01/18/2022

Jak zwrócić pieniądze za grę GOG

Udostępnij teraz w social media:

GOG.com ma teraz polityka zwrotów która umożliwia zwrot kosztów gier zakupionych w ciągu 30 dni, niezależnie od tego, jak długo w nie grałeś. Ta szeroka nowa polityka jest znacznie bardziej hojna niż najwięksi konkurenci GOG, tacy jak Steam i Epic Games Store.

Jak zwrócić grę GOG

Aby zwrócić grę, nawet po jej pobraniu, zainstalowaniu i graniu, zacznij od przesłanie formularza zapytania. Możesz uzyskać dostęp do formularzy, kierując dowolną przeglądarkę internetową na „support.gog.com, A następnie przewiń w dół i kliknij „Skontaktuj się z nami”.

Wybierz „Zamówienia i płatności” u góry, aby otworzyć formularz żądania zwrotu.

Formularz wniosku o zwrot środków GOG

Wypełnij swój adres e-mail i identyfikator zamówienia. Choć nie jest to wymagane, podanie oryginalnego identyfikatora zamówienia pomoże przyspieszyć ten proces. Możesz znaleźć swój identyfikator zamówienia GOG w oryginalnej wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia.

Sprawdź -   Jak naprawić odłączanie WiFi w aktualizacji Windows 10 Fall Creators Update

Identyfikator zamówienia GOG

Wybierz typ problemu. Obecnie nie ma opcji „Zwrot środków”, więc wybierz „Inne problemy związane z zamówieniem”, chyba że inna opcja bardziej pasuje do Twojej sytuacji.

W wierszu tematu wpisz „Żądanie zwrotu środków” lub podobne. Następnie dodaj opis powodu żądania zwrotu. Zalecamy, aby opis był prosty i zrozumiały, ale pamiętaj, że przebieg może zawsze się różnić.

Dołącz wszystkie pliki, które mogą być istotne (np. Zrzuty ekranu przedstawiające wszelkie problemy), a następnie kliknij „Prześlij”. Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem swojej prośby, a GOG skontaktuje się z Tobą bezpośrednio.

Czy naprawdę możesz zwrócić pieniądze za każdą grę?

Ta polityka zwrotów jest zaskakująco hojna, szczególnie biorąc pod uwagę zasady GOG kłopoty finansowe w 2019 roku. To powiedziawszy, GOG błaga klientów, aby nie korzystali z tej hojnej, honorowej polityki. GOG zastrzega sobie prawo do odrzucania indywidualnych próśb o zwrot środków, ale powinno być dobrze, o ile nie nadużywasz procesu zwrotu.

Sprawdź -   Jak przenieść aplikację Microsoft Authenticator na nowy telefon

Nowe zasady GOG obejmują tytuły w fazie rozwoju (wczesny dostęp), a także zamówienia w przedsprzedaży, które można zwrócić w dowolnym momencie przed premierą lub w ciągu 30 dni po premierze. Nie ma ograniczeń co do liczby gier, które możesz zwrócić w danym okresie. Jeśli Twój kraj zapewnia dodatkowe prawa, GOG uszanuje te prawa.

DLC i przepustki sezonowe są dostępne do zwrotu pieniędzy, jeśli zostały zakupione jako osobny przedmiot lub jako część pakietu gry, który również podlega zwrotowi w ramach pojedynczej transakcji. Jednak GOG nie jest w stanie zwrócić żadnych pojedynczych elementów DLC, które zostały sprzedane jako część pakietu gry. Jeśli prosisz o zwrot pieniędzy za zakupioną grę podstawową, ale nie za DLC zakupione osobno, GOG zwróci środki za zakup zarówno gry podstawowej, jak i DLC.

Sprawdź -   Jak zdobyć Firefox Quantum na Debian Stable

Jeśli zwracasz grę z powodu problemów technicznych, GOG ma niesamowity zespół pomocy technicznej, który będzie ściśle z Tobą współpracował, aby pomóc rozwiązać Twój problem, abyś mógł cieszyć się grą. Aby to zrobić, Złożyć wniosek postępując zgodnie z instrukcjami powyżej. Zamiast tego, gdy dojdziesz do strony formularza zapytania, kliknij „Problemy techniczne z grami GOG.COM” i prześlij ten formularz.

GOG, którego właścicielem jest CD Projekt Red, twórcy ukochanych gier o Wiedźminie i wyczekiwanego Cyberpunk 2077, zawsze zajmował szczególne miejsce na rynku ze względu na ich koncentrację na zachowaniu znacznie starszych tytułów, których twórców może nawet nie być, a nawet więcej ( korporacyjnie lub cielesnie). Możesz przeczytać szczegóły tej nowej polityki w Zaktualizowana umowa użytkownika GOGi zawsze o tym pamiętaj rzuć monetą swojemu programistowi.

x