Jak zobaczyć niewysłane wiadomości na Instagramie?

Instagram to darmowy serwis społecznościowy i narzędzie do udostępniania zdjęć online. Dzięki Instagramowi możesz łączyć się z firmami, znanymi ludźmi, wpływowymi ludźmi, bliskimi przyjaciółmi i nie tylko. Instagram Direct, funkcja przesyłania wiadomości, umożliwia użytkownikom łatwe rozmawianie i przesyłanie sobie zdjęć i filmów. Jeśli jesteś kimś, kto szuka, jak zobaczyć niewysłane wiadomości na Instagramie, oferujemy pomocny przewodnik po tym samym. Nauczymy Cię również, jak przeglądać usunięte wiadomości na Instagramie.

Jak zobaczyć niewysłane wiadomości na Instagramie?

Pozwól nam dowiedzieć się, czy naprawdę widzisz niewysłane wiadomości na Instagramie, czy nie w następnej sekcji tego artykułu poniżej.

Czy widzisz niewysłane wiadomości? Czy można zobaczyć niewysłane wiadomości?

Nie, nie możesz zobaczyć niewysłanych wiadomości na Instagramie. Żadna funkcja nie pozwala na czytanie niewysłanych wiadomości. Gdy wiadomość nie zostanie wysłana, zostanie trwale usunięta zarówno po stronie nadawcy, jak i odbiorcy.

Czy mimo to można zobaczyć niewysłaną wiadomość na Instagramie?

Tak, istnieje wiele narzędzi innych firm, których możesz użyć do przeglądania niewysłanych wiadomości na Instagramie, takich jak AiGrow. Możesz otrzymywać wszystkie wiadomości DM na Instagramie w swojej skrzynce odbiorczej, korzystając z funkcji DM na e-mail w narzędziu AiGrow.

Jak dowiedzieć się, kto nie wysłał wiadomości na Instagramie? Jak widzisz, kto wysłał niewysłane wiadomości na Instagramie?

Nie ma wbudowanej funkcji, jak zobaczyć niewysłane wiadomości na Instagramie. Zarówno nadawca, jak i odbiorca nie mogą przeglądać niewysłanych wiadomości.

Kto wysłał mi niewysłaną wiadomość na Instagramie?

Gdy ktoś wysłał wiadomość na Instagramie, nie otrzymasz żadnego powiadomienia z powiadomieniem, że wiadomość została niewysłana. Nie możesz więc znaleźć osoby, która wysłała Ci wiadomość.

Jak czytać usunięte wiadomości na Instagramie?

Będziesz mógł zobaczyć usunięte wiadomości na Instagramie, jeśli pobierzesz je wszystkie przed usunięciem ich na Instagramie. Wykonaj poniższe kroki, aby zobaczyć usunięte wiadomości na Instagramie:

1. Odwiedź witrynę Instagram w przeglądarce na komputerze.

2. Zaloguj się na swoje konto na Instagramie, używając swoich danych logowania.

3. Kliknij ikonę swojego profilu > opcję Profil w prawym górnym rogu.

4. Kliknij Edytuj profil, jak pokazano poniżej.

5. Kliknij Prywatność i bezpieczeństwo w lewym okienku.

6. Przewiń w dół i przejdź do sekcji Pobieranie danych. Następnie kliknij Poproś o pobranie poniżej, aby dowiedzieć się, jak wyświetlić niewysłane wiadomości na Instagramie.

7. Wprowadź swój adres e-mail i wybierz, czy chcesz format pliku HTML czy JSON. Kliknij Dalej.

8. Następnie wprowadź swoje hasło, a następnie kliknij Poproś o pobranie.

9. Instagram zacznie tworzyć dla Ciebie plik informacyjny, co może potrwać do 14 dni. Następnie Instagram udostępni link do Twojego e-maila. Kliknij opcję Pobierz informacje stamtąd.

10. Wprowadź swoje dane logowania na stronie logowania, na którą zostaniesz przekierowany.

11. Po zalogowaniu kliknij Pobierz informacje, aby pobrać plik zip zawierający format HTML lub JSON.

Następnie zostanie pobrany folder zip, a wiadomości można znaleźć w pliku wiadomości HTML lub JSON przed ich usunięciem.

Jak odzyskać niewysłane wiadomości na Instagramie?

Nie ma funkcji umożliwiającej odczytywanie niewysłanych wiadomości, ale możesz korzystać z aplikacji innych firm, takich jak AiGrow, która działa na wszystkich urządzeniach i systemach operacyjnych. Musisz odwiedzić stronę AiGrow Zarejestruj się, aby utworzyć konto w AiGrow, aby uzyskać dostęp do funkcji, takich jak wyświetlanie usuniętych wiadomości na Instagramie.

Jak wyświetlić niewysłane zdjęcia na Instagramie?

Podobnie jak w przypadku ograniczeń dotyczących wyświetlania niewysłanych wiadomości na Instagramie, nie możesz uzyskać dostępu do niewysłanych zdjęć, chyba że już je zapisałeś na swoim urządzeniu w momencie ich otrzymania. Instagram nie zezwala na żadną funkcję dostępu do usuniętych zdjęć.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był pomocny i nauczyłeś się, jak przeglądać niewysłane wiadomości na Instagramie. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, możesz je umieścić w sekcji komentarzy poniżej. Daj nam również znać, czego chcesz się nauczyć dalej.