Jak zobaczyć zarchiwizowane wiadomości na Facebooku Messenger

Facebook odgrywa kluczową rolę w naszej obecności w cyfrowym świecie. Był jednym z inicjatorów przejścia na media społecznościowe, jakiego od tamtej pory doświadcza świat. Od używania go do łączenia się z ludźmi po granie w gry na platformie, był to kompleksowy pakiet dla użytkowników na całym świecie. Ponadto użytkownicy mają możliwość archiwizacji wiadomości w dowolnym momencie na swoim koncie Facebook Messenger. Ten artykuł pomoże Ci zrozumieć, jak wyświetlać zarchiwizowane wiadomości na Facebooku Messenger. Pomoże Ci również dowiedzieć się, jak przeglądać zarchiwizowane wiadomości i dlaczego nie możesz zobaczyć wiadomości, która jest zarchiwizowana w Messengerze.

Jak zobaczyć zarchiwizowane wiadomości na Facebooku Messenger

Czytaj dalej, aby znaleźć instrukcje wyjaśniające szczegółowo, jak wyświetlić zarchiwizowane wiadomości w programie Facebook Messenger, wraz z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Jaki jest sens zarchiwizowanych wiadomości?

Zarchiwizowane wiadomości oznaczają, że użytkownik ukrywa czat na głównej liście czatów. Ta funkcja nie usuwa czatu ani nie tworzy kopii zapasowej. Zarchiwizowanie wiadomości powoduje jej ukrycie, dopóki nie porozmawiasz z tą osobą następnym razem. Archiwizowanie i usuwanie to różne terminy. Usunięcie oznacza trwałe usunięcie historii wiadomości ze skrzynki odbiorczej czatu.

Czy widzisz zarchiwizowane wiadomości na Facebooku?

Tak, możesz zobaczyć swoje zarchiwizowane wiadomości na Facebooku Messenger. Pomaga utrzymać porządek w skrzynce odbiorczej.

Jak zobaczyć zarchiwizowane wiadomości w aplikacji Facebook Messenger

Przeglądanie zarchiwizowanych wiadomości w aplikacji Messenger jest bardzo łatwe. Oto kroki, które poprowadzą Cię do przeglądania zarchiwizowanych wiadomości w aplikacji Messenger.

1. Otwórz Posłaniec aplikacja w telefonie.

2. Stuknij ikonę Profil w lewym górnym rogu ekranu.

3. Następnie dotknij Zarchiwizowane czaty, aby zobaczyć wszystkie czaty, które już zarchiwizowałeś w Messengerze.

Jak przeglądać zarchiwizowane wiadomości na Facebooku Web (PC)?

Oto kroki, które poprowadzą Cię do przeglądania zarchiwizowanych wiadomości na stronie Facebook.

1. Odwiedź Witryna Facebooka w Twojej przeglądarce.

2. Kliknij ikonę Messenger > Zobacz wszystko w Messengerze.

3. Następnie kliknij ikonę z trzema kropkami > Zarchiwizowane czaty.

Jak długo wiadomości na Facebooku są archiwizowane?

Zarchiwizowanie rozmowy w Facebook Messenger powoduje ukrycie jej w skrzynce odbiorczej do czasu ponownego czatowania z tą osobą.

Co się dzieje, gdy wiadomość na Facebooku jest archiwizowana?

Gdy wiadomość z Facebooka jest archiwizowana, jest usuwana z sekcji czatów w Messengerze do sekcji Zarchiwizowane. Pozostanie w sekcji Zarchiwizowane, dopóki ponownie nie porozmawiasz z tą osobą.

Czy ktoś nadal może do Ciebie wysłać wiadomość, jeśli zarchiwizujesz czat?

Tak, mogą nadal wysyłać Ci wiadomości, nawet jeśli zarchiwizujesz ich czaty.

Dlaczego nie widzę zarchiwizowanych wiadomości na Facebooku?

Może być wiele powodów, dla których nie widzisz zarchiwizowanych wiadomości na Facebooku Messenger. Niektóre z powodów to:

  • Słaba łączność internetowa: Messenger korzysta z Internetu, aby załadować wszystko twoje czaty. Wolne lub niestabilne połączenie najprawdopodobniej powoduje tego rodzaju problemy.

  • Serwery Facebooka nie działają: Serwery mogą nie działać w czasie, gdy otwierasz Messengera. Powinieneś więc otworzyć komunikator po pewnym czasie, gdy serwery Facebooka działają.

  • Przypadkowo usunąłeś czat: ponieważ wiele osób myli archiwizowanie i usuwanie jako to samo, być może usunąłeś swoje czaty zamiast archiwizować czat.

Przyczyn może być znacznie więcej, ale główne wymieniono powyżej.

***

Mamy więc nadzieję, że przewodnik był pomocny i zrozumiałeś, jak przeglądać zarchiwizowane wiadomości na Facebooku Messenger, wraz ze szczegółowymi krokami, które pomogą Ci. Dowiadujemy się również, że archiwizacja i usuwanie to nie to samo i mają różne znaczenia w Facebook Messenger. Możesz przekazać nam wszelkie pytania lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, o którym chcesz, abyśmy napisali artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy wiedzieli.