Jak zweryfikować konto e-mail Waze

Udostępnij teraz w social media:

Waze to oprogramowanie do nawigacji GPS, część Google. Pomaga dostarczyć informacje o szczegółach podróży i szczegółach trasy, które są zbierane od użytkownika, są one oparte na lokalizacji. W skrócie Waze jest również nazywane aplikacją społecznościową, ponieważ aplikacja zawiera szczegółowe informacje uzupełniane przez użytkowników. Waze został najpierw opracowany przez izraelskich programistów, później został sprzedany Google. Jeśli szukasz w Internecie, jak zweryfikować adres e-mail konta Waze, ten artykuł jest dla Ciebie, tutaj omawiam, jak zweryfikować adres e-mail konta Waze.

Jak zweryfikować konto e-mail Waze

Informacje nawigacyjne Waze są bardzo aktywnie przekazywane innym kierowcom, bardzo aktywnie, że dane takie jak ruch drogowy, wypadki, blokady policyjne i warunki pogodowe są również przesyłane. Te dane są bardzo przydatne dla innych kierowców. Waze zbiera te informacje, analizuje je i przekazuje innym kierowcom 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby poprawić ich wrażenia. Waze porównuje również dane na podstawie najlepszej optymalnej trasy w porównaniu z danymi. Waze zostało zbudowane tak, aby uczyło się od użytkownika, więc im więcej użytkownik dostarcza mu danych, tym więcej się uczy i zbiera dane oraz udostępnia innym kierowcom.

  Czy większy naprawdę znaczy lepszy?

W tym artykule przyjrzymy się, jak zweryfikować konto e-mail Waze przed zalogowaniem się na Konto Waze. Zacznijmy. Zanim zalogujesz się na Konto Waze, upewnij się, że zarejestrowałeś konto Waze. Jeśli nie zarejestrowałeś konta, wykonaj poniższe kroki.

Uwaga: ponieważ smartfony nie mają podobnych opcji ustawień i mogą się one różnić w zależności od producenta, upewnij się, że ustawienia są prawidłowe, zanim je zmienisz. Następujące metody zostały wypróbowane na Moto g(8) power lite – Android 10 (Stock). Twój telefon z Androidem może być inny.

1. Stuknij aplikację Sklep Play na ekranie głównym.

2. Wyszukaj aplikację Waze.

3. Stuknij w Zainstaluj.

4. Otwórz aplikację po zainstalowaniu.

5. Waze będzie wymagał pozwolenia na korzystanie z GPS, dotknij Zezwól tylko podczas korzystania z aplikacji, aby włączyć GPS

  Wstaw niestandardową liczbę wierszy w programie Excel za pomocą tego prostego makra

6. Waze poprosi o utworzenie nowego konta, dotknij opcji Zarejestruj się przez e-mail

7. Wpisz swój adres e-mail i dotknij Dalej.

Uwaga: jeśli chcesz otrzymywać aktualizacje, promocje, wiadomości lub aktualizacje z Waze, stuknij pole wyboru w Waze.

8. Teraz wiadomość weryfikacyjna zostanie wysłana na podany przez Ciebie identyfikator pocztowy.

9. Otwórz tę wiadomość i dotknij przycisku Zweryfikuj e-mail.

10. Na koniec otwórz w aplikacji Waze. Konto zostanie pomyślnie zarejestrowane, co odpowie na Twój sposób weryfikacji adresu e-mail.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Czy rejestracja jest obowiązkowa?

Odp. Rejestracja jako użytkownik nie jest obowiązkowa, ale rejestracja konta Waze oferuje funkcje takie jak dodawanie zdjęć profilowych, prywatne wiadomości do innych kierowców itp.

Q2. Dlaczego nie mogę się zalogować?

Odp. Upewnij się, że Twoja nazwa użytkownika i hasło są poprawne. Skontaktuj się również z serwisem Waze, aby uzyskać informacje o Twoim koncie, aby upewnić się, że jest ono aktywne.

  Jak korzystać z Let's Encrypt with Apache na Ubuntu Server

Q3. Zgubiłem hasło, co mogę zrobić?

Odp. Spróbuj dotknąć Nie pamiętam hasła w aplikacji, możesz otrzymać instrukcje, jak zresetować dane logowania do konta za pośrednictwem poczty e-mail.

***

Mamy nadzieję, że powyższy artykuł o tym, jak zweryfikować konto e-mail Waze, jest dla Ciebie pomocny i możesz go łatwo śledzić. Jeśli masz jakieś sugestie i/lub pytania dotyczące artykułu, śmiało możesz go skomentować.

x