Jakie funkcje ma Minecraft na przełączniku Nintendo?

Nintendo Switch to dość młoda konsola, ale cieszy się śmiesznie dużą popularnością. Jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej udanych nowych konsol, które zostały wydane. Ma pokaźną bibliotekę gier, a Minecraft jest jednym z nich.

Minecraft na Nintendo Switch

Minecraft jest oficjalnie dostępny na Nintendo Switch. Gra nie jest darmowa. Kosztuje 29,99 USD, tyle samo, ile kosztowałby zakup wersji Java lub Bedrock na swoim komputerze. Gra ma rozmiar 1,1 GB.

Funkcje Minecrafta na Nintendo Switch

Wersja gry Minecraft na Nintendo Switch jest samodzielną grą. Obsługuje wszystkie trzy tryby odtwarzania Switch; Tryb TV, tryb stołowy i tryb ręczny. Jeśli chodzi o samą grę, ma ona następujące cechy

Do gry wymagane jest konto Microsoft.
Obsługuje tryb single i multiplayer
Został teraz zastąpiony wersją Bedrock.
Nowa wersja Bedrock obsługuje cross-play.
Otrzymuje wszystkie te same aktualizacje, co wersja Java, jednak ich dostarczenie zajmuje więcej czasu.
Właściciele edycji Minecraft Nintendo Switch mogą bezpłatnie uaktualnić do nowej wersji Bedrock.
W edycję Nintendo Switch można nadal grać, jeśli ją posiadasz, ale nie otrzyma żadnych aktualizacji.
Możesz grać z maksymalnie ośmioma graczami w grze online dla wielu graczy.
Możesz grać z maksymalnie ośmioma graczami w grze lokalnej.
Na Nintendo Switch możesz grać z czterema graczami (to samo urządzenie z czterema graczami).

Minecraft na Nintendo Switch: Błędy

Wersja Minecraft Bedrock i edycja Minecraft Nintendo Switch zawierają błędy. Błędy zwykle mają związek z generowaniem struktur, a nie z generowaniem mobów. Żadna gra nie jest odporna na błędy i Minecraft na Switchu nie jest inny. To powiedziawszy, błędy nie powodują, że gra jest niegrywalna.

Jeśli kupisz Minecrafta na Nintendo Switch

Minecraft to świetna gra, ale granie w nią na Switchu nie oferuje nic specjalnego pod względem rozgrywki. W rzeczywistości, jeśli lubisz budować w Minecrafcie, lepiej zagraj w grę na komputerze. Wersja Switch oferuje sposób, aby zawsze mieć grę przy sobie, tj. szybkie i łatwe przenoszenie. Jeśli grasz w grę religijnie i posiadasz Switcha, zafunduj sobie wersję Minecraft. Jeśli dopiero się uczysz lub dopiero zaczynasz grać w grę, spodoba ci się ona bardziej na pulpicie. Dostępnych jest więcej zasobów dla wersji na komputery stacjonarne. Jeśli w końcu zdecydujesz, że chcesz go zmodyfikować, będziesz zadowolony, że masz go na PC.

x