Karma Train to klient Reddit na iPhone’a z unikalnym interfejsem użytkownika opartym na kartach

Udostępnij teraz w social media:

Przez lata ciągłe ulepszenia i rozszerzenia od oddanego dewelopera Alien Blue sprawiły, że stał się najpotężniejszym klientem Reddit dla iOS. Jednak podczas gdy zaawansowani użytkownicy uwielbiają dodatkowe funkcje, osoby korzystające z Reddita do podstawowej konsumpcji treści uważają, że Alien Blue jest zbyt nadęty. Na tym polega wielka szansa dla programistów: stworzenie dość potężnego, ale wciąż lekkiego klienta Reddit.

Karma Train Reddit Alternatywny klient iOS

Karma Train to najnowszy z kilku alternatywnych klientów Reddit dla iOS. Oferuje unikalny interfejs użytkownika, dobrze wykorzystujący nowy trend w projektowaniu polegający na używaniu „kart” do oddzielania fragmentów treści. Każda karta jest łączem / przesłaniem własnego tekstu, które można szybko zagłosować za lub przeciw w widoku głównym, dotknij tytułu, aby przejść do łącza lub dotknij przycisku „komentarze”, aby przeczytać wszystkie komentarze.

  Jak długo trwają Omegle Bans?

Dodatkowo Karma Train oferuje przydatne gesty do niektórych działań. Przesuwanie palcem od prawej do lewej po komentarzu powoduje wyświetlenie opcji szybkiego komentowania, dwukrotne dotknięcie komentarza minimalizuje go wraz z komentarzami podrzędnymi, a dwukrotne dotknięcie tekstu własnego rozwija lub minimalizuje jego zawartość. Przypadkowo odkryłem te przeciągnięcia podczas testowania aplikacji na moim iPhonie 4S; miejmy nadzieję, że programista włączy odpowiedni samouczek dotyczący pierwszego uruchomienia w przyszłych wersjach.

Poza tym obsługuje wszystkie podstawowe funkcje Reddita, takie jak wysyłanie linków / tekstów własnych, dodawanie nowych komentarzy, odpowiadanie na komentarze, głosowanie za / przeciw, sortowanie zgłoszeń według „ Top ”, „ Hot ” itp., Zarządzanie subskrypcjami subreddit, wyszukiwanie, przeglądanie ostatniej aktywności i nie tylko.

  Jak uzyskać moje oczy tylko na Snapchacie?

karma-train-reddit-alternatywa-klient-ios-komentarze karma-train-reddit-alternatywa-klient-ios-comments_2

Przez lata próbowałem wielu klientów Reddit na iOS, ale zawsze wracam do Alien Blue. Podczas gdy kopie interfejs użytkownika oparty na kartach Karma Train, brak tak wielu ważnych funkcji, takich jak tryb nocny, ochrona kodu dostępu, opcje motywów i udostępnianie domyślnym usługom innym niż iOS, utrudnia mi przejście na ten program.

Karma Train i inne alternatywne klienty Reddit na iOS mają ogromny potencjał. Jednak Alien Blue pozostaje daleko, daleko do przodu, pomimo skarg na nadmiar funkcji. Wciąż warto to sprawdzić, ponieważ aplikacja jest dostępna w pełnej formie za darmo, bez reklam.

Zainstaluj Karma Train z App Store

  Jak wyłączyć i usunąć historię Siri na iPhonie i iPadzie

Daj nam znać, co myślisz o Karma Train na iOS. Czy znasz jakichś alternatywnych klientów Reddit, które warto sprawdzić?

x