Udostępnij teraz w social media:

Netflix nie pozwala na robienie zrzutów ekranu ani nagrywanie screencastów i nie bez powodu. Zrzuty ekranu mogą być nieszkodliwe, ale zrzuty ekranu nie. Usługi takie jak Netflix muszą mieć pewność, że nie są wykorzystywane do piractwa, co sprawia, że ​​zakaz screencastów jest konieczny. Zrzuty ekranu to tylko ofiara. Możesz zrobić zrzut ekranu w serwisie Netflix, ale potrzebujesz aplikacji do tego zadania.

Nie możesz robić zrzutów ekranu w Netflix? Nauczymy Cię, jak chcesz zrobić zrzut ekranu w serwisie Netflix na swoim telefonie, rozważ sprawdzenie opcji rootowania lub jailbreak. Podobnie jak rozwiązanie do robienia zrzutów ekranu Netflix na pulpicie, rozwiązanie dla telefonów jest również skomplikowane.

Sprawdź -   Jak otworzyć Microsoft Edge za pomocą wiersza polecenia w systemie Windows 10

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

POWIĄZANE CZYTANIE: Pomiń błąd serwera proxy Netflix i odblokuj przesyłanie strumieniowe

Zrzut ekranu Netflix

Aby zrobić zrzut ekranu Netflix, musisz uruchomić go w piaskownicy. Najlepszą aplikacją do tego zadania jest Sandboxie; jest bogaty w funkcje i jest darmowy. Ściągnij i zainstaluj.

Uruchom przeglądarkę w piaskownicy z Sandboxie. Jeśli masz skrót do przeglądarki na pulpicie, kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję Uruchom piaskownicę z menu kontekstowego.

Przeglądarka będzie miała żółtą ramkę wskazującą, że znajduje się w piaskownicy. Zaloguj się do Netflix, przejdź do tytułu, który chcesz zrobić zrzut ekranu. Odtwórz i zatrzymaj w miejscu, które chcesz zrobić zrzut ekranu. Kliknij poza przeglądarką, aby nie była aktywna.

Sprawdź -   Jak zmienić awatar Microsoft Teams

Windows 10 ma wbudowaną funkcję zrzutu ekranu, której zamierzamy użyć do zrobienia zrzutu ekranu. Najlepiej mieć narzędzie do zrzutów ekranu, którego można używać ze skrótem klawiaturowym. Użyj skrótu Win + PrintScreen, aby przechwycić zrzut ekranu, napisy i wszystko.

Będziesz oczywiście musiał przyciąć go do rozmiaru i wszystko.

POWIĄZANE CZYTANIE: Są to najlepsze sieci VPN do oglądania Netflix

Możesz użyć dowolnej aplikacji do piaskownicy. Jeśli masz inną aplikację, której lubisz używać do piaskownicy, możesz również spróbować. Netflix ich nie blokuje, ale jeśli tytuł nie odtwarza przeglądarki w trybie piaskownicy, jest bardzo prawdopodobne, że Netflix go blokuje. W takim przypadku będziesz musiał użyć Sandboxie, ponieważ wiemy, że działa.

Sprawdź -   Jak przekonwertować dysk z MBR na GPT w systemie Windows 10

Windows 10 Pro 1909 ma wbudowaną funkcję piaskownicy, a jeśli masz wersję Pro, też warto spróbować. Możesz być zmuszony do korzystania z Edge, ale niezależnie od tego, który masz, tj. Chromium Edge lub Legacy Edge, będzie mógł przesyłać strumieniowo ze strony internetowej.