Jakie są kody 7DS Grand Cross Secret Box?

Jeśli jesteś fanem gier anime i anime, 7DS Grand Cross to jedna z najlepszych gier na rynku. Ekscytująca fabuła i oszałamiająca rozgrywka zapewniają użytkownikom światowej klasy wrażenia. Gdy użytkownicy grają i zdobywają kolejne poziomy w grze, rozgrywka staje się coraz trudniejsza. Wielu użytkowników polega na tajnym kodzie 7DS Grand Cross, aby zwiększyć wydajność w grach. Tajne kody mogą mieć kluczowe znaczenie w Twojej przygodzie z grami, ponieważ zapewniają przydatne narzędzia i bonusy. Sekretny kod na siedem grzechów głównych Wielkiego Krzyża można wykorzystać w grze, aby zdobyć te nagrody i uzyskać przewagę, aby wygrać duże nagrody. W tym przewodniku opracowaliśmy listę wszystkich aktywnych tajnych kodów siedmiu grzechów głównych. Te kody można wykorzystać do zdobycia różnych nagród. Jeśli jesteś nowy i nie wiesz, jak realizować kody w grze, szczegółowo wyjaśniliśmy proces realizacji kodów 7DS Grand Cross. Tak więc, jeśli jesteś kimś, kto szuka tajnych kodów 7DS, jesteś we właściwym miejscu.

Jakie są kody 7DS Grand Cross Secret Box?

W dalszej części tego artykułu dowiesz się, jaki jest tajny kod 7DS Grand Cross. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Czym jest Siedem Grzechów Głównych?

Siedem grzechów głównych, czyli 7DS, to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych. Gra jest dostępna do pobrania na urządzenia z systemem Android i iOS, a także można z niej korzystać na urządzeniach z systemem Microsoft Windows. Seven Deadly Sins zostało opracowane przez firmę Netmarble zajmującą się grami. Gra ma ponad 1Cr pobrań w sklepie Google Play i średnią ocenę 4,3. Rozgrywka toczy się wokół historii anime, a gracze muszą śledzić ekscytujące przygody różnych postaci w grze.

Co to są kody tajnych skrzynek 7DS?

Tajny kod na skrzynkę 7DS Grand Cross jest niezbędny w grze. Te tajne kody to unikalne kody, których gracz może użyć, aby otrzymać darmowe nagrody i prezenty w grze. Nagrody w grze mogą się różnić od monet po skórki do gry i inne przedmioty w grze. Te tajne kody mogą pomóc graczowi zwiększyć jego szanse na wygraną. Dlatego wielu graczy wciąż poszukuje wszystkich nowych tajnych kodów do gry Seven Deadly Sins Grand Cross, aby uzyskać najlepsze możliwe nagrody.

Jaka jest lista dostępnych kodów 7DS Grand Cross Secret Box?

Poniżej znajduje się lista wszystkich działających i aktywnych kodów Sekretnej Skrzynki Siedem Grzechów Głównych. Poniższy kod 7DS Grand Cross jest obecnie dostępny i można go wykorzystać w grze.

 • 7DSNEWGIFT: Użyj tego kodu, aby zrealizować kod podarunkowy na potwierdzony bilet SSR x1 (Coupon Redeem Link) (Dodano 27 lipca 2023 r.) (Nowe)

 • 7DSGIFT4U: Użyj tego kodu, aby zrealizować kod podarunkowy na 10 diamentów (Łącze do kuponu Redeem) (Dodano 27 lipca 2023 r.) (Nowe)

 • Eikthyrnir: Użyj tego kodu, aby zrealizować kod podarunkowy na ekskluzywne nagrody (dodano 8 lutego 2022 r.)

 • LOVE7DS: Użyj tego kodu, aby zrealizować kod podarunkowy na ekskluzywne nagrody (Kod wydarzenia Rajdu Szczęśliwego Stemplowania w tygodniu 6) (Dodano 10 września 2021 r.)

 • 7DSFATEOFTHEGODS: Użyj tego kodu, aby zrealizować kod podarunkowy na ekskluzywne nagrody

 • VOTE7DS: Użyj tego kodu, aby zrealizować kod podarunkowy na ekskluzywne nagrody (Kod wydarzenia Rajdu Szczęśliwego Stemplowania w 3. tygodniu) (dodane 10 września 2021 r.)

 • SHARE7DS: Użyj tego kodu, aby zrealizować kod podarunkowy na ekskluzywne nagrody (Kod wydarzenia Rajdu Szczęśliwego Stemplowania w 2. tygodniu) (dodano 2 września 2021 r.)

 • LIKE7DS: Użyj tego tajnego kodu 7DS Grand Cross, aby zrealizować kod podarunkowy na bilet SSR x1 (Kod imprezy rajdowej Happy Stamp Rally w tygodniu 1) (dodano 27 sierpnia 2021 r.)

