Jak zobaczyć usunięte zdjęcia z Instagrama?

Instagram bez wątpienia przejął wiele innych aplikacji społecznościowych ze względu na jego genialne uniwersalne zastosowanie, które jest również najbardziej lubiane. To nie tylko medium do łączenia ludzi, ale także platforma do publikowania zdjęć i filmów. Jak każda inna aplikacja, na przykład Facebook, możesz przesyłać, edytować i usuwać swoje zdjęcia. Jeśli szukasz wskazówek, jak uzyskać dostęp do usuniętej przeglądarki zdjęć na Instagramie, jesteś we właściwym miejscu. Dajemy Ci pomocny przewodnik, który nauczy Cię, jak przeglądać usunięte zdjęcia z Instagrama i nie tylko!

Jak zobaczyć usunięte zdjęcia z Instagrama?

Jednym z najbezpieczniejszych sposobów przeglądania usuniętych zdjęć z Instagrama jest zapisanie ich z wyprzedzeniem na dowolnym urządzeniu. Możesz użyć aplikacji wymienionej poniżej w tym artykule, aby pobrać je zgodnie z wymienionymi krokami.

Dlaczego ktoś miałby usuwać swoje zdjęcia z Instagrama?

Instagram polega na publikowaniu nowych rzeczy i zdjęć, ale są chwile, kiedy możesz mieć wrażenie, że umieściłeś nieistotne media w swoim profilu. I dlatego niektórzy ludzie wolą usuwać opublikowane przez siebie zdjęcia na Instagramie. Czasami ludzie mają tendencję do wymazywania przeszłych wspomnień, które opublikowali jako zdjęcia, aby zacząć od nowa.

Dlaczego gwiazdy usuwają swoje posty na Instagramie?

Życie celebrytów nie jest pełne przepychu, jak mogłoby się wydawać na Instagramie. Widziano ich dość często, jak usuwali swoje opublikowane zdjęcia na Instagramie. Czasami gwiazdy również usuwają całą swoją obecność na Instagramie. Zwykle jest to spowodowane ich zobowiązaniami zawodowymi lub rozpoczęciem od nowa. Również gwiazdy podejmują tę decyzję ze względu na cele PR.

Czy widzisz usunięte zdjęcia z Instagrama?

Nie, nie możesz zobaczyć usuniętych zdjęć z Instagrama w samej aplikacji. Instagram nie zezwala na to ze względu na prywatność. Jednym ze sposobów przeglądania usuniętych zdjęć jest zrobienie ich zrzutu ekranu, zanim użytkownik je usunie. Innym sposobem na zdobycie usuniętych zdjęć jest użycie usuniętej przeglądarki zdjęć na Instagramie. Aplikacja internetowa, taka jak Insta Save, jest doskonałym przykładem pobierania i przeglądania dowolnych treści multimedialnych, zanim zostaną one usunięte przez właściciela konta.

Czy istnieje sposób, aby zobaczyć usunięte zdjęcia z Instagrama?

Nie, gdy ktoś usunie swój post na Instagramie, tylko on ma możliwość zobaczenia go, jeśli wcześniej zapisał zdjęcie. Jeśli chcesz zobaczyć usunięty post, musisz najpierw pobrać i zapisać post za pomocą narzędzia. Istnieje wiele usuniętych aplikacji do przeglądania zdjęć na Instagramie, które pozwolą Ci to zrobić, w tym OnlyFind, Insta Views, Insta Save itp.

Czy istnieje sposób, aby zobaczyć usunięte zdjęcie na Instagramie z profilu innego użytkownika?

Nie, nie ma możliwości zobaczenia zdjęcia już usuniętego z profilu innego użytkownika. Najlepszym sposobem przeglądania zdjęć z czyjegoś profilu przed ich usunięciem jest użycie aplikacji innych firm, takich jak Insta Save, które pomogą Ci wcześniej zapisać zdjęcia.

Jak znaleźć czyjeś usunięte posty na Instagramie? Naucz się metody krok po kroku.

Na Instagramie nie ma takiej opcji, aby zobaczyć usunięte zdjęcia z Instagrama, ale jeśli nie możesz się doczekać, aby zobaczyć usunięte posty, najlepszym sposobem na to jest skorzystanie z aplikacji innych firm. Te aplikacje pozwolą Ci zobaczyć usunięty post danej osoby. Wspomniana poniżej usunięta przeglądarka zdjęć na Instagramie umożliwia pobieranie zdjęć z czyjegoś profilu Insta, dzięki czemu można je wyświetlić, jeśli zostaną usunięte.

1. Otwórz aplikację Sklep Play na swoim urządzeniu.

2. Wyszukaj aplikację Instant Saver i dotknij wyniku wyszukiwania.

3. Stuknij w Zainstaluj, aby pobrać aplikację.

4. Po pobraniu dotknij Otwórz, aby uruchomić aplikację.

5. Teraz dotknij Insta Post Downloader.

6. Stuknij w Zezwól w wyskakującym okienku z informacją: Zezwolić Insta Downloader na dostęp do zdjęć i multimediów na Twoim urządzeniu?.

7. Stuknij opcję Otwórz Instagram.

8. Teraz otwórz aplikację Instagram i wyszukaj post wideo, który chcesz zapisać. Stuknij w nią, aby zobaczyć usunięte zdjęcia z Instagrama.

9. Następnie dotknij ikony z trzema kropkami w prawym górnym rogu.

10. Stuknij ikonę Link.

Uwaga: tę opcję możesz znaleźć tylko wtedy, gdy post znajduje się na Twojej osi czasu. Nie możesz znaleźć tej opcji w profilu odpowiedniego właściciela.

11. Teraz otwórz aplikację Insta Saver.

12. Stuknij w Wklej, aby wkleić skopiowany adres URL posta, a następnie kontynuuj, aby zapisać post na swoim urządzeniu.

Jak znaleźć usunięte zdjęcia z Instagrama?

Usuwanie i archiwizowanie zdjęcia z konta na Instagramie to dwie różne rzeczy.

  • Jeśli usunąłeś swój post ze swojego profilu, nie można go odzyskać. Możesz go wyświetlić tylko wtedy, gdy wcześniej go zapisałeś lub zrobiłeś zrzut ekranu.
  • Zarchiwizowane zdjęcia są usuwane z profilu, ale nadal możesz je przeglądać w sekcji archiwum na swoim Instagramie.

Wykonaj poniższe czynności, aby zobaczyć zarchiwizowane zdjęcia osób na Instagramie:

1. Uruchom Instagram na swoim urządzeniu.

2. Stuknij ikonę Profil w prawym dolnym rogu.

3. Stuknij ikonę Hamburger w prawym górnym rogu.

4. Stuknij w Archiwum.

5. Teraz dotknij opcji Archiwum historii od góry.

6. Stuknij w Archiwum postów. Posty, które zarchiwizowałeś ze swojego profilu, pojawią się w tej sekcji.

Jak patrzysz na czyjeś archiwum na Instagramie?

Po tym, jak nauczysz się przeglądać usunięte zdjęcia z Instagrama, możesz także nauczyć się przeglądać czyjeś archiwum Instagrama. Ale w tym celu musisz mieć ich dane logowania, aby korzystać z konta na Instagramie. Gdy już to zrobisz, możesz wykonać powyższe kroki, aby zajrzeć do ich archiwum na Instagramie.

Czy inne osoby mogą zobaczyć Twoje archiwum?

Tak, inne osoby mogą zobaczyć Twoje archiwum, jeśli mają dostęp do Twojego profilu. Jeśli znają Twoją nazwę użytkownika i hasło, mogą łatwo przeglądać Twoje archiwa.

Jak możesz powiedzieć, kto patrzy na twoje archiwum na Instagramie?

Ze względu na surowe zasady i zasady Instagrama nikt nie może przeglądać Twoich archiwów Instagrama, dopóki nie ma nazwy użytkownika lub hasła do Twojego profilu. Jeśli ktoś je posiada, może łatwo uzyskać dostęp do każdego zarchiwizowanego wpisu w Twoim profilu. Ponadto, nawet jeśli ktoś przegląda Twoje archiwa, nie zostaniesz o tym powiadomiony.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak przeglądać usunięte zdjęcia z Instagrama. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam znać, o jakim temacie chcesz się dowiedzieć w naszym następnym artykule.

x