JellyLock7 to dostosowywalny ekran blokady inspirowany Androidem dla iOS 7

Oryginalność z pewnością ma swoje zalety, ale jeśli pomysł jest już wystarczająco dobry, wystarczy majstrować przy nim, aby uzyskać doskonałość. Wcześniej omówione ulepszenie JellyLock zyskało wiele pochwał i popularności, gdy zostało wydane po raz pierwszy w zeszłym roku, zarówno ze względu na jego funkcje, jak i wygląd. Rok później prawie wszystko w wyglądzie iOS uległo zmianie, więc ma sens, aby JellyLock miał zaktualizowaną wersję, aby pasowała również do nowego płaskiego interfejsu użytkownika. JellyLock7 jest dość podobny do swojego poprzednika, jeśli weźmie się pod uwagę tylko podstawowe cechy, ale jest kilka drobniejszych punktów, które sprawiają, że nowa modyfikacja jest ogromnym ulepszeniem w stosunku do JellyLock. Możesz teraz zobaczyć plakietki ikon na pierścieniu skrótów, jest więcej opcji dostosowywania i oczywiście wszystko wygląda lepiej z płaskim interfejsem iOS 7.

Ustawienia JellyLock7 iOS Wygląd JellyLock7 iOS

Niewielką, ale wygodną funkcją ekranu blokady iOS 7 jest możliwość odblokowania przez przeciągnięcie palcem po dowolnym obszarze ekranu. Ponieważ możesz chcieć użyć JellyLock7 jako jedynego sposobu na odblokowanie urządzenia, menu ustawień w aplikacji Ustawienia oferuje opcję wyłączenia tego domyślnego zachowania odblokowującego. Inna opcja dostępna w tej sekcji menu dotyczy chwytaka kamery, umożliwiając użytkownikom przełączanie jej widoczności.

Podobnie jak poprzednia wersja, JellyLock7 umożliwia dodawanie skrótów do aplikacji do pierścienia odblokowującego. Można dodać maksymalnie 5 skrótów do aplikacji, w tym zarówno aplikacje systemowe, jak i aplikacje innych firm. Kod dostępu można również wyłączyć podczas uruchamiania aplikacji za pomocą skrótów JellyLock7.

JellyLock7-for-iOS-7-lock-screen_

Istnieje cała sekcja menu JellyLock7 poświęcona wyglądowi poprawki. Korzystając z dostępnych tutaj opcji, można przełączać widoczność znaczków ikon i rozmazać tapetę za skrótami. Inne dostępne opcje dotyczą właściwości pierścienia odblokowującego. Użytkownicy mogą dostosować rozmiar tego pierścienia, przesuwając suwak znajdujący się w dolnej części ekranu i zmieniając jego kolor, wybierając z szeregu wstępnie zdefiniowanych odcieni.

JellyLock7 to bezpłatna modyfikacja, którą można pobrać z repozytorium BigBoss w sklepie Cydia. Jeśli używasz blokady hasłem i dbasz o prywatność, ta poprawka może nie być dla Ciebie, ale każdy, kto jest fanem ekranu blokady Androida, z pewnością uzna JellyLock7 za naprawdę atrakcyjny.