Jak znaleźć swój stary bios na Instagramie?

Są chwile, kiedy chciałbyś ponownie odwiedzić swoje stare biografie na Instagramie i zobaczyć użyte cytaty lub czcionki. Podczas gdy Instagram wcześniej oferował wygodną metodę przeglądania lub kopiowania twojego biografii, tak już nie jest. Jednak nadal istnieje obejście, aby uzyskać dostęp do starszej biografii. W tym artykule wyjaśniliśmy, jak znaleźć swoje stare biografie na Instagramie.

Jak znaleźć swój stary bios na Instagramie (2022)

Sprawdź stare biografie na Instagramie na urządzeniach mobilnych (Android i iOS)

1. Otwórz aplikację Instagram i dotknij ikony swojego profilu na dolnym pasku nawigacyjnym, aby uzyskać dostęp do swojego profilu na Instagramie. Gdy znajdziesz się na ekranie profilu, naciśnij menu hamburgera (poziome trzy linie) w prawym górnym rogu.

2. Z wyskakującego menu wybierz „Twoja aktywność” i dotknij „Historia konta”, aby znaleźć swoją biografię na Instagramie. Zwróć uwagę, że Instagram wcześniej umożliwiał przeglądanie wszystkich starych biografii w Ustawieniach -> Bezpieczeństwo -> Dostęp do danych -> Dawne teksty biograficzne, ale nie jest już dostępny.

3. Zobaczysz teraz historyczny widok kluczowych zmian, które wprowadziłeś na swoim koncie. Przejrzyj historię, a zobaczysz swoje stare biografie pod nagłówkiem „Bio”.

4. Chociaż nie możesz już kopiować tekstu w biografii na Instagramie, oto obejście tego problemu. Zrób zrzut ekranu biografii zawierającej tekst lub cytat, do którego chcesz wrócić. Następnie przejdź do aplikacji Google Lens (bezpłatnej, zintegrowanej z niektórymi aplikacjami aparatu na telefonach z Androidem) i wybierz zrzut ekranu. Umożliwi to łatwe zaznaczenie tekstu i skopiowanie go.

Uwaga: aby korzystać z funkcji Obiektyw, musisz użyć Zdjęć Google w systemie iOS (bezpłatnie). W przeciwnym razie możesz użyć funkcji Live Text w iOS 15, aby wyodrębnić biotekst ze zrzutu ekranu.

5. Na koniec wróć do aplikacji Instagram. Stuknij swoje zdjęcie profilowe na dolnym pasku nawigacyjnym i wybierz „Edytuj profil”. Możesz teraz wkleić go na Instagram i zaktualizować swoją aktualną biografię.

Często Zadawane Pytania

P: Czy mogę sprawdzić stare biografie na Instagramie w Internecie?

Nie, nie jest już możliwe przeglądanie starych biografii na Instagramie z internetowej wersji platformy mediów społecznościowych Meta. Będziesz musiał użyć aplikacji mobilnej Instagram, aby sprawdzić swój stary bios.

P: Jak usunąć stare biosy z Instagrama?

Nie możesz usunąć swoich starych biografii na Instagramie z bazy danych firmy. Jednak zawsze możesz zmienić swoją obecną biografię, aby zastąpić starą w swoim profilu.

P: Ile razy mogę zmienić biografię na Instagramie?

Nie ma ograniczeń co do liczby aktualizacji biografii na Instagramie. Możesz zmieniać swoją biografię na Instagramie tak często, jak chcesz.

Zobacz swoje poprzednie teksty biograficzne na Instagramie

To prowadzi nas do końca naszego przewodnika po wyszukiwaniu starych biografii na Instagramie. Podczas gdy poprzednia implementacja do przeglądania starych biosów była znacznie wygodniejsza, nowe podejście działa dobrze, o ile jesteś gotowy do przeglądania historii konta. Tymczasem, jeśli szukasz więcej wskazówek związanych z Instagramem, nie zapomnij zapoznać się z naszymi artykułami o tym, jak uniknąć shadowbanu na Instagramie i jak sprawdzić, czy ktoś zablokował Cię na Instagramie.

x