Kod rabatowy NordVPN, kod kuponu |60-80%| 2024 (lipiec)

NordVPN jest jednym z wiodących dostawców usług VPN. Świadczy usługi dla szerokiej gamy platform, w tym komputerów z systemem Windows i macOS, urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS oraz systemu operacyjnego Linux. Możesz zaoszczędzić od 40 do 80% na różnych subskrypcjach, aby znaleźć odpowiedni plan dla swoich potrzeb. Dzięki kuponowi NordVPN możesz zaoszczędzić jeszcze więcej.

Poniżej znajdziesz kod kuponu, wystarczy kliknąć w link i wykupić subskrypcję z tego linku, nie musisz nigdzie wpisywać kodu, zostanie on wykorzystany od razu po kliknięciu w link poniżej.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY KUPIĆ NORDVPN Z 68% rabatem (abonament 2 lata)

*rabat działa tylko przy wykupieniu abonamentu na 2 lata

Pobieranie VPN

Po złożeniu zamówienia powinieneś otrzymać wiadomość e-mail lub zostać przekierowanym na stronę pobierania, z której możesz pobrać oprogramowanie lub aplikację i zainstalować je na swoim urządzeniu. Nie ma żadnych dodatkowych opłat za pobranie VPN.

Porada dotycząca oszczędzania dla niejawnych informacji

Najlepszym sposobem na zaoszczędzenie jest wybranie najdłuższego dostępnego cyklu rozliczeniowego. Dłuższy cykl rozliczeniowy zmniejsza koszt miesięczny. Przekonasz się, że dwuletni plan to ułamek ceny planu miesięcznego. NordVPN wyświetla wszystkie ceny, dzięki czemu możesz je łatwo porównać. NordVPN zaoferuje dodatkowe usługi, takie jak zaszyfrowane foldery. Usługi te będą podlegały dodatkowej opłacie, ale często są one niższe niż w przypadku samodzielnego kupowania usługi. Zastanów się, czy potrzebujesz tych usług.

Zniżki na pierwsze zamówienie

Jeśli jesteś nowym klientem, możesz zaoszczędzić pieniądze, korzystając z kuponów NordVPN przy pierwszych zamówieniach. Wcześniejsze oferty obejmowały oszczędność do 41% przy rejestracji na rok, 80% przy rejestracji na dwa lata.

Zniżki studenckie

Oprócz kodów rabatowych NordVPN możesz również uzyskać dodatkowe rabaty za bycie studentem. Obecnie istnieje zniżka studencka NordVPN, która zapewnia dodatkowe 15% zniżki.

NordVPN poleca zniżkę znajomemu

Zarejestruj się w programie NordVPN polecania znajomemu, aby otrzymać unikalny kod polecający. Jeśli ktoś zarejestruje się w NordVPN i użyje Twojego kodu, otrzymasz miesięczny abonament NordVPN za darmo. Ponadto NordVPN oferuje 100% prowizji za wszelkie nowe rejestracje, które zakupią miesięczny pakiet.

Wyprzedaż w Czarny piątek

W minionych latach wyprzedaż NordVPN w Czarny piątek była znana z oferowania niskich cen niektórych z ich większych planów. Od czasu do czasu łączą też dodatkowe produkty i usługi bez dodatkowych opłat. To może być świetny czas na zakup planu NordVPN, czy możesz uzyskać jeszcze większe oszczędności dzięki kodom promocyjnym NordVPN.

Wyprzedaże w święta państwowe

Oprócz wyprzedaży NordVPN w Czarny piątek, niektóre inne wyprzedaże obejmują Święto Pracy, Dzień Pamięci (Memorial Day) i wyprzedaż Powrót do szkoły. Kody kuponów NordVPN pomogą Ci zaoszczędzić więcej na różnych planach.

Sprzedaż sezonowa

Możesz znaleźć sezonową ofertę NordVPN przez cały rok. Jedną z ich bardziej popularnych wyprzedaży w przeszłości była wyprzedaż na koniec lata.

Najpopularniejsze sprzedawane produkty

NordVPN oferuje trzy różne rodzaje subskrypcji VPN. Możesz zapisać się na plan 2-letni, roczny lub miesięczny. Prawie zawsze są promocje oferujące plany z niższymi miesięcznymi kosztami. Po zakupie planu możesz również pobrać aplikację NordVPN, aby korzystać z VPN na urządzeniach mobilnych lub tabletach.

Sieci VPN mogą być używane na wielu komputerach i urządzeniach. Od komputera stacjonarnego lub laptopa po urządzenie telewizyjne lub smartfon, VPN może być używany ze wszystkim, co ma dostęp do Internetu. Bez względu na to, z jakiego systemu korzystasz, kupisz tę samą usługę VPN. Oznacza to, że cena będzie taka sama bez względu na to, jakie urządzenie lub komputer chcesz chronić.

Systemy operacyjne i ceny NordVPN

Od komputera stacjonarnego lub laptopa po urządzenie telewizyjne lub smartfon, VPN może być używany ze wszystkim, co ma dostęp do Internetu. Bez względu na to, z jakiego systemu korzystasz, kupisz tę samą usługę VPN. Sieci VPN mogą być używane na wielu komputerach i urządzeniach. Oznacza to, że cena będzie taka sama bez względu na to, jakie urządzenie lub komputer chcesz chronić.

Recenzje

Jeśli decydujesz się między usługami VPN i chcesz uzyskać więcej informacji na temat zalet wyboru NordVPN, możesz sprawdzić recenzje na ich stronie internetowej. Znajdziesz tam recenzje i więcej informacji z renomowanych źródeł na temat tego, czy NordVPN jest dla Ciebie odpowiedni.

Akceptowane metody płatności

NordVPN akceptuje wiele form płatności. Możesz zapłacić dowolną główną kartą kredytową lub debetową, w tym Visa, MasterCard, Discover i American Express. Możesz także zapłacić AmazonPay, Google Pay, przelewem ACH lub ApplePay. Akceptują również szereg kryptowalut.

Polityka zwrotu pieniędzy

NordVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy przy płatnościach początkowych. Oznacza to, że możesz otrzymać zwrot płatności dokonanej nie później niż 30 dni przed przesłaniem prośby o zwrot pieniędzy. Proste anulowanie subskrypcji NordVPN nie spowoduje automatycznego zwrotu płatności, więc aby przesłać prośbę o zwrot pieniędzy, musisz skontaktować się z zespołem obsługi klienta NordVPN.

Skontaktuj się z NordVPN

Aby znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, skontaktuj się z obsługą klienta NordVPN na ich stronie internetowej. Możesz również znaleźć ich dane kontaktowe dla różnych działów na ich stronie kontaktowej. Dodatkowo możesz być z nimi na bieżąco za pośrednictwem mediów społecznościowych: