Konfigurowalna, kontekstowa aplikacja budzika na Androida

Co jakiś czas trafiamy na aplikację, która zachwyca swoim wyrafinowanym designem, kompleksowością czy wyjątkową funkcjonalnością. Timely, aplikacja alarmowa na Androida, jest jedną z tych, które zawierają wszystkie te cechy; ma wspaniały wygląd, wiele funkcji i interfejs, który działa za każdym razem. Inna podobna aplikacja o nazwie AlarmPad Alarm Clock niedawno trafiła na nasz radar i uważamy, że może być warta twojego czasu. Wygląda na prostą aplikację budzika na powierzchni, ale oferuje dość obszerny zestaw funkcji dostosowywania.

Prosty interfejs użytkownika AlarmPada raczej Cię nie zaskoczy, ale jego kontekstowe funkcje z pewnością tak. Aplikacja pozwala ustawić alarmy, aby otrzymywać powiadomienia o określonych prognozach pogody, wydarzeniach w kalendarzu lub po prostu wyprowadzić Cię z łóżka. Możesz także ustawić aplikację tak, aby odczytywała określone przez użytkownika wiadomości za pomocą zamiany tekstu na mowę, gdy włączy się alarm.

Otrzymujesz wszystkie podstawowe funkcje, których można oczekiwać od aplikacji alarmowej, takie jak dodawanie wielu alarmów, określanie czasu drzemki, dzwonka, wibracji itp.

AlarmPad Main AlarmPad_New

Ekran główny AlarmPad jest podzielony na zakładki dla alarmów „Aktywnych” i „Wyłączonych”. Oczywiście nie będziesz mieć żadnych alarmów przy pierwszym uruchomieniu. Możesz dodać nowe, naciskając przycisk „+” u góry. Na ekranie „Ustaw alarm” możesz określić godzinę alarmu na podstawie ustawień wstępnych, takich jak dzisiaj, jutro i rano, po południu, w nocy itp., Lub zdefiniować własny.

AlarmPad_Mesage AlarmPad_Test AlarmPad_Snooz

Na ekranie alarmu może pojawić się kilka dodatkowych fragmentów tekstu i informacji. Obejmuje to automatycznie generowane pozdrowienia, aktualny czas, prognozę pogody i wydarzenia w kalendarzu.

Za każdym razem, gdy włączy się alarm, aplikacja wyświetla alert na pełnym ekranie z małym pierścieniem pośrodku, który można przeciągnąć w dowolną stronę, aby dezaktywować alarm lub przełączyć go w tryb drzemki, tak jak na głównym ekranie alarmu. Następnie wyświetla wybrane informacje i zaczyna je odczytywać na głos, to znaczy, jeśli dla alarmu włączono opcję „Mów wiadomości po alarmie”. Możesz wyciszyć narrację, dotykając przycisku „X” u dołu. Istnieją dwie dodatkowe zakładki, które umożliwiają bardziej szczegółowy przegląd aktualnej pogody i nadchodzących wydarzeń w kalendarzu.

Ekran główny AlarmPad-Android AlarmPad-Android-zakładka-pogoda Zakładka AlarmPad-Android-calendar-events

AlarmPad umożliwia także dodawanie widżetów, dzięki czemu można zarządzać alarmami bez otwierania samej aplikacji. Możesz dodać widżety o trzech różnych rozmiarach: małym, średnim i dużym.

AlarmPad-for-Android-widżet-ekranu-głównego

Dodatkowe parametry, takie jak długość drzemki, głośność alarmu, tło powiadomienia o alarmie i inne, można skonfigurować w ustawieniach aplikacji. Na tym samym ekranie możesz także ustawić aplikację do monitorowania wydarzeń w kalendarzu. Dzięki temu będzie wyświetlać powiadomienie z możliwością działania, gdy zbliża się zdarzenie, co pozwala szybko utworzyć dla niego alarm.

Ustawienia AlarmPad-for-AndroidAlarmPad-for-Android-kalendarz-powiadomienie o monitorowaniu zdarzeńAlarmPad-for-Android-kalendarz-alarm-zdarzeń

Istnieje kilka opcji dostosowywania, o których wciąż tu nie wspomnieliśmy. Nie trzeba dodawać, że jeśli szukasz aplikacji alarmowej, która obejmuje wszystkie podstawowe funkcje i jest w pełni konfigurowalna, być może nie będziesz musiał szukać dalej.

Darmowa wersja aplikacji wyświetla reklamy w aplikacji i pozwala tylko na pięć alarmów. Wariant Pro jest wolny od tych ograniczeń.

Zainstaluj Budzik AlarmPad ze Sklepu Play (Wolny)

Zainstaluj AlarmPad Pro ze Sklepu Play (Płatny)

x