Jak znaleźć spalone kalorie chodząc po iPhonie

Udostępnij teraz w social media:

IPhone 6 i nowsze mogą liczyć liczbę wykonanych kroków. Jest tak dokładny, jak tracker Fitbit lub Garmin, daj lub wykonaj dziesięć kroków. Możesz sprawdzić, ile kroków wykonałeś w ciągu dnia, tygodnia lub miesiąca za pomocą aplikacji Zdrowie na iOS. Aplikacja zdrowotna pokazuje liczbę wykonanych kroków na wykresie słupkowym i to wszystko. Aplikacja Zdrowie na iOS to po prostu pulpit nawigacyjny. Inne aplikacje mogą pobierać z niego dane, ale samo to robi niewiele. Jeśli szukasz czegoś prostszego, na przykład sposobu na sprawdzenie, ile kalorii spaliłeś podczas chodzenia, bez konieczności korzystania z trackera, wypróbuj Activity Tracker. Jest to bezpłatna aplikacja na iOS, która informuje o spalonych kaloriach podczas chodzenia lub możesz je obliczyć ręcznie.

Znajdź kalorie spalone podczas chodzenia za pomocą aplikacji

Activity Tracker ma dwie rzeczy; działają jak krokomierz i znajdują kalorie spalone podczas chodzenia. Krokomierz jest dość prosty i faktycznie jest kilka aplikacji, które to robią. To, co sprawia, że ​​Activity Tracker jest wart zainstalowania, to jego kalkulator kalorii.

Zainstaluj Activity Tracker i pozwól mu zaimportować dane z aplikacji Health. Po zaimportowaniu pokaże Ci, ile kroków zrobiłeś, jak daleko przeszedłeś, jak długo szedłeś i, co najważniejsze, kalorie spalone podczas chodzenia. Interfejs aplikacji jest wspaniały i prosty, więc będziesz go używać z przyjemnością.

Podczas importowania danych Activity Tracker dokładnie importuje liczbę kroków, które przeszedłeś, ale musisz samodzielnie podać inne informacje, takie jak wzrost i waga. Aplikacja jest też aplikacją Apple Watch, ale możesz jej używać tylko z iPhonem i niczym więcej.

  Pełna kontrola dla poszczególnych aplikacji nad orientacją urządzenia

Pobierz Activity Tracker z App Store

Możesz także obliczyć, ile kalorii spaliłeś, spacerując po witrynach takich jak MyFitnessPal. Aplikacja MyFitnessPal umożliwia rejestrowanie ćwiczeń, ale musisz to zrobić ręcznie. Nie masz również możliwości wprowadzenia liczby kroków, które przeszedłeś. Twoje obliczenia opierają się na czasie spędzonym na marszu, który musisz ręcznie śledzić. Liczba kalorii jest dokładna, podaj lub weź 5-10 kalorii.

Pobierz MyFitnessPal z App Store

Ręczne obliczanie kalorii spalonych podczas chodzenia

Jeśli chcesz wyjąć kalkulator i całkowicie pominąć aplikacje, użyj poniższego wzoru, aby obliczyć spalone kalorie. Te formuły pochodzą z Runner’s World i mają być przybliżone.

  Jak osadzać podcasty w programie PowerPoint

KALORIE / MILE .57 x wt w funtach

KALORIE / MIN. 0,03 x wt w funtach

Nie chodzi nam o wybieranie ulubionych, ale aplikacja i iPhone ułatwiają to wszystko. Liczba kalorii, którą otrzymujesz z obu formuł dla tej samej ilości aktywności, różni się o ponad 50+ kalorii, więc nie jest to najdokładniejsze obliczenie.

x