Jakie funkcje ma Minecraft na Wii U Edition?


Wspaniałą rzeczą w grze Minecraft jest to, że niezależnie od tego, na jakiej nowej lub starej platformie do gier grasz, prawie zawsze będzie na niej dostępna. Na wszystkich platformach otrzymasz zarówno tryb dla pojedynczego gracza, jak i tryb dla wielu graczy.

Minecraft na Wii U Edition

Minecraft nadal jest aktywnie rozwijany na Wii U. Oznacza to, że wersja gry Minecraft na Wii U będzie nadal otrzymywać aktualizacje, które będą wprowadzane do komputerowych wersji gry. To powiedziawszy, nadal istnieją różnice w grze w porównaniu z wersją na komputery stacjonarne i w porównaniu z innymi wersjami konsolowymi.

Minecraft na Wii U nie jest już aktualizowany. Obecnie najnowszą dostępną aktualizacją jest aktualizacja Aquatic, podczas gdy wszystkie inne platformy otrzymały teraz aktualizację Cliffs and Caves. Jeśli kupiłeś grę, w zasadzie dobiegła końca jej żywotność dla platformy Wii U. Aktualizacje gry zakończyły się na początku 2019 roku.
Widok gry dostępny w grze Minecraft na Wii U jest przeznaczony tylko dla jednego gracza. W przeciwieństwie do innych gier, w których podłączony wyświetlacz pokaże Ci innych graczy, a gamepad pokaże Ci własny widok gracza, Minecraft pokazuje ten sam widok na obu. Nie da się tego zmienić.
Istnieje opcja podzielonego ekranu, ale obsługuje tylko dwóch graczy.
Możesz grać na samym gamepadzie, tzn. niekoniecznie potrzebujesz wyświetlacza.
Gra kosztuje tyle samo, co na innych platformach; 29,99 USD.
W grę online może grać maksymalnie 8 graczy.
Rozgrywka jest taka sama; masz otwarty świat, który możesz eksplorować, zbierasz przedmioty, wytwarzasz przedmioty i walczysz z mobami.
Ta edycja NIE obsługuje gry międzyplatformowej. Będziesz mógł grać tylko na serwerach i z graczami, którzy grają również na Wii U.

Wniosek

Minecraft to gra, która wciąż jest w fazie rozwoju. W edycji Wii U większość graczy ma pecha. Przeniesienie gry na tę konsolę zajęło początkowo dużo czasu, a w tym czasie Wii U było dość popularne. Konsola nie zachowała swojej bazy użytkowników. To dało Mojangowi niewielki powód do dalszego rozwijania gry na platformę, która konsekwentnie widziała mniej aktywnych graczy. Generalnie jest to ryzyko związane z nowymi konsolami i platformami. Nie wiadomo, jak dobrze poradzi sobie konsola i czy tworzenie dla niej gry jest warte czasu, wysiłku i pieniędzy.

Post Jakie funkcje ma Minecraft na Wii U Edition? pojawił się pierwszy na wdzwdz.