 • 7dstogether: Użyj tego kodu, aby zrealizować kod podarunkowy na Mystery Box (wersja Day 4 JP)

 • Festiwal: Użyj tego kodu, aby zrealizować kod podarunkowy na Mystery Box (wersja Day 3 JP)

 • thxfullcounter: Użyj tego tajnego kodu z Wielkiego Krzyża Siedmiu Grzechów Głównych, aby zrealizować kod podarunkowy na Mystery Box (wersja Day 2 JP)

 • 3000dlmerci: Użyj tego kodu Secret Box Seven Deadly Sins, aby zrealizować kod podarunkowy na Mystery Box (wersja Day 1 JP)

 • 7DS1Year: Użyj tego kodu 7DS Grand Cross, aby zrealizować kod podarunkowy na nagrody Secret Box

 • dem0n: Użyj tego kodu, aby zrealizować kod podarunkowy na nagrody Secret Box

 • ITBE2020: Użyj tego kodu, aby zrealizować kod podarunkowy na nagrody w sekretnej skrzynce turniejowej

 • Rycerze: Użyj tego kodu, aby zrealizować kod podarunkowy na nagrody Secret Box

 • Dziękujemy: użyj tego kodu, aby zrealizować kod podarunkowy na nagrody w sekretnej skrzynce

 • Zabójca: Użyj tego kodu, aby zrealizować kod podarunkowy na nagrody Tajnej Skrzynki

 • LvMeli: Użyj tego kodu, aby zrealizować kod podarunkowy na nagrody Secret Box

 • Festiwal: Użyj tego kodu, aby zrealizować kod podarunkowy na nagrody z Sekretnej Skrzynki

 • 7DS100: Użyj tego kodu, aby zrealizować kod podarunkowy na nagrody Tajne pudełko

 • Sunshine: Użyj tego kodu, aby zrealizować kod podarunkowy na nagrody Secret Box

 • Jaki kod: użyj tego kodu, aby zrealizować kod podarunkowy na nagrody w sekretnej skrzynce

Jaka jest lista przeterminowanych tajnych pudełek 7DS Grand Cross?

Obecnie nie ma wygasłych kodów do 7DS Grand Cross Secret Box. Za każdym razem, gdy aktualny kod wygaśnie, są one aktualizowane nowymi kodami.

Jak zrealizować kody 7DS Grand Cross Secret Box?

Wielu nowych użytkowników może mieć trudności z realizacją kodów do tajnej skrzynki 7DS Grand Cross. Jednak realizacja kodów jest bardzo łatwa i można to zrobić, wykonując kilka prostych kroków. Możesz uważnie wykonać te proste kroki, aby zrealizować kod na sekretną skrzynkę siedmiu grzechów głównych.

1. Uruchom grę Siedem grzechów głównych na swoim Android lub iOS urządzenie.

2. Przejdź przez rozdział 1 w grze, aby użyć tajnych kodów 7DS.

3. W prawym górnym rogu ekranu stuknij ikonę poczty.

4. Teraz przejdź do zakładki Skrzynka odbiorcza i odbierz tajne pudełko.

5. W prawym dolnym rogu ekranu dotknij opcji Menu i wybierz opcję Przechowywanie przedmiotów.

6. Teraz dotknij zakładki 1-Użyj.

7. Stuknij żądaną tajną skrzynkę.

8. Wprowadź tajny kod i dotknij Otwórz, aby zrealizować kod 7DS Grand Cross.

Jak zdobyć nowe kody 7DS Grand Cross Secret Box?

Ilekroć nowe kody są wydawane przez Netmarble, ogłoszenia są przekazywane za pośrednictwem ich oficjalnych uchwytów w mediach społecznościowych. Możesz śledzić twórców na ich oficjalnych platformach społecznościowych, aby otrzymywać najnowsze aktualizacje dotyczące gry, w tym informacje o wydaniu nowych kodów i wygaśnięciu istniejących kodów.

Deweloperów można śledzić dalej Facebook oraz Świergot. Wiele dedykowanych stron internetowych i blogów informuje Cię na bieżąco o wszelkich nowościach i ogłoszeniach dotyczących gry, możesz także śledzić te blogi, aby być na bieżąco.

Czy mogę zagrać w grę Seven Deadly Sins na moim komputerze?

Tak, gra Seven Deadly Sins jest dostępna dla Microsoft Windows oraz iOS urządzenia. Możesz zainstalować go na swoim komputerze i cieszyć się grą.

Dlaczego kody Wielkiego Krzyża Siedmiu Grzechów Głównych nie działają?

Jeśli kod został przerwany przez programistów, nie będzie działał. Możliwe, że podczas jego realizacji wpisałeś niepoprawny kod.

Gdzie mogę znaleźć kody do gry Seven Deadly Sins?

Możesz śledzić twórców gier na ich oficjalnych platformach społecznościowych, aby otrzymywać informacje o najnowszych wydanych kodach gier. Możesz także śledzić dedykowane blogi, aby otrzymywać aktualizacje na ten sam temat.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był dla Ciebie pomocny i udało Ci się uzyskać listę tajnych kodów 7DS Grand Cross. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam również znać, o jakim temacie chcesz się dowiedzieć w naszym następnym artykule.