Jak zremiksować zdjęcia na Instagramie

Instagram dodał nową funkcję o nazwie remiksowanie zdjęć, aby bezpośrednie wysyłanie wiadomości do znajomych było bardziej angażujące. Dobrą wiadomością jest to, że nie jest to klon funkcji Snapchata, jednak widać, że Instagram chce, aby użytkownicy bardziej aktywnie angażowali się w DM i jest to rodzaj Snapchata. Remiksowanie zdjęć na Instagramie pozwala reagować na zdjęcia, które Twoi znajomi wysyłają Ci prywatnie. Możesz zrobić sobie zdjęcie i odesłać je. Zdjęcie ma zwykłe narzędzia do edycji; tekst, naklejki i narzędzie do rysowania odręcznego.

Remiksuj zdjęcia na Instagramie

Otwórz Instagram i dotknij przycisku papierowego samolotu w prawym górnym rogu, aby przejść do swoich bezpośrednich wiadomości. Wybierz wątek konwersacji i dotknij przycisku odpowiedzi obok zdjęcia lub wideo, które wysłał Ci znajomy.

Przejdziesz do widoku kamery, w którym możesz zrobić zdjęcie i wysłać je jako odpowiedź na wiadomość.

Twoja odpowiedź będzie zawierać obraz, na który odpowiadasz. Możesz go przeciągać i zmieniać położenie w dowolnym miejscu na swoim zdjęciu. Tryby robienia zdjęć obejmują bumerang i superzoom. Jeśli dotkniesz zdjęcia lub filmu, zajmie on górną połowę zdjęcia.

Po zrobieniu zdjęcia możesz na nim rysować, dodawać naklejki i tekst. Wysyłając odpowiedź, możesz pozwolić znajomemu odpowiedzieć na zdjęcie w taki sam sposób, jak Ty. Alternatywnie możesz ograniczyć znajomego, aby mógł wyświetlić Twoją odpowiedź tylko raz. Masz możliwość zrobienia zdjęcia na żywo lub wybrania zdjęcia z rolki aparatu, pod warunkiem, że zrobiłeś je / zapisałeś w ciągu ostatnich 24 godzin.

Opcje remiksu wydają się nieco różnić, jeśli używasz ich do odpowiadania na zdjęcie wysłane jako prywatna historia na Instagramie. Opcja remiksowania zdjęć jest dostępna tylko wtedy, gdy odpowiadasz na zdjęcie lub film, które zostały wysłane do Ciebie jako bezpośrednia wiadomość.

To dziwne, że Instagram nazywa to „ remiksowaniem zdjęć ”, gdy jest to bardziej reakcja na to, na co patrzysz. Wygląda na to, że Instagram chce, aby jego użytkownicy bardziej angażowali się w prywatny czat i tym razem trzyma się tego, co robi najlepiej; zdjęcia. Pytanie tylko, czy to zadziała? Instagram nie jest oparty na wspaniałych zdjęciach, które zostały udostępnione prywatnie. Oszałamiające i średnio dobre zdjęcia są publiczne, więc co dobrego zrobią prywatne zdjęcia dla aplikacji, to w najlepszym razie znak zapytania. Być może to tylko sposób na odciągnięcie użytkowników od Snapchata.

x