Jakie kamery bezpieczeństwa Wi-Fi umożliwiają lokalne nagrywanie?

Kamery Wi-Fi są łatwiejsze w instalacji i konfiguracji w porównaniu do kamer przewodowych. Ale często wymagają subskrypcji, aby w pełni je wykorzystać, a to może obejmować przechowywanie w chmurze. Jeśli nie chcesz płacić za abonament, wybierz kamerę obsługującą pamięć lokalną.

Nie wszystkie kamery Wi-Fi obsługują pamięć lokalną. Większość wolałaby, abyś subskrybował ich usługę i aby zachęcić Cię, mogą zaoferować bezpłatną warstwę, która zapewnia niewielką ilość pamięci w chmurze. Ale jeśli nie potrzebujesz rozpoznawania twarzy i ruchu, możesz poprosić o dużo więcej nagrań. Pamiętaj również, że rezygnując z przechowywania w chmurze, ryzykujesz kradzież kamery i całego jej wideo.

To powiedziawszy, przeczytaj listę kamer Wi-Fi, które mogą przechowywać wideo na kartach microSD.

Kamera domowa Yi 1080p

Aktualizacja: Otrzymaliśmy raporty od czytelników, które ma producent wyłączone nagrywanie na karty SD z aktualizacją tego aparatu.

Plik Kamera domowa Yi 1080p stworzyliśmy naszą listę dobre aparaty budżetowe. Nie daj się zwieść jego niskiej cenie. Ten aparat wyprodukowany przez Xiaomi ma przyzwoite funkcje w niskiej cenie.

Znajdziesz rozdzielczość 1080p (jak sama nazwa wskazuje), dwukierunkowy dźwięk, noktowizor i trochę inteligencji (np. Wykrywanie płaczu dziecka i wykrywanie ruchu). Aby wyświetlać swoje kanały na telefonie lub tablecie, musisz zainstalować dedykowaną aplikację, ale możesz oglądać do czterech kanałów na komputerze. Nie ma integracji z Google Home, a obsługa Alexa jest ograniczona do funkcji włączania / wyłączania. Co ważniejsze, brakuje uwierzytelniania dwuskładnikowego. Jak powiedzieliśmy wcześniej, tanie kamery Wi-Fi mają pewne wady. Ten aparat nie oferuje przechowywania w chmurze, ale zamiast tego możesz użyć karty microSD do przechowywania nagrań w domu.

Domowa kamera bezpieczeństwa Sense8

Jeśli chcesz po prostu kupić kamerę Wi-Fi, nie martwiąc się o subskrypcje, dodatki lub konieczność zakupu dodatkowych elementów, kamera Sense8 Home Security jest całkiem mocnym argumentem – o ile jesteś gotów zapłacić trochę więcej z przodu.

Te Kamera Sense8 zaczyna wszystko od razu, rezygnując ze wszystkich opcji subskrypcji. Po zapłaceniu za aparat za 140 USD kupiłeś wszystko, czego potrzebujesz, aby korzystać ze wszystkich jego funkcji. Zamiast subskrypcji w chmurze, ten aparat łączy się z interfejsami API Dropbox i Google Drive, dzięki czemu możesz ładować i uzyskiwać dostęp do klipów. Ma również 8 GB wbudowanej pamięci, więc nie musisz nawet kupować karty microSD.

Ponadto kamera ma funkcję Alexa poprzez IFTTT, wykrywanie ruchu, noktowizor, dwukierunkowe audio i podtrzymanie bateryjne, które pozwala na 2 godziny nagrywania nawet przy braku zasilania. Aparat nie jest jednak doskonały, ponieważ nadal nie ma uwierzytelniania dwuskładnikowego, nie oferuje opcji ciągłego nagrywania, a integracja z Google Home jest wymieniona jako dostępna wkrótce.

HomeHawk firmy Panasonic

Plik HomeHawk to kolejna opcja aparatu, która stara się zapewnić prawie wszystko, czego potrzebujesz za jedną cenę z góry.

