KeyCut Wymazywanie słów, liter, dodawanie pełnych przystanków i więcej za pomocą gestów przesuwania

iOS 8 pozwoli na zainstalowanie klawiatur innych firm na twoim urządzeniu, co jest świetną wiadomością i coś, co ludzie z urządzeniami z jailbreakiem wiedzą, jak ważne. KeyCuts to kolejna modyfikacja Cydii, która ma na celu ulepszenie pisania na iOS, ale zamiast zmieniać działanie klawiatury, dodaje gesty, które ułatwiają pisanie. Ulepszenie jest dostępne w repozytorium BigBoss i kosztuje 0,99 $. Domyślnie pozwala wymazać jedną literę, przesuwając w górę, przeskoczyć do nowej linii, przesuwając w dół, usunąć ostatnie napisane słowo, przesuwając w lewo, oraz dodać spację i kropkę, przesuwając w prawo. W efekcie sprawia, że ​​backspace, enter i spacja są bezużyteczne. Obsługuje inne funkcje, które można przypisać do tych czterech gestów.

keycut

Po zainstalowaniu przejdź do panelu ustawień ulepszenia, aby go dostosować. Oprócz czterech domyślnych funkcji, które możesz przypisać, możesz wybrać czyszczenie tekstu, wklejanie tekstu, kopiowanie zaznaczonego tekstu, wycinanie zaznaczonego tekstu, zaznaczanie całego tekstu, usuwanie zaznaczonego tekstu, cofanie, ponawianie i kopiowanie całego tekstu za pomocą jednego tych gestów. Tuż pod opcjami dostosowywania gestów możesz zarządzać obszarem aktywacji.

ustawienia keycut

Ulepszenie reaguje na gesty wykonywane na klawiaturze i możesz wybrać, które rzędy klawiatury mają wykrywać gesty. Ma to na celu dopasowanie do twoich nawyków pisania, a także uniknięcie wysyłania przypadkowych gestów do ulepszenia. Ponieważ ulepszenie można aktywować tylko przez przesuwanie w górę / w dół, w lewo / w prawo na klawiaturze, nie uruchomisz go przypadkowo, jeśli jesteś w innej aplikacji, niezależnie od tego, czy jest to gra czy aplikacja z wiadomościami. Masz tę samą przewagę, gdy jesteś na ekranie głównym, bez przypadkowych przesunięć w celu zinterpretowania poprawki.

Wadą, a raczej wadą aplikacji jest to, że nie będzie działać z aplikacją Kalkulator. Przyznano, że aplikacja Kalkulator nie ma klawiatury QWERTY, ale gesty nadal byłyby miłe podczas korzystania z dowolnej aplikacji, w której możemy wprowadzać dane / tekst. Dlaczego uważam to ustawienie za szczególnie przydatne, ponieważ nie piszę dobrze na Klawiatura iOS. Często wciskałem klawisz M, gdy chciałem nacisnąć klawisz Backspace, i tak samo, jak nacisnąłem klawisz B lub N, kiedy naprawdę chciałem dwukrotnie nacisnąć spację i dodać kropkę, a ta zmiana oznacza, że ​​nie będę popełniam tyle błędów, kiedy teraz piszę. Ulepszenie ma na celu pomóc ci pisać lepiej (nie szybciej) na urządzeniu z systemem iOS i wydaje się, że robi to całkiem dobrze.