Jak zobaczyć czyjąś aktywność na Instagramie

Udostępnij teraz w social media:

Miliony osób korzystają z Instagrama, najbardziej znanej platformy społecznościowej. Możliwość dzielenia się ważnymi wydarzeniami z życia z nieznajomymi i wymiana treści wizualnych z innymi użytkownikami jest kluczem do jego atrakcyjności. Niestety, ludzie często zapominają o bezpieczeństwie i prywatności w sieci, zwłaszcza młodsi. Ty i Twoi bliscy możecie znaleźć się w niebezpieczeństwie, jeśli ujawnicie zbyt wiele danych osobowych. Jeśli szukasz sposobów, aby uchronić kogoś przed kłopotami, śledzenie jego aktywności online może być doskonałym rozwiązaniem. Tak, możliwe jest zdalne obserwowanie czyjejś aktywności na Instagramie bez dostępu do jej konta. Ten artykuł pomoże Ci zrozumieć, jak zobaczyć czyjąś aktywność na Instagramie i jak śledzić, na co ktoś patrzy na Instagramie.

Jak zobaczyć czyjąś aktywność na Instagramie

Czytaj dalej, aby znaleźć kroki wyjaśniające, jak szczegółowo zobaczyć czyjąś aktywność na Instagramie, z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Do czego służy status aktywności na Instagramie?

Funkcja statusu aktywności na Instagramie wyświetla czas ostatniego korzystania z aplikacji, podobnie jak status aktywności w komunikatorach Facebook Messenger i WhatsApp. Chociaż jest ona obecnie domyślnie wyłączona na Twoim koncie, lepiej zachować ostrożność. Funkcja statusu aktywności funkcji Direct Messaging (DM) informuje innych, kiedy ostatnio byłeś online i czy korzystasz teraz z Instagrama. Tylko ci, którzy obserwują się nawzajem, mogą zobaczyć swój status. Jeśli ktoś Cię obserwuje, ale Ty go nie obserwujesz, nie będzie mógł zobaczyć Twojego statusu.

  Jak naprawić Instagram nie mógł odświeżyć kanału

Gdy przejdziesz do udostępnienia posta ze swojego kanału, obok nazwy użytkownika na Instagramie i zdjęcia profilowego na liście znajomych i w skrzynce odbiorczej na czacie, jeśli użytkownik jest aktywny na platformie, pojawi się mała zielona kropka. Dlatego jeśli widzisz zieloną kropkę obok czyjegoś imienia, oznacza to, że jest on aktualnie zalogowany na Instagramie. W ten sposób możesz do pewnego stopnia śledzić aktywność na Instagramie.

Uwaga: pamiętaj, że ta opcja wyświetla tylko Twój status online i czas ostatniego użycia aplikacji. Twoje polubione lub skomentowane posty nie będą widoczne dla Twoich znajomych.

Czy możesz zobaczyć czyjąś aktywność na Instagramie?

Tak. Jeśli oboje macie włączony status aktywności, możecie zobaczyć, kiedy konto na Instagramie, które obserwujecie, oraz osoba, z którą się kontaktujecie, byli ostatnio lub są aktywni. Jeśli obserwujesz kogoś lub nawiązujesz z nim bezpośrednią komunikację, obok jego zdjęcia profilowego zobaczysz zieloną sygnaturę czasową. Możesz wyświetlić ich ostatni stan aktywności (na przykład: Aktywny godzinę temu, Aktywny wczoraj, Widziany, Pisanie…). Ponadto po otwarciu czatu możesz zobaczyć aktywność. Pamiętaj jednak, że nie będziesz w stanie zobaczyć, kto jest aktywny na Instagramie, jeśli status aktywności jest wyłączony.

Czy historia na Instagramie jest publiczna?

Nie. Historia wyszukiwania na Instagramie jest poufna. Jedną z najczęściej używanych sieci społecznościowych jest obecnie Instagram. Wiele osób korzysta teraz z tego przyjaznego dla użytkownika narzędzia do udostępniania filmów i zdjęć, aby zwiększyć liczbę obserwujących w mediach społecznościowych i zwiększyć sprzedaż swoich firm internetowych. Dla każdego, kto korzysta z Instagrama do celów osobistych lub zawodowych, prywatność jest nadal poważnym zmartwieniem. Jeśli zastanawiasz się, czy ktoś może przeglądać historię wyszukiwania na Instagramie, odpowiedź brzmi: nie. Inni użytkownicy widzą tylko Twoje posty, komentarze, polubienia i udostępnienia. Możesz wyłączyć status aktywności, jeśli nie chcesz, aby inni wiedzieli, kiedy ostatnio korzystałeś z Instagrama.

Czy możesz śledzić, na co ktoś patrzy na Instagramie?

Nie. Nie możesz śledzić, na co ktoś patrzy na Instagramie, i nie możesz przeglądać wyszukiwań innych osób na Instagramie. W ramach algorytmu nie zostaną wyświetlone wyniki zapytań innych użytkowników na Instagramie. W rzeczywistości aktywności i postów na Instagramie nie można bezpośrednio ukryć. Cokolwiek zrobisz, Twoi obserwatorzy będą mogli zobaczyć Twoje udostępnienia, polubienia i komentarze. Aby zmniejszyć swoją widoczność online, możesz je usunąć lub zmienić ustawienia profilu. Ale jeśli instalujesz programy stron trzecich, możesz śledzić niektóre szczegóły. Chociaż kilka aplikacji obiecuje ujawnić, kto ostatnio odwiedził Twój Instagram, prawda jest taka, że ​​​​wszystkie są zasadniczo fałszywe. W przeciwnym razie jedyną opcją jest obserwowanie kogoś na Instagramie, aby móc tam monitorować i śledzić aktywność na Instagramie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zobaczyć czyjąś aktywność na Instagramie.

  Jak dodawać filtry do historii na Instagramie?

Jak zobaczyć czyjąś aktywność na Instagramie na telefonie?

Istnieją 2 sposoby, aby zobaczyć, co ten użytkownik IG robił na Instagramie.

Metoda 1: Znajdź najnowsze posty użytkownika na Instagramie

Uwaga: jeśli konto na Instagramie, które chcesz obserwować, jest ustawione jako prywatne, musisz najpierw obserwować użytkownika, prosząc o obserwowanie go i czekając na jego akceptację.

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim Android lub iOS urządzenia.

2. Stuknij w zakładkę Szukaj na dolnym pasku.

3. Wprowadź i wyszukaj żądaną nazwę użytkownika profilu IG. Zobaczysz wszystkie najnowsze posty, rolki i historie na ich profilu IG.

Metoda 2: Sprawdź wiadomości DM na Instagramie

Uwaga: musisz najpierw zaangażować tę osobę w bezpośrednią wiadomość, aby zobaczyć, kiedy ostatnio była online na Instagramie.

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim telefonie.

2. Stuknij ikonę Komunikatora w prawym górnym rogu ekranu.

3. Stuknij żądany czat z listy.

4. Znajdź status pod nazwą użytkownika IG w oknie czatu, aby zobaczyć jego aktywność IG.

Jak sprawdzić, z kim ktoś najczęściej wchodzi w interakcje na Instagramie?

Prywatne informacje udostępniane przez użytkowników Instagrama są trudno dostępne dla innych użytkowników. W związku z tym zabronione jest śledzenie czyichś informacji na Instagramie. Aby dowiedzieć się, kto pozostawił najwięcej komentarzy do wpisu użytkownika, możesz przejrzeć zarówno wpis, jak i komentarze. Ponadto warto przejrzeć oznaczonych użytkowników.

  Jak zobaczyć niewysłane wiadomości na Instagramie?

Aby zobaczyć, z kim najmniej lub najczęściej wchodzisz w interakcje, wykonaj następujące kroki:

1. Uruchom aplikację Instagram i dotknij zakładki Profil w prawym dolnym rogu.

2. Stuknij w Obserwuj.

3A. Następnie dotknij opcji Najmniej interakcji, aby wyświetlić konta, z którymi kontaktowałeś się najmniej razy.

3B. Lub stuknij w Najczęściej pokazywane w kanale, aby zobaczyć najwięcej postów, które widziałeś w swoim kanale.

Dlaczego warto śledzić aktywność innych osób na Instagramie?

Teraz wiesz, jak zobaczyć czyjąś aktywność. Istnieje wiele powodów, dla których możesz potrzebować zobaczyć aktywność innej osoby na Instagramie, w tym gdy masz problemy z zaufaniem partnerowi z powodu jego podejrzanego zachowania w mediach społecznościowych, chcesz kierować reklamy do własnych odbiorców w mediach społecznościowych z treściami, które będą dla nich interesujące, lub chcesz trochę lepiej poznać swoich bliskich przyjaciół i członków rodziny, aby wzmocnić swoje przyjaźnie i relacje.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, jak zobaczyć czyjąś aktywność na Instagramie i śledzić, na co ktoś patrzy na Instagramie, ze szczegółowymi krokami, aby ci pomóc. Możesz przekazać nam wszelkie pytania lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, o którym chcesz, abyśmy napisali artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy wiedzieli.

x