Wpis Panasonic spełnia zwykłe wymagania z nagrywaniem 1080p, noktowizorem, dwukierunkowym dźwiękiem i wykrywaniem ruchu. Aby to wyróżnić, HomeHawk oferuje czujnik temperatury, opcje ciągłego nagrywania i mile widzianą wbudowaną migawkę, gdy chcesz prywatności. Dodatkowo ma wiele opcji montażu, czego nie mają wszystkie kamery Wi-Fi.

Nie ma opcji subskrypcji ani chmury, polegając wyłącznie na gnieździe kart microSD dla pamięci lokalnej. Nie ma jednak wszystkiego, ponieważ po raz kolejny brakuje tutaj uwierzytelniania dwuskładnikowego, a także jakiejkolwiek integracji Alexa lub Google Home.

WyzeCam

Myśleliśmy, że WyzeCam był ładny fantastyczny niedrogi aparat Wi-Fi. Trudno to pobić ceną, a WyzeCam teraz oferuje nieco droższy aparat do panoramowania.

Otrzymujesz również dużo za niską cenę. Kamery WyzeCams są dostarczane z bezpłatną pamięcią masową w chmurze, nagrywaniem 1080p, dwukierunkowym dźwiękiem, noktowizorem i integracją Alexa. Możesz nawet włączyć ciągłe nagrywanie (i pominąć chmurę), dodając kartę microSD.

Ale niska cena wiąże się z pewnymi obawami dotyczącymi bezpieczeństwa. Użyj WyzeCams ThroughTek aby zapewnić transmisje wideo na żywo. Może to być problemem dla niektórych, ale Wyzecam wyjaśnia, że ​​używają tego do inicjowania połączeń p2p, a wszystkie dane przepływają przez AWS. Mimo to, w WyzeCams brakuje również uwierzytelniania dwuskładnikowego i nie mają wbudowanej osłony prywatności, więc jest to z pewnością przypadek uzyskania tego, za co płacisz (iw tym przypadku poczucie, że dostajesz więcej niż zapłaciłeś).

Ezviz Mini

Plik Ezviz Mini to środkowa kamera Wi-Fi z funkcjami środkowymi. Jest droższy niż wymienione tutaj aparaty budżetowe, ale tańszy niż Sense8 lub Homehawk.

Ten aparat zapewnia wymagane nagrywanie w rozdzielczości 1080p, tryb nocny, dwukierunkowy dźwięk i wykrywanie ruchu. Ten aparat może pochwalić się wideo HDR, podstawą magnetyczną i wieloma opcjami przechowywania. Chociaż ma dwie różne opcje chmury, które wymagają subskrypcji, możesz dodać kartę microSD o pojemności do 128 GB, która jest znacznie większa niż inne wymienione kamery.

Dostępna jest również integracja Alexa (w tym wideo Echo Show), a także integracja IFTTT. Po raz kolejny nie ma uwierzytelniania dwuskładnikowego ani wbudowanej osłony prywatności, a Ezviz Mini nie ma niektórych dodatkowych czujników i możliwości, jakie mają droższe kamery.

Wiązka wyborów

Żadna kamera Wi-Fi nie jest idealna ani nie oferuje wszystkich funkcji. Nawet jeśli wydajesz więcej, czegoś może brakować. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest określenie, jakie funkcje musisz mieć. Na szczęście niektóre funkcje są dość powszechne, więc szukaj minimum nagrań 1080p, noktowizora i dwukierunkowego dźwięku.

Następnie zdecyduj, czy chcesz mieć dodatkowe czujniki, integrację Google lub Alexa, czy syreny. Znajdź aparat, który odpowiada Twojemu budżetowi i spełnia najwięcej kryteriów. Czasami warto zapłacić za subskrypcję, ale jeśli wolisz nie ufać swoim filmom w chmurze (lub po prostu nie chcesz płacić stałej ceny), wybierz coś, co obsługuje nagrywanie lokalne i wyłącz przesyłanie do chmury. Pamiętaj tylko, że w przypadku niektórych aparatów możesz utracić funkcje, jeśli usuniesz przesyłanie do chmury.

x