aplikacjach na Twitterze jest zbyt restrykcyjny, rozważ użycie list. Nie możesz uzyskać podsumowania wszystkich artykułów, które są popularne na liście, ale o wiele łatwiej jest śledzić wiadomości na liście. Na przykład, jeśli śledzisz nowinki technologiczne, posiadanie dedykowanej listy wszystkich kont, które tweetują o technologii, zmniejszy prawdopodobieństwo, że przegapisz coś ważnego.

  Szukaj hashtagów na Facebooku, Twitterze i Google Plus

Możesz znaleźć listy publiczne utworzone przez innych użytkowników Twittera i śledzić je. Lista publiczna oszczędza czas i wysiłek, który w innym przypadku wymagałbyś tworzenia listy niestandardowej. Zawsze możesz skopiować użytkowników z publicznej listy Twittera i dodać ich do własnej listy.

x