Jak znaleźć tanie loty z Google Flights

Zakupy porównawcze to coś, co robimy online i w prawdziwym świecie w tradycyjnych sklepach. W rzeczywistości niektóre marki i sieci konkurują nawet w konkurencyjnych cenach. W przypadku zakupów online sytuacja wygląda mniej więcej tak samo. Na przykład Amazon oferuje konkurencyjne ceny. Co nas powstrzymuje przed zrobieniem tego samego, jeśli chodzi o przeloty? Jeśli chcesz znaleźć tanie loty, musisz poświęcić czas potrzebny na porównanie stawek różnych linii lotniczych, dowiedzieć się, na jaką przesiadkę masz zamiar i czy są dostępne miejsca.

Google Flights właśnie uruchomiła wersję beta i uczyniła to wszystko bezbolesnym. Obecnie jest dostępny w ograniczonych krajach, ale mamy nadzieję, że do czasu opuszczenia wersji beta rozszerzy się na więcej.

Znajdź tanie loty – Loty Google

Wizyta Loty Google. Jeśli mieszkasz w kraju, który nie jest jeszcze obsługiwany, niekoniecznie musisz przegapić korzystanie z tego narzędzia. Po prostu wybierz jeden z obsługiwanych krajów, a nadal będzie wykrywać Twoją aktualną lokalizację. Następnie możesz go użyć do wyszukiwania lotów lokalnych i międzynarodowych.

Możesz wybrać podróż w obie strony, wpisać datę wylotu i powrotu oraz liczbę podróżujących osób, a także klasę, którą chcesz podróżować.

Loty Google wyświetlą wszystkie linie lotnicze, które zabiorą Cię do miejsca docelowego w określonych dniach. Wszystkie wymienione loty mają dostępne miejsca. Możesz sortować harmonogram według najlepszych lotów, czasu odlotu, najniższej ceny i czasu trwania. Dodatkowo możesz także włączyć alerty dotyczące trasy, którą chcesz podróżować, a Loty Google poinformują Cię, kiedy spadła opłata za przelot.

Kolejną fajną cechą tej aplikacji jest to, że informuje Cię, które lotniska oferują lepsze bilety lotnicze lub czy możesz uzyskać tańsze loty, jeśli zdecydujesz się podróżować w innym terminie. Wygląda na to, że użytkownicy mieszkający w nieobsługiwanym kraju nie tracą zbyt wiele.

Ograniczenia

Ceny mogą i ulegają zmianie w przypadku lotów. Istnieje również sporo podatków i opłat związanych z podróżami lotniczymi, a Loty Google dokładają wszelkich starań, aby znaleźć najtańsze. Być może będziesz musiał kupić bilet bezpośrednio od linii lotniczej. Czasami obniżona stawka znaleziona przez Google Flights jest oferowana za pośrednictwem usług pośredniczących, takich jak Priceline. Loty Google nie odpowiadają za nic poza informacją, kiedy odlatuje lot, który jest najtańszy lub najwcześniejszy. Wszelkie problemy z lotem muszą być rozwiązywane przez tego, u kogo kupiłeś bilet.