Jak zobaczyć, co lubi ktoś inny na Instagramie?

Udostępnij teraz w social media:

Czy możesz sprawdzić czyjeś polubienia na Instagramie? Nawet jeśli korzystasz z Instagrama od jakiegoś czasu, wciąż jest wiele nowych rzeczy do nauczenia się. Na pierwszy rzut oka jest to prosta platforma. Po zapoznaniu się z aplikacją zaczynasz ją dopiero odkrywać pod skórą i uświadamiasz sobie, ile w niej jest.

Jak sprawdzić czyjeś polubienia na Instagramie?

Od października 2019 r. nie możesz już przeglądać czyjejś aktywności w aplikacji Instagram.

  Jak korzystać z naklejki czatu na Instagramie

Kiedyś to było proste. Wszystko, co musiałeś zrobić, to przejść do swoich polubień, wybrać kartę „Obserwowane”, a zobaczysz ostatnią aktywność ludzi. Jednak Instagram ostatecznie uznał to za naruszenie danych osobowych, więc całkowicie porzucili tę funkcję.

Na szczęście nadal możesz zobaczyć czyjeś polubienia na Instagramie, ale to ogromny kłopot. Oto jak to zrobić.

 • Kliknij profil tej osoby na Instagramie.
 • Wybierz „Obserwowane”, aby zobaczyć wszystkie obserwowane przez nich profile.
 • Kliknij profil, który obserwują.
 • Wyświetl polubienia tego posta w profilu, aby zobaczyć, czy dana osoba polubiła któryś z nich.
 • Uwaga: osoba może ukryć swoją aktywność i uniemożliwić zobaczenie tego, co robi. Wyłączając „pokaż stan aktywności” w „Ustawieniach”, mogą uniemożliwić wszystkim śledzenie swoich działań.

    Pobierz filmy video z Instagrama za darmo

  Podsumowując, możesz nie mieć możliwości przeglądania polubień na Instagramie innych osób z poziomu aplikacji, ale masz dostęp do ich obserwujących i możesz zobaczyć, co im się podobało! Jasne, to uciążliwe, ale działa, jeśli chcesz wiedzieć, co lubią inni.

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące polubień na Instagramie

  Czy mogę zobaczyć, co lubiłem w przeszłości?

  Jeśli ostatnio coś Ci się podobało i zamierzałeś wrócić, aby to dalej studiować, ale zapomniałeś, istnieje cała lista Twoich polubień, do których możesz się odwołać, jeśli nie jest to widoczne. To cenna funkcja, dzięki której możesz szybko wrócić do posta. Wystarczy dotknąć „Ikony profilu na Instagramie”, przejść do „Ustawienia”, a następnie przejść do „Konto -> Polubione posty”.

    Jak wyświetlić własne polubienia na Instagramie?

  Czy aplikacje na Instagramie innych firm działają?

  Niektóre aplikacje Sklepu Google Play i Apple App Store umożliwiają śledzenie czyjejś aktywności. Jednak wiele z tych aplikacji wymaga płatności. Co więcej, nie wszystkie aplikacje do śledzenia polubień na Instagramie są legalne. Przestępcy wykorzystują coś, czego pragnie wielu ludzi, i zwabiają ich do tego, wypełniając swój komputer oprogramowaniem szpiegującym lub złośliwym oprogramowaniem. Jeśli wypróbujesz narzędzie do śledzenia polubień na Instagramie innej firmy, najpierw przejrzyj je pod kątem recenzji lub komentarzy.

  x