Jak zresetować bezprzewodową ładowarkę Mophie

Jeśli masz bezprzewodową ładowarkę Mophie lub korzystasz z przenośnej ładowarki Mophie Power Station i chcesz bezprzewodowo naładować telefon? Zastanawiasz się też, jak naprawić bezprzewodową ładowarkę Mophie? Nie martw się, jesteśmy tu dla Ciebie! Jeśli szukasz więcej informacji na temat bezprzewodowych ładowarek Mophie, przedstawiamy ten pomocny przewodnik, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości, na przykład czy ładowarki Mophie są złe dla Twojego telefonu i jak zresetować bezprzewodową ładowarkę Mophie. Dowiesz się również, jak naprawić bezprzewodową ładowarkę Mophie.

Jak zresetować bezprzewodową ładowarkę Mophie

W dalszej części artykułu dowiesz się, jak zresetować bezprzewodową ładowarkę Mophie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Jak włączyć przenośną ładowarkę Mophie?

Zobaczmy, jak włączyć przenośną ładowarkę Mophie.

1. Najpierw podłącz kabel Lightning do przenośnej ładowarki Mophie, aby ją naładować.

2. Po naładowaniu naciśnij przycisk Stan baterii, aby sprawdzić procent baterii.

Teraz Twoja przenośna ładowarka Mophie Power Station jest włączona i możesz ją podłączyć do dowolnego telefonu i ładować telefon w dowolnym miejscu bez rzeczywistej wtyczki.

Jak długo trwa ładowanie ładowarki Mophie?

Czas ładowania zależy od rodzaju ładowarki używanej do ładowania.

 • Jeśli wydajność ładowania wynosi 100 procent i używasz ładowarki 1 A, zajmie to około 12 godzin, ponieważ ładowarka Mophie ma akumulator o pojemności 12 Ah.
 • Jednak ładowanie zajmie mniej niż 6 godzin, jeśli używana jest ładowarka 2,1 A, a jeszcze mniej, jeśli do ładowania zostanie użyta lepsza ładowarka o większej pojemności.

Ładowarka Mophie wymaga mniej czasu ładowania, jeśli w ładowarce Mophie znajduje się już bateria. Przycisk stanu baterii używa jasnych kropek do wskazania procentu baterii. Oto jak możesz określić procent baterii na podstawie jasnych kropek:

 • 1 punkt świetlny wskazuje od 0 do 25 procent baterii
 • 2 kropki oznaczają od 25 do 50 procent baterii
 • 3 kropki oznaczają od 50 do 75 procent baterii
 • 4 kropki wskazują procent baterii od 75 do 100

Czy ładowarki Mophie są złe dla Twojego telefonu?

Nie, każdy rodzaj ładowarki bezprzewodowej nie jest zły dla twojego stan baterii telefonu komórkowego.

 • Ładowarki bezprzewodowe mają przewagę nad tradycyjnymi ładowarkami, ponieważ zapewniają stabilne ładowanie. Jednak powszechnym nieporozumieniem jest to, że ładowanie bezprzewodowe wytwarza więcej ciepła podczas ładowania, co negatywnie wpłynie na zdrowie telefonu. To nie jest tak, że bateria telefonu nagrzewa się podczas ładowania bezprzewodowego, ale nagrzewa się tylko miedziana cewka wewnątrz telefonu.
 • Bezprzewodowa ładowarka wykorzystuje do ładowania indukcję elektromagnetyczną, a przegrzanie jest jednym z negatywnych skutków indukcji elektromagnetycznej. Ale bateria Twojego smartfona nie jest bezpośrednio zagrożona przez ciepło, o ile ciepło jest przechowywane i utrzymuje się w bezpiecznych granicach.
 • Na cykle ładowania baterii nie ma wpływu typ używanej ładowarki, więc ładowanie bezprzewodowe i przewodowe nie różnią się pod tym względem.

Ładowarki Mophie są najwyższej klasy i świetnie sobie radzą z zarządzaniem wytwarzanym ciepłem. Dzięki temu ładowarki Mophie są bezpieczne w użyciu i nie mają złych efektów na smartfonie z systemem iOS lub Android. Teraz już wiesz, czy ładowarki Mophie są złe dla Twojego telefonu, czy nie.

Zdjęcie autorstwa Chrisa Lyncha na Unsplash

Jak długo działają ładowarki Mophie?

Ładowarki Mophie Portable PowerStation zapewniają moc 100 W i mogą ładować do 3 urządzeń jednocześnie. Dodatkowo może służyć do ładowania laptopów i telefonów komórkowych. Ładowarka Mophie Portable PowerStation XL może ładować przez ponad 96 godzin użytkowania iPhone’a i 12 godzin użytkowania na dużych urządzeniach, takich jak Macbook. Ładowarki Mophie mogą zaoferować ponad 500 pełnych cykli (od 0% do 100%) przy 100% wydajności. Ponieważ wydajność czasowa wszystkich baterii litowych spada, bateria elektrowni Mophie może zapewnić tylko mniej niż 75% swojej początkowej pojemności po 500 pełnych cyklach.

Czy Mophie ma dożywotnią gwarancję?

Ładowarki Mophie są objęte 2-letnią gwarancją od daty zakupu. Pamiętaj, aby zarejestrować swoje urządzenia ładujące Mophie w celu uzyskania gwarancji po ich zakupie. Dzięki temu, jeśli w ramach okresu gwarancyjnego Twoje urządzenie jest zepsute lub wadliwe, możesz zamówić wymianę bez żadnych dodatkowych kosztów.

Skąd wiesz, czy Twoja bezprzewodowa ładowarka Mophie działa?

Aby sprawdzić, czy Twoja bezprzewodowa ładowarka Mophie działa, możesz podłączyć bezprzewodową ładowarkę Mophie do gniazdka ściennego i umieścić na nim smartfon, który obsługuje bezprzewodowe ładowanie na podkładce ładującej. Jeśli zobaczysz wyskakujące powiadomienie o ładowaniu bezprzewodowym na telefonie lub ikonę ładowania, oznacza to, że ładowanie bezprzewodowe Mophie działa prawidłowo. Jeśli to nie zadziała, możesz również spróbować podłączyć adapter ładowarki bezprzewodowej Mophie bezpośrednio do gniazdka ściennego, zamiast podłączać go do drążka zasilania lub przedłużacza. Możesz także spróbować podłączyć go do wielu gniazdek ściennych, aby upewnić się, że ładowarka jest uszkodzona, a nie wtyczka ścienna.

Zdjęcie: Onur Binay na Unsplash

Jeśli po wypróbowaniu wszystkich tych metod bezprzewodowa ładowarka Mophie nie działa, mogą wystąpić pewne problemy wewnętrzne, takie jak nieprawidłowe działanie złącza, chipa lub elementów zewnętrznych, takich jak stacja ładująca. Aby uzyskać dodatkową pomoc w badaniu ładowarki bezprzewodowej pod kątem uszkodzenia portu ładowania lub układu, skontaktuj się z Wsparcie Mophie.

Co to znaczy, gdy bezprzewodowa ładowarka Mophie miga?

Jeśli Twoja bezprzewodowa ładowarka Mophie miga, oznacza to:

 • Etui bezprzewodowe juice pack nie działa tak, jak powinno. Może się to zdarzyć, gdy etui bezprzewodowe juice pack i podstawka do ładowania nie są prawidłowo podłączone.
 • Jest pewien problem z bieżącą dostawą.

Dlaczego Twoja bezprzewodowa ładowarka miga i nie ładuje się?

Jeśli Twoja bezprzewodowa ładowarka Mophie miga i nie ładuje etui lub telefonu, oznacza to, że etui lub telefon z sokiem pack nie ładuje się prawidłowo lub nie otrzymuje wystarczającej ilości prądu.

Jak naprawić bezprzewodową ładowarkę Mophie?

Bezprzewodowe ładowarki Mophie zapewniają moc 100 W i mogą jednocześnie ładować 3 urządzenia. Dodatkowo może służyć do ładowania laptopów i telefonów komórkowych. Ale jeśli Twoja bezprzewodowa ładowarka miga i nie ładuje ani etui do ładowania bezprzewodowego, ani telefonu komórkowego, oto przewodnik, jak naprawić bezprzewodową ładowarkę Mophie w kilku prostych krokach.

Opcja I: Wyczyść swoją bezprzewodową podkładkę ładującą

Kurz może gromadzić się na podkładce bezprzewodowej i może blokować indukcję elektromagnetyczną, co prowadzi do problemów z połączeniem ładowania bezprzewodowego. Regularnie czyść podkładkę ładującą czystą szmatką, aby rozwiązać problemy z ładowaniem.

Opcja II: Prawidłowo umieść telefon na podkładce ładującej

Upewnij się, że umieściłeś telefon ostrożnie i prawidłowo na podkładce do ładowania bezprzewodowego, aby można było prawidłowo podłączyć ładowanie i nie było przeszkód w procesie ładowania. Czasami wibracje z powiadomienia mogą źle ustawić telefon na podkładce ładującej. Ładowanie bezprzewodowe działa na zasadzie indukcji elektromagnetycznej, więc upewnij się, że w pobliżu telefonu lub etui nie ma żadnych metalowych przedmiotów. Dlatego zaleca się zdjęcie etui podczas bezprzewodowego ładowania telefonu.

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego przewodnika wiesz, jak naprawić bezprzewodową ładowarkę Mophie, jeśli nie ładuje się prawidłowo. Przeczytaj ten artykuł od początku, aby dowiedzieć się, czy ładowarki Mophie są szkodliwe dla Twojego telefonu.

Jak zresetować bezprzewodową ładowarkę Mophie?

Bezprzewodowe ładowarki Mophie zapewniają moc 100 W i mogą ładować do 3 urządzeń jednocześnie. Dodatkowo może służyć do ładowania laptopów i telefonów komórkowych. Ale jeśli Twoja bezprzewodowa ładowarka miga i nie ładuje ani etui do ładowania bezprzewodowego, ani telefonu komórkowego, pierwszym krokiem do rozwiązania problemu jest zresetowanie ładowarki bezprzewodowej. Oto przewodnik, jak zresetować bezprzewodową ładowarkę Mophie w kilku prostych krokach.

 • Długie naciśnięcie przycisku resetowania znajdującego się z tyłu etui do ładowania bezprzewodowego Mophie, aby zresetować ładowarkę bezprzewodową Mophie.
 • Odłącz podstawkę ładującą Mophie, a następnie ponownie ją podłącz. Spowoduje to również zresetowanie bezprzewodowej ładowarki Mophie.

Jak zresetować przenośną ładowarkę?

Aby zresetować przenośną ładowarkę Mophie, naciśnij i przytrzymaj przycisk resetowania z tyłu przenośnej ładowarki Mophie. Po kilku chwilach zwolnij ten przycisk, aby pomyślnie zresetować przenośną ładowarkę.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się o tym, czy ładowarki Mophie są złe dla Twojego telefonu i jak zresetować bezprzewodową ładowarkę Mophie. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam również znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.