12/05/2021

Jak zrobić kamienne cegły w Minecrafcie

Udostępnij teraz w social media:

Minecraft to otwarty świat, w którym możesz budować, co tylko chcesz. Dużo z tego to wyobraźnia, ale masz do dyspozycji wiele różnych typów bloków, aby zbudować zamek, wiatrak, fort, domy, miasta itp. Bloki i używanie ich różnorodnych dodaje szczegółów i sprawia, że ​​budujesz wyglądać bardziej realistycznie.

Kamienne cegły w Minecraft

Kamień to jeden z najczęściej znajdowanych bloków w Minecrafcie. Kiedy wydobywasz kilofem, dostajesz bruk. Możesz wytapiać bruk, aby uzyskać kamień, lub możesz pozwolić lawie płynąć po wodzie, aby utworzyć z niej bloki, chociaż umieszczenie ich jest niezwykle trudne. Jeśli masz kilof z zaklęciem Jedwabny Dotyk, możesz go użyć do bezpośredniego wydobywania kamienia. Jest jeszcze jeden blok stworzony z kamienia zwanego kamiennymi cegłami.

Sprawdź -   Jak zrobić wielki piec w Minecraft

Kamienne klocki w grze Minecraft występują w strukturach w grze i można je wytwarzać. Jeśli chcesz wydobyć kamienny klocek, możesz użyć kilofa. Nie trzeba dodawać, że samodzielne tworzenie cegieł kamiennych jest znacznie łatwiejsze.

Twórz kamienne cegły w Minecraft

Aby zrobić kamienne cegły, potrzebujesz;

Stół rzemieślniczy
Kamień (4 bloki kamienia dają 4 kamienne cegły)

Zdobyć kamień;

Zbieraj bruk, rozbijając kamień znaleziony pod ziemią.
Zbieraj węgiel, wydobywając bruk.
Otwórz piec.
Umieść kostkę brukową w komorze do wytapiania.
Umieść węgiel w ogniwie paliwowym (możesz użyć dowolnego paliwa).
Zbierz kamień.

Robić kamienne cegły;

Otwórz stół rzemieślniczy.
Umieść 4 bloki kamienia w siatce 4×4.
Zbierz kamienne klocki.

Sprawdź -   Jak wyczyścić historię ostatnich kart w Chrome

Stosowanie

Do budowy swojej bazy możesz użyć kamiennych klocków. Są silne, ale mają jedną bardzo niefortunną wadę; mogą zarazić się rybikiem cukrowym. Cegła kamienna i kamień mają taką samą odporność na wybuch, więc cegły kamienne są używane głównie ze względów estetycznych. Jeśli budujesz zamek, jest to świetny blok do użycia, ale upewnij się, że twoje bloki nie są zaatakowane. Zawsze twórz własne, zamiast wydobywać je z twierdz, w których srebrniki mają tendencję do ukrywania się i zarażania bloków.

Wniosek

Kamienne cegły występują w kilku różnych odmianach; wyszczerbione/popękane i porośnięte mchem lub omszałe. Znowu są estetycznymi zmiennymi kamiennej cegły. Pęknięte cegły to miejsce, w którym najczęściej kryją się rybiki cukrowe i nie są one łatwym do walki tłumem. O ile nie wykonasz tego sam, unikaj również pękniętych cegieł. Liczba bloków kamiennych używanych do wytwarzania cegieł kamiennych jest równa liczbie cegieł kamiennych, które otrzymujesz, jednak zdobywanie kamienia przez wytapianie bruku to miejsce, w którym zużywasz dodatkowe zasoby w grze.

Sprawdź -   ExtShield pomaga chronić Chrome przed złośliwym oprogramowaniem i rozszerzeniami oprogramowania reklamowego

x