Jak zobaczyć polubione posty w aplikacji Facebook

Amerykański biznes Meta Platforms jest właścicielem serwisu komunikacji osobistej i mediów społecznościowych Facebook. Mark Zuckerberg założył Facebooka w 2004 roku wraz z innymi studentami Harvard College. Urządzenia z łącznością internetową, takie jak laptopy, tablety i smartfony, mogą uzyskiwać dostęp do Facebooka. Użytkownicy mogą tworzyć profile na Facebooku, wymieniać się tekstami, obrazami i innymi rodzajami mediów z innymi użytkownikami, którzy zgodzili się być ich przyjaciółmi lub, w zależności od ustawień prywatności, z publicznością. Jeśli szukasz wskazówek, jak zobaczyć polubienia na Facebooku, przedstawiamy pomocny przewodnik, który nauczy Cię, jak zobaczyć polubione posty na Facebooku i zobaczyć posty, które polubiłeś na Facebooku w aplikacji FB i na stronie internetowej.

Jak zobaczyć polubione posty w aplikacji Facebook

Czytaj dalej, aby znaleźć instrukcje wyjaśniające szczegółowo, jak zobaczyć polubione posty na Facebooku, wraz z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Gdzie jest sekcja polubień na Facebooku?

Facebook oferuje platformę do interakcji z użytkownikami z całego świata. Możesz publikować zdjęcia, udostępniać filmy i rolki, prowadzić transmisję na żywo, a także reagować na posty innych osób. Jest tak wiele rzeczy, które możesz zrobić na Facebooku, ale najczęstszym trybem interakcji, z którego sieć społecznościowa jest znana na całym świecie, jest opcja Lubię to.

Niedawno przycisk Lubię to otrzymał nową aktualizację, w której masz kilka opcji reakcji zamiast po prostu polubienia posta. Tak czy inaczej, polubienie zdjęć lub postów jest dość łatwe. Możesz znaleźć podobną sekcję na Facebooku, przechodząc do menu dziennika aktywności na swoim koncie.

Jak zobaczyć polubione posty w aplikacji Facebook? Jak przeglądać polubione posty?

Możesz teraz dowiedzieć się, jak łatwo zobaczyć polubione posty na Facebooku, wykonując następujące czynności:

1. Otwórz aplikację Facebook na swoim iOS lub Android urządzenie.

2. Stuknij ikonę profilu w prawym górnym rogu strony kanału informacyjnego.

3. Stuknij ikonę z trzema kropkami obok opcji Edytuj profil.

4. Stuknij ikonę koła zębatego Ustawienia.

5. Stuknij w Dziennik aktywności.

6. Na stronie dziennika aktywności przesuń palcem w dół i dotknij Interakcje.

7. Z rozwijanego menu dotknij Polubienia i reakcje.

8. Tutaj możesz zobaczyć posty, które polubiłeś na Facebooku.

Jak zobaczyć posty, które polubiłeś na Facebooku (komputer stacjonarny)?

W 2008 roku na Facebooku było zarejestrowanych 100 milionów użytkowników, a do lipca 2010 roku było ich 500 milionów. W momencie ogłoszenia przez firmę w lipcu 2010 r. dane wskazywały, że 150 milionów ludzi korzystało z urządzeń mobilnych, aby uzyskać dostęp do Facebooka, z którego codziennie korzystała połowa wyżej wymienionych osób łącznie przez 34 minuty.

Najczęstszą formą interakcji na Facebooku było i jest polubienie czyjegoś postu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zobaczyć polubione posty na Facebooku, możesz to zrobić, wykonując następujące czynności:

1. Odwiedź Witryna Facebooka w Twojej przeglądarce.

2. Wprowadź dane logowania do konta na Facebooku i kliknij Zaloguj.

3. Kliknij ikonę swojego profilu w prawym górnym rogu osi czasu.

4. Na stronie profilu kliknij ikonę z trzema kropkami.

5. Kliknij Dziennik aktywności.

6. Kliknij Interakcje w lewym okienku.

7. Z rozwijanego menu kliknij Polubienia i reakcje.

8. Możesz teraz zobaczyć polubione posty na Facebooku.

Dlaczego nie widzę moich polubień na Facebooku?

Możesz łatwo zobaczyć swoje upodobania na Facebooku, sprawdzając metody, o których wspomnieliśmy. Mogą jednak wystąpić przypadki, w których nie możesz zobaczyć swoich upodobań. Niektórzy użytkownicy ograniczają liczbę osób, które mogą zobaczyć ich upodobania. Oznacza to, że nikt spoza ich sieci nie może być świadkiem akcji. W pewnych okolicznościach ograniczają, kto ma dostęp do podobnych, tak że jest to dla nich tylko widoczne. Możesz zauważyć, że ktoś lubi Twoją stronę, ale liczba może nie wzrosnąć. Rzadko administratorzy stron konfigurują swoje strony prywatnie w sposób, który powstrzymuje wielu użytkowników przed ich polubieniem. Gdy wydaje się, że ktoś polubił stronę, ale ograniczenia uniemożliwiają liczenie polubień, może to stanowić problem.

Dlaczego nie widzę wszystkich osób, które polubiły post?

Może być wiele powodów, dla których nie widzisz polubień na Facebooku. Na przykład możesz zobaczyć post z określoną liczbą polubień, ale kiedy sprawdzisz osoby, które go polubiły, okaże się, że liczba osób jest mniejsza niż liczba polubień.

Może to oznaczać jedną z dwóch rzeczy:

Możesz teraz ukryć liczbę polubień swoich postów, zmieniając ustawienie prywatności na Tylko ja, co oznacza, że ​​tylko Ty widzisz liczbę polubień lub reakcji na swoich postach, nikt inny.

Dlaczego nie widzę już, kto polubił moje posty na Facebooku?

Chociaż zawsze możesz zobaczyć liczbę osób, które polubiły Twój post na Facebooku, liczba ta może nie odzwierciedlać całkowitej liczby. Jest to widoczne, zwłaszcza gdy sprawdzasz swoje lajki i nie możesz znaleźć niektórych osób. Mówiąc najprościej, polubienia Twojego postu nie sumują się z nazwiskami widocznymi na liście polubień. Może to oznaczać, że osoba, która polubiła post, zablokowała Cię lub odwrotnie. Zwykle dzieje się tak, gdy użytkownik, który polubił Twój post, tymczasowo dezaktywował swoje konto, dzięki czemu jego polubienia są widoczne, ale nie jego konto.

Dlaczego nie widzę wszystkich reakcji na Facebooku 2022?

Jeśli nie widzisz wszystkich reakcji na Facebooku, może to być spowodowane spersonalizowanymi ustawieniami osoby, której post przeglądasz. Jeśli użytkownik zmienił preferencje reakcji na W Twoich postach, nie możesz zobaczyć wszystkich reakcji na wszystkie posty z tego konta lub kanału, ponieważ są one ukryte przed innymi. To ustawienie również można zmienić w dowolnym momencie.

Uwaga: Nadal możesz sprawdzić osoby, które zareagowały na post, a także reakcje na Twoje posty.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był pomocny i udało Ci się dowiedzieć, jak zobaczyć polubione posty na Facebooku. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie pytań i sugestii za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej. Daj nam też znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x