Jak zwiększyć przestrzeń dyskową w domu „Animal Crossing: New Horizons”

Zorganizuj i oczyść swoją wyspę dzięki większej ilości miejsca do przechowywania! Jeśli używasz wersji 1.6.0 lub nowszej Animal Crossing: New Horizons, możesz zwiększyć pojemność swojego domu i ulepszyć magazyn, aby pomieścić więcej przedmiotów. Po prostu porozmawiaj z Tomem Nookiem z Resident Services.

Ulepsz swój magazyn w Animal Crossing: New Horizons

Po aktualizacji do aktualizacji 1.6.0 (lub nowszej) i uruchomieniu Animal Crossing: New Horizons sprawdź swoją skrzynkę pocztową. Zobaczysz powiadomienie od Toma Nooka informujące o kolejnym możliwym ulepszeniu Twojego domu: dodatkowe miejsce do przechowywania!

Jeśli masz losowe przedmioty na podłodze w domu lub na wyspie i nie wiesz jeszcze, gdzie je przechowywać, ta aktualizacja jest dla Ciebie. Po prostu udaj się do budynku Resident Services i porozmawiaj z Tomem Nook na temat modernizacji domu.

Powita cię, gdy tylko wejdziesz. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nowym ulepszeniu pamięci, podejdź do jego biurka, a następnie naciśnij A na prawym kontrolerze Joy-Con, aby wskoczyć na stołek.

Tom Nook opowiada postaciom o ulepszeniu pamięci w

Wybierz „O moim domu”, a następnie wybierz „Rozszerz moje miejsce”. Pamiętaj, że najpierw musisz ulepszyć swój dom do najwyższego punktu. Gdy w pełni rozbudujesz swój dom i spłacisz wszystkie pożyczki w Tom Nook, możesz rozpocząć aktualizację. Rozszerza przechowywanie w Twoim domu z 1600 do 2400 sztuk.

Postać przy stanowisku konsultacji budowlanych w

Tom Nook wyjaśni, że będziesz musiał zapłacić tę opłatę z góry, a on nie może zaoferować Ci żadnych pożyczek. Jeśli masz odpowiednią liczbę dzwonów (potrzebujesz 500 000 waluty w grze), wybierz „Tak, zróbmy to!”

Ponieważ płatność ta jest wymagana natychmiast, będziesz musiał mieć w swoim ekwipunku 500,00 dzwonków, gdy będziesz rozmawiać z Tomem Nookiem. Jeśli tego nie zrobisz, możesz uzyskać dostęp do maszyny ABD w Resident Services i wypłacić odpowiednią kwotę za swoje kieszenie, a następnie ponownie porozmawiać z nim.

Na

Rozszerzenie twojego domu będzie dostępne następnego dnia i będziesz mógł zacząć przenosić więcej przedmiotów do swojego magazynu.

Ulepszenia domu w Animal Crossing New: Horizons

Kiedy po raz pierwszy zaczynasz Animal Crossing: New Horizons, masz tylko namiot na swojej nowej, prywatnej wyspie. Tom Nook prosi również o zapłacenie 5000 mil Nook na pokrycie podróży i namiotu. Możesz wykonać określone zadania, aby zgromadzić mile Nook potrzebne do spłacenia długu.

W końcu twoja ciężka praca się opłaci – Tom Nook zbuduje dla ciebie dom. Będziesz jednak musiał zaciągnąć od niego bardzo dużą pożyczkę, a potem każdą rozbudowę domu.

Pierwsza pożyczka dotyczy 98 000 Bellów. Po spłaceniu pierwszej pożyczki możesz ją ulepszyć i zaciągnąć nową. Te ulepszenia są kosztowne i wymagają spędzenia dużo czasu na gromadzeniu funduszy, ale z każdym ulepszeniem dostajesz więcej miejsca i dostosowań.

Oto koszty pozostałych ulepszeń domu w Animal Crossing: New Horizons:

198 000 dzwonów
348,000 Bells
548,000 Bells
758,000 Bells
1 248 000 Bells
2,498,000 Bells
500,00 Bells (ulepszenie magazynu)

Przy tak wielu dodatkowych miejscach do przechowywania jeszcze łatwiej jest zebrać każdy strój, materiał do majsterkowania i dekorację, na które natkniesz się w Animal Crossing: New Horizons!