Jak zrobić szklaną butelkę Minecraft

Minecraft ma mikstury. Mikstury należy uwarzyć z różnych składników. Składniki będą się różnić w zależności od rodzaju mikstury, którą chcesz uwarzyć, ale zawsze będziesz potrzebować dwóch niezbędnych przedmiotów; podstawka do parzenia i butelka wody.

Szklana butelka Minecraft

Aby otrzymać butelkę wody, trzeba wytworzyć szklaną butelkę. Napełnianie go wodą jest tak proste, jak zdobycie wiadra wody, ale na początek potrzebujesz butelki.

Aby stworzyć butelkę, potrzebujesz szkła.

Zrób szkło w Minecraft

Aby zrobić szkło w Minecraft, wykonaj następujące kroki. To da ci wystarczającą ilość szkła, aby zrobić trzy szklane butelki.

Wydobądź trzy bloki piasku. Można go wydobywać bez użycia narzędzi, ale za pomocą łopaty jest szybsze.
Wydobądź jeden blok węgla.
Otwórz piec.
Umieść piasek w komórce wejściowej.
Umieść węgiel w ogniwie paliwowym.
Zbierz pustaki szklane po zakończeniu procesu wytapiania.

Teraz, gdy masz szklane bloki, możesz stworzyć szklaną butelkę.

Zrób szklaną butelkę w Minecraft

Aby stworzyć szklaną butelkę w grze Minecraft, wykonaj następujące kroki.

Otwórz stół rzemieślniczy.
Umieść jeden pustak szklany w pierwszej komórce pierwszego rzędu.
Umieść jeden pustak szklany w ostatniej komórce pierwszego rzędu.
Umieść jeden pustak szklany w drugiej komórce drugiego rzędu.
Zbierz trzy szklane butelki.

Aby napełnić szklaną butelkę wodą, wybierz ją i kliknij/umieść działanie na bloku źródła wody. Szklane butelki i bidony można również znaleźć w skrzyniach. Czasami możesz go zdobyć, gdy idziesz na ryby. Nie jest to najlepszy ani najbardziej niezawodny sposób na zdobycie szklanej butelki lub butelki z wodą. Są łatwe do wykonania, ponieważ surowiec jest łatwy do znalezienia i dlatego najlepiej zrobić je samemu.

Wniosek

Niektóre mikstury mogą wymagać więcej niż jednej butelki wody. Jeśli często warzysz mikstury, wiesz, że działają przez ograniczony czas. Zazwyczaj będziesz musiał wytworzyć kilka butelek określonego rodzaju mikstury. Dlatego dobrym pomysłem jest wcześniejsze wykonanie butelek i umieszczenie ich w swojej warzelni (lub gdziekolwiek umieściłeś stojak do warzenia). Minecraft ma również zaczarowane butelki, ale nie możesz ich stworzyć. Możesz je zdobyć handlując z wieśniakiem i dają ci kule doświadczenia. Nie jest to najłatwiejszy sposób na zdobycie kul doświadczenia, więc zastanów się, czy jest to warte wymiany.

Post Jak zrobić szklaną butelkę Minecraft jako pierwszy pojawił się na newsblog.pl.