Jak zobaczyć wcześniej polubione posty na Instagramie?

Udostępnij teraz w social media:

Ile razy klikasz dwukrotnie post na Instagramie i widzisz małe serce na ekranie? Możesz być jedną z tych osób, które są hojne w swoich upodobaniach, a inni oferują takie uczucia tylko kilku postom.

Tak czy inaczej, Instagram zapamiętuje polubienia, które wydałeś i pozwala na ich ponowne odwiedzanie, kiedy tylko chcesz. Być może początkowo podobał Ci się post, a teraz chcesz wrócić i zostawić przemyślany komentarz.

A może chcesz cofnąć kilka polubień z przeszłości, z którymi już się nie zgadzasz. To prosty proces, a my przeprowadzimy Cię przez niego.

Jak wyświetlić własne, wcześniej lubiane posty z aplikacji Instagram na iPhone’a?

Jeśli jesteś użytkownikiem iPhone’a, przejście do wcześniej lubianych postów jest szybkie i łatwe. Czy jest post, który Ci się spodobał, ale nie miałeś czasu przeczytać długiego podpisu pod nim? Nie ma problemu, po prostu wykonaj następujące kroki, aby ponownie do niego dotrzeć:

 • Uruchom aplikację Instagram na swoim iPhonie.
 • Stuknij swoje zdjęcie profilowe. Znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu.
 • Teraz dotknij trzech poziomych linii w prawym górnym rogu ekranu.
 • Wybierz „Ustawienia”, a następnie „Konto”.
 • Przewiń w dół i wybierz „Wpisy, które Ci się podobają”.
 • Mogłeś przejść do profilu osoby, przewijać i przewijać, aż znajdziesz dany post, i przeczytać podpis, ale ta metoda jest szybsza.

    Jak wysyłać wiadomości audio na Instagramie

  Pamiętaj też, że Instagram przechowuje tylko ostatnie 300 postów, które polubiłeś. Dla niektórych może to być kilka dni lubianych postów. Dla innych może to trwać znacznie dłużej.

  Jak wyświetlić własne wcześniej lubiane posty z aplikacji Instagram na Androida?

  Istnieje wiele powodów, dla których chcesz sprawdzić posty, które wcześniej Ci się podobały. Może zawierać przydatne informacje, takie jak ważne ogłoszenia i harmonogramy.

  Być może chcesz wrócić i przeczytać wszystkie przychodzące komentarze, ponieważ zapewniają one znaczące zaangażowanie. Niezależnie od przypadku, jeśli jesteś użytkownikiem Androida, oto jak możesz wyświetlić posty, które polubiłeś w przeszłości:

 • Otwórz aplikację Instagram na swoim urządzeniu z Androidem.
 • Przejdź do swojego profilu, a następnie dotknij trzech poziomych linii w prawym górnym rogu.
 • Stuknij w „Ustawienia”, a następnie „Konto”.
 • U dołu strony znajdziesz opcję „Posty, które Ci się podobają”.
 • Zobaczysz listę wcześniej lubianych postów. Ponownie pamiętaj, że masz dostęp tylko do 300 wcześniej lubianych postów, więc jeśli szukasz postów starszych, nie masz szczęścia.

  Czy mogę wyświetlić moje wcześniej polubione posty na komputerze?

  Sprawdzanie Instagrama na komputerze ma swoje zalety. Możesz nie mieć możliwości publikowania zdjęć, filmów i historii, ale możesz być na bieżąco z tym, co publikują obserwowane przez Ciebie osoby.

  Istnieją jednak również inne ograniczenia. Mimo że możesz polubić posty na Instagramie w internecie, nie możesz sprawdzić postów, które lubiłeś w przeszłości. Ta funkcja nie istnieje, jeśli korzystasz z Instagrama przez przeglądarkę.

  To kolejne ograniczenie, które Instagram nałożył na swoich użytkowników, a także możliwość przeglądania tylko 300 lubianych postów w aplikacji. Ponadto, jeśli zastanawiasz się, czy widzisz swoje wcześniej dodane komentarze, odpowiedź brzmi: nie.

  Jak wyświetlić wcześniej lubiane posty kogoś innego z aplikacji Instagram na iPhone’a?

  W ludzkiej naturze leży zastanawianie się, co porabiają nasi przyjaciele i co im się podoba. Czasami możesz chcieć sprawdzić, czy twój najlepszy przyjaciel lubi te same posty, co ty. Niestety, nie możesz już śledzić polubień innych osób na Instagramie.

    Jak dodać muzykę do Instagram Reels

  Ta funkcja była dostępna do 2019 roku, kiedy Instagram postanowił ją usunąć, wyjaśniając, że chce chronić prywatność użytkowników. Podczas gdy wielu cieszyło się z tej zmiany, inni, tacy jak rodzice nieletnich, którzy chcą być na bieżąco ze swoimi działaniami, nie.

  Czy są więc jakieś opcje dla osób, które chcą zobaczyć wcześniej lubiane posty innych osób? Niektóre polegają na aplikacjach śledzących innych firm, ale nie są one ani legalne, ani zazwyczaj bardzo dokładne.

  Jest opcja, ale ma swoje ograniczenia i może być dość czasochłonna. Załóżmy, że chcesz sprawdzić, czy osoba, którą obserwujesz, polubiła określony post. Oto, co możesz zrobić, jeśli jesteś użytkownikiem iPhone’a:

 • Otwórz aplikację i znajdź stronę profilu osoby, której polubienia chcesz zobaczyć.
 • Stuknij w sekcję „Obserwowane” w ich profilu.
 • Wybierz dowolną liczbę, którą śledzą.
 • Przeglądaj posty, a jeśli osoba, której polubienia chcesz zobaczyć, polubiła określony post, jej nazwa pojawi się pod postem.
 • Jak wspomniano, może to być czasochłonne i zadziała tylko wtedy, gdy szukasz czegoś konkretnego. Ktoś mógł polubić wszystkie posty kogoś, kogo obserwuje, ale mógł też polubić tylko jeden.

  Jak wyświetlić wcześniej lubiane posty kogoś innego z aplikacji Instagram na Androida?

  Aplikacja mobilna Instagram działa tak samo w systemie operacyjnym iOS, jak w systemie Android. Dlatego sprawdzanie czyichś wcześniej lubianych postów jest tak samo nieefektywne, jak w przypadku użytkowników iPhone’a.

  Jeśli chcesz polować na polubienia danej osoby na Instagramie podczas korzystania z urządzenia z Androidem, oto co robisz:

 • Uruchom Instagram i wyszukaj konto, które chcesz zbadać.
 • Następnie dotknij sekcji „Obserwowane” i wybierz osobę, którą śledzą z listy.
 • Wybierz posty z kanału tego konta, które Twoim zdaniem mogły im się spodobać.
 • Jeśli tak, ich nazwa zostanie wyświetlona tuż pod postem.
 •   Jak udostępnić post w swoim Instagram Story

  Możesz zobaczyć coś w stylu „Lubię to John Smith i 10 000 innych”. I to pojawi się pod każdym przeglądanym postem i było przez nich lubiane wcześniej.

  Jak wyświetlić na komputerze lubiane posty innej osoby na Instagramie?

  Możesz przeglądać polubienia innych osób na Instagramie w taki sam sposób, jak w aplikacji mobilnej. Nadal nie widzisz zgrabnej listy wszystkich wcześniej lubianych postów.

  Możesz jednak sprawdzić konkretne posty i zobaczyć, czy im się podobały. Na przykład, jeśli chcesz tylko sprawdzić, czy osoba, którą obserwujesz, polubiła ten sam post, który masz, jej imię i nazwisko będzie pod postem.

  Jeśli jednak więcej niż jedna osoba polubiła ten sam post, który zrobiłeś, będziesz musiał dotknąć listy „polubień”, aby sprawdzić, czy jej imię też tam jest. Ale jeśli chcesz przejrzeć wcześniej lubiane posty innych osób, oto, co powinieneś zrobić:

 • Iść do Instagram.com za pomocą przeglądarki i przejdź do strony profilu osoby, której polubienia chcesz zobaczyć.
 • Kliknij zakładkę „Obserwowane”, aby zobaczyć listę kont, które śledzą.
 • Wybierz konto, a następnie przeglądaj posty, aby sprawdzić, czy ich nazwa pojawia się pod określonymi postami.
 • Ponownie, może to być nieefektywna metoda, ale może przynieść rezultaty w określonych sytuacjach.

  Nadążanie za polubieniami na Instagramie

  Ogólnie rzecz biorąc, istnieją spore ograniczenia, jeśli chodzi o sprawdzanie wcześniej lubianych postów na Instagramie. W swoim profilu zobaczysz 300 ostatnich polubionych postów i to wszystko. Ponadto nie możesz uzyskać dostępu do tej funkcji przez Internet.

  Jeśli chodzi o posty lubiane przez innych, sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana. Nie masz dostępu do wszystkich ich polubień, tak jak w przeszłości, a oni też nie widzą Twojego. Możesz sprawdzić, czy polubiły konkretne posty i zwrócić uwagę na to, co ich w ten sposób interesuje.

  Czy często sprawdzasz posty, które wcześniej polubiłeś? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

  x