Jak zobaczyć, gdzie Pokémony rozmnażają się w pobliżu ciebie w czasie rzeczywistym

Mania Pokémon Go nie wymiera, tak jak przewidywali / mieli nadzieję niektórzy ludzie. Zamiast tego ludzie opracowują narzędzia, które pomagają edukować graczy, jak zmaksymalizować doświadczenie zdobyte podczas ewolucji Pokemona, oznaczać lokalizacje, w których znaleźli konkretnego Pokemona, rozmawiać z innymi graczami i nie tylko. Gra stale rozszerza się na inne kraje, napotyka problemy z serwerem i zachęca ludzi do wyjścia na zewnątrz. Jeśli szukasz rzadkiego Pokemona, warto wiedzieć, gdzie inni gracze złapali go w pobliżu. Poké Radar po prostu. Jeśli jednak zamiast danych historycznych bardziej interesują Cię dane w czasie rzeczywistym, to Poké Huntr i GeoPoke to aplikacje, które musisz sprawdzić. Pozwalają ci zobaczyć wszystkie Pokémony pojawiające się wokół ciebie bez konieczności wychodzenia z domu lub dostępu do gry. Obecnie aplikacje są poddawane znacznemu stresowi ze strony tak wielu osób korzystających z nich. Jeśli okaże się, że nie możesz używać Pokè Huntr, sprawdź ich stronę na Facebooku, aby uzyskać aktualizację.

Odwiedź Poké Huntr i wprowadź swoją aktualną lokalizację. Aplikacja korzysta z map Google, aby znaleźć Twoją lokalizację, więc wprowadź ją w składni, o którą prosi, tj. Przedmieście, miasto, kraj. Kliknij Prześlij.

Mapa pochodzi z Google Maps, więc ładuje się znacznie szybciej niż Pokémon. Daj mu kilka minut na załadowanie, a zobaczysz, które Pokémony są obecne wokół ciebie. Do ciebie należy pójście i złapanie ich. Mapa pokazuje również wszystkie pobliskie przystanki Poké i siłownie. Powie Ci nawet, który zespół kontroluje daną siłownię.

Mapa Poké Hunter

Jak wspomniano wcześniej, aplikacja jest bardzo obciążona. Nie tylko mają ograniczoną liczbę zapytań Google API, ale także muszą radzić sobie z dużą liczbą użytkowników uzyskujących dostęp do aplikacji. Poké Huntr polega również na serwerach Niantic, które nie są w najlepszym stanie zdrowia. Wszystko to razem oznacza, że ​​nie będziesz mieć dostępu do aplikacji przez cały czas. Spróbuj jednak szczęścia. Jak dotąd narzędzie jest jedyne w swoim rodzaju.

Odwiedź Poké Huntr

Jeśli Poké Huntr nie działa dla ciebie, pojawiło się kilka jego klonów. GeoPoke działa całkiem dobrze. Możesz zobaczyć pojawiające się Pokémony w czasie rzeczywistym, a także zobaczyć, ile czasu minęło, zanim znikną.

GeoPoke

Odwiedź GeoPoke

Jeśli nie chcesz polegać na żadnej z tych aplikacji śledzących, zawsze możesz utworzyć własną. Ta aplikacja została wycofana.

x