Jak znaleźć przepisy w wyszukiwarce grafiki Google

Jest coś do powiedzenia na temat dobrze wyglądającego, dobrze nakrytego dania. Może sprawić, że będziesz bardziej głodny niż w rzeczywistości. Może nawet sprawić, że będziesz chciał spróbować jedzenia, którego w innym przypadku nie byłbyś tak entuzjastyczny. Działa to niezależnie od tego, czy patrzysz na jedzenie na talerzu, czy na zdjęcia jedzenia. Jeśli kiedykolwiek szukasz przepisu na cokolwiek, prawdopodobnie będziesz trzymać się wyników wyszukiwania Google. Jedynym problemem jest to, że znajdziesz linki do długiej listy przepisów na AllRecipes.com. U góry BBC Food, The Food Network itp. Jeśli masz szczęście, może być miniatura lub dwie, ale możesz nie znaleźć przepisu, który pasuje do tego obrazu. Na szczęście istnieje lepszy sposób na znalezienie przepisu; Obrazy Google. Teraz możesz znaleźć przepisy w wyszukiwarce grafiki Google, gdy szukasz określonej potrawy.

Obrazy prawie zawsze pochodzą ze stron, które mają dołączony przepis. Grafika Google pokazuje teraz na miniaturze obrazu, które z nich pochodzą z rzeczywistej strony z przepisami. Ponadto niektóre obrazy pochodzą z miniatur filmów z YouTube, więc naturalnie wyszukiwarka grafiki Google informuje Cię, kiedy przepis jest filmem.

To jest nowa funkcja Google Image. Nie musisz pobierać ani aktualizować aplikacji, aby z niej korzystać. Powoli trafia do użytkowników na całym świecie i wydaje się, że użytkownicy mobilni mają pierwszeństwo.

Aby znaleźć przepisy w wyszukiwarce grafiki Google, po prostu wpisz nazwę dania. W zapytaniu nie musisz umieszczać słowa „przepis”, „wskazówki” ani niczego podobnego. Poczekaj na załadowanie wyników wyszukiwania. Obrazy, które zobaczysz, będą miały tagi. Każdy obraz z tagiem „Przepis” będzie miał towarzyszący przepis. Obraz z tagiem przycisku odtwarzania i sygnaturą czasową będzie miał dołączony film wyjaśniający przepis.

Aby wyświetlić przepis, dotknij obrazu. Zobaczysz kilka pierwszych składników lub kilka pierwszych wierszy instrukcji. Zobaczysz również opcję „Odwiedź stronę”. Dotknij go, a wyszukiwarka grafiki Google przeniesie Cię na stronę z przepisami. Przepis może znajdować się niżej na stronie zamiast na samej górze, więc może być konieczne przewinięcie.

Wyszukiwarka grafiki Google nie pokazuje pełnego przepisu, a nawet jego fragment nie jest kompletny. Jest prawdopodobne, że jeśli lista składników lub instrukcje są bardzo krótkie, fragment podglądu pokaże Ci całą rzecz. To powiedziawszy, z przepisami, chyba że danie ma tylko 2-3 składniki, nie będzie pasować do podglądu.

Jeśli jeszcze nie widzisz etykiety przepisu, poczekaj jeszcze kilka dni.