Konfigurowalny kalendarz zgodny z Twoim tygodniem pracy [Android]

Udostępnij teraz w social media:


Praca w niepełnym wymiarze godzin, niezależnie od tego, czy jest wykonywana zdalnie w zaciszu własnego domu, czy na miejscu, zwykle wymaga harmonogramu. Tam, gdzie praca w niepełnym wymiarze godzin zapewnia dodatkową gotówkę i bardziej elastyczny harmonogram, wiąże się to również z niewielką komplikacją wynikającą z nietypowego harmonogramu. Twoje tygodnie nie zawsze zaczynają się w poniedziałek, w niektóre dni pracujesz w nocy, a w inne na dziennej zmianie. Trudno to wszystko śledzić, a dodanie go do aplikacji kalendarza jest bardzo czasochłonne. Poznaj harmonogram pracy zmianowej, aplikację kalendarza, która istnieje wyłącznie w celu ułatwienia śledzenia zmian. Otrzymujesz kalendarz, w którym możesz wybrać początek i koniec tygodnia zgodnie z harmonogramem pracy oraz długą bogatą listę kombinacji zmian, nad którymi możesz pracować, aby zaznaczyć w tym kalendarzu. Aplikacja ma również przyjemną funkcję wyszukiwania, która pozwala sprawdzić, czy masz pracować danego dnia, i pozwala dostosować jej wygląd aż do tła. Aplikacja automatycznie podświetli wszystkie odpowiadające im dni rozpoczęcia i zakończenia tygodnia pracy w oparciu o wybrany dzień i podświetli dni, w których pracujesz.

  Jak sprawdzić, czy ktoś przeczytał Twoją wiadomość w WeChat

Harmonogram pracy zmianowej w tygodniu

Aby dostosować kolor, podświetlony jest początek i koniec tygodnia, a aby wybrać harmonogram zmian, dotknij przycisku więcej i przejdź do ustawień aplikacji. Stuknij jedną z właściwości koloru, aby zmienić kolor. Próbnik kolorów nie jest najłatwiejszy w użyciu; musisz przesunąć suwaki, a po lewej stronie suwaków pojawi się podgląd koloru. Ręcznie wybierasz początek tygodnia i ustawiasz wzór zmiany z listy obsługiwanych wzorów. Aplikacja rozróżnia zmiany dzienne i nocne i obsługuje różne kombinacje dni włączania i wyłączania.

Ustawienia harmonogramu pracy zmianowejPraca w systemie zmianowym Harmonogram pracy w systemie zmianowym

Po powrocie do głównego ekranu aplikacji Twoje zmiany zostaną odpowiednio podświetlone. Aby zobaczyć zmiany w nadchodzących miesiącach, przewiń w dół. Dotknij ikony kalendarza, aby powrócić do bieżącego miesiąca. Aby sprawdzić, czy będziesz pracować w konkretny dzień, dotknij przycisku wyszukiwania i wprowadź datę. Zostanie on podświetlony w kalendarzu i możesz sprawdzić, czy jest to dla Ciebie dzień roboczy, czy nie, kolorem tej daty. Na koniec możesz zmienić tło za pomocą przycisku więcej.

  Jak wyszukiwać wiele typów plików w Eksploratorze plików

Wyszukiwanie harmonogramu pracy zmianowej Harmonogram pracy zmianowej bg

Aplikacja jest całkiem dobra; dobrze spełnia swoje zadanie i ma przyzwoity projekt do uruchomienia, więc nie musisz się zmuszać do jego używania. Jeśli chodzi o funkcje, aplikacja nie pozwala dodawać dni, w których możesz pracować na dodatkowej zmianie, co jest jej jedyną wadą.

Zainstaluj harmonogram pracy zmiany ze sklepu Google