Jak zobaczyć lubiane bębny na Instagramie?

Instagram to nowe centrum społecznościowe dla internautów, w którym mogą publikować historie, zdjęcia i filmy oraz oglądać treści z całego świata. Najlepsze w tej platformie jest to, że zapewnia ochronę prywatności użytkownikom Instagrama, dając opcję prywatnego profilu. Jeśli chodzi o rozrywkę, Instagram to dość uzależniająca aplikacja. Zwłaszcza dzięki nowym rolkom z funkcjami stał się jeszcze bardziej popularny wśród użytkowników. Ludzie w każdym wieku robią kołowrotki i oglądają je przez cały dzień. Jeśli jesteś również miłośnikiem bębnów i chcesz wiedzieć, jak zobaczyć lubiane bębny na Instagramie, to trafiłeś we właściwe miejsce. W dzisiejszym poradniku omówimy wszystkie często pojawiające się wątpliwości dotyczące zaawansowanych ustawień na Instagramie i nie tylko. Dowiesz się również, jak patrzeć na swoje polubienia na Instagramie i dlaczego nie widzisz postów, które polubiłeś na Instagramie. Więc bez zbędnych ceregieli zacznijmy od naszego dokładnego przewodnika po Instagramie i jego funkcjach.

Jak zobaczyć lubiane bębny na Instagramie?

Dowiesz się o Bębny na Instagramie i jak spojrzeć na swoje polubienia na rolkach i postach na Instagramie w tym artykule. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Czym są Rolki na Instagramie?

Reels to funkcja Instagrama, która szybko zyskała uwagę i popularność wśród nastolatków na całym świecie. Ponadto osoby ze wszystkich grup wiekowych korzystają z tej funkcji do promowania swoich firm lub wpływowych kont na Instagramie. Ta wciągająca funkcja obejmuje pełnoekranowe pionowe filmy, które można ustawić na 90 minut, a także można je edytować za pomocą narzędzi na samej platformie. Możesz nawet tworzyć 15-sekundowe bębny i dodawać do nich muzykę, aby udostępniać je w swoim profilu. Podsumowując, jest to super zabawne i wciągające filmy na Instagramie.

Uwaga: ponieważ smartfony nie mają tej samej opcji ustawień i różnią się one w zależności od producenta, dlatego przed zmianą jakichkolwiek ustawień upewnij się, że są prawidłowe. Poniższe kroki zostały wykonane na iPhonie 13.

Gdzie są ustawienia zaawansowane na Instagramie?

Zaawansowane ustawienia Instagrama zawierają dodatkowe funkcje, które pomagają poprawić wrażenia z aplikacji. Te ustawienia mogą pomóc w ukryciu liczby polubień lub wyświetleń w Twoich postach. Oprócz tego możesz również wyłączyć komentowanie swojego posta. Możesz także automatycznie udostępniać swoje posty na Facebooku, pisać tekst alternatywny, ustawić minimalny wiek postów i dodać do posta etykietę płatnego partnerstwa.

Poniższe kroki pomogą Ci uzyskać dostęp do zaawansowanych ustawień na Instagramie:

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim urządzeniu.

2. Na stronie swojego profilu dotknij ikony +.

3. Teraz wybierz Opublikuj z listy opcji.

4. Teraz wybierz zdjęcie z urządzenia i dotknij Dalej.

5. Ponownie dotknij Dalej.

6. Teraz na dole dotknij Ustawienia zaawansowane.

7. Następnie włącz opcję Ustawienia zaawansowane, którą chcesz włączyć dla swojego profilu na Instagramie.

Jak możesz zobaczyć swoje polubienia na bębnach?

Oprócz wiedzy, jak zobaczyć polubione bębny na Instagramie, musisz także wiedzieć, jak możesz zobaczyć swoje polubienia na bębnach. Możesz to zrobić z samego profilu na Instagramie. Możesz także sprawdzić, ile osób skomentowało i udostępniło Twój bęben.

1. Uruchom Instagram na swoim telefonie i dotknij ikony swojego profilu w prawym dolnym rogu ekranu.

2. Teraz dotknij ikony bębnów.

3. Następnie dotknij rolki w swoim profilu.

4. Liczba pod sercem oznacza liczbę polubień na Twoim bębnie.

5. Aby sprawdzić, kto polubił Twój bęben, dotknij numeru.

Dlaczego nie widzisz wszystkich polubień w swoim poście na Instagramie?

Jeśli nie możesz zobaczyć wszystkich polubień swojego posta na Instagramie, może to być spowodowane usterką techniczną. Poza tym w przypadku niektórych kont było to spowodowane nową aktualizacją Instagrama. Powoduje to, że użytkownik nie może zobaczyć wszystkich polubień swojego posta, nadal możesz sprawdzić, które konkretne konta polubiły post. Instagram uruchomił tę funkcję, aby bardziej skupić się na połączeniach, rozmowach i społeczności.

Jak możesz patrzeć na swoje polubienia na Instagramie?

Bardzo łatwo jest spojrzeć na swoje polubienia na Instagramie. Możesz wykonać poniższe kroki, aby sprawdzić polubienia:

1. Przejdź do menu profilu na Instagramie.

2. Teraz dotknij trzech pionowych linii w prawym górnym rogu.

3. Następnie wybierz z listy Twoja aktywność.

4. Teraz dotknij Interakcje.

5. Wybierz Polubienia z opcji.

6. Będziesz mógł zobaczyć wszystkie polubione posty, filmy i rolki.

Jak zobaczyć lubiane bębny na Instagramie?

Możesz łatwo sprawdzić swoje lubiane bębny na Instagramie, sprawdzając swoją aktywność na platformie. Aby uzyskać instrukcje krok po kroku, możesz sprawdzić kroki wymienione powyżej. Wybierając opcję Lubię z listy, zobaczysz wszystkie filmy i posty, które Ci się podobają. Te z ikoną kamery wideo na górze będą bębnami, które Ci się podobają.

Dlaczego nie widzisz postów, które polubiłeś na Instagramie?

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego nie widzisz postów, które polubiłeś na Instagramie, to jest to spowodowane niedawną modyfikacją w aplikacji, która usunęła zakładkę pokazującą aktywność. Ale nadal można zobaczyć posty, które polubiłeś na Instagramie, przechodząc do opcji Twoja aktywność w swoim profilu i otwierając w niej Interakcje. Spowoduje to przejście do opcji Polubienia, w której możesz łatwo sprawdzić polubione posty.

Dlaczego Instagram ukrywa polubienia?

Wraz z nową aktualizacją Instagrama wprowadzono nową funkcję, która ukrywa polubienia w postach. Ten ruch został podjęty, biorąc pod uwagę wpływ niskich polubień, które zostały powiązane z wywoływaniem lęku i depresji u użytkowników Instagrama. Dlatego, aby rozwiązać ten problem porównania, Instagram udostępnił użytkownikom możliwość ukrywania polubień w swoich postach.

Czy Instagram usunął posty, które polubiłeś?

Tak, Instagram usunął ze swojej platformy opcję Posty, które Ci się podobały. Ta opcja została zastąpiona przez Twoją aktywność, którą możesz znaleźć, dotykając trzech pionowych linii na stronie profilu.

Czy możesz ukryć polubienia na bębnach?

Teraz, gdy wiesz, jak zobaczyć polubione bębny na Instagramie, możesz także korzystać z innych funkcji platformy, takich jak ukrywanie polubień na bębnach. Wykonaj poniższe czynności na swoim telefonie komórkowym, aby dowiedzieć się, jak to zrobić:

1. Uruchom przeglądarkę internetową i otwórz w niej Instagram.

2. Teraz na stronie logowania dotknij trzech kropek znajdujących się na dole.

3. Stuknij w Poproś o witrynę komputerową w nim.

4. Następnie otwórz swoje konto na Instagramie i dotknij swojego zdjęcia profilowego w prawym górnym rogu ekranu.

5. Następnie wybierz z menu Profil.

6. Następnie dotknij ikony rolek i otwórz rolkę, dla której chcesz ukryć polubienia.

7. Stuknij w trzy kropki znajdujące się na górze bębna.

8. Teraz dotknij opcji Ukryj jak liczyć.

Jak odkryć polubienia na Instagramie?

Tak jak można ukryć lajki na Instagramie, tak samo można je odkryć. Spójrz na poniższe kroki, aby je odkryć:

1. Otwórz swój profil na Instagramie i dotknij posta, który chcesz odkryć.

2. Teraz dotknij ikony z trzema kropkami w prawym górnym rogu postu.

3. Teraz wybierz Odkryj jak liczyć.

Czy Instagram usunął rolki?

Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do funkcji bębna na swoim Instagramie, może to nastąpić z powodu błędu lub pamięci podręcznej. Możesz po prostu odinstalować aplikację Instagram z urządzenia i zainstalować ją ponownie, aby rozwiązać ten błąd.

Czy Twoja dziewczyna może zobaczyć, co Ci się podobało na Instagramie?

Na Instagramie, gdy polubisz post, Twój polubiony post jest widoczny dla każdego, kto może go zobaczyć. Ponadto Twoi obserwatorzy mogą zobaczyć Twoją nazwę użytkownika pod zdjęciem, które polubiłeś na Instagramie. Ponadto Twoja dziewczyna może zobaczyć, co Ci się podobało na Instagramie, jeśli ma dostęp do Twojego konta z opcji Twoja aktywność.

***

Mamy nadzieję, że nasz dokument odniósł sukces w oświeceniu Cię wszystkiego na temat funkcji bębnów i innych nieznanych funkcji Instagrama. Daj nam znać, jak może Ci się przydać nasz poradnik, jak zobaczyć polubione bębny na Instagramie. Ponadto, jeśli masz więcej pytań lub sugestii, możesz zostawić swoje komentarze poniżej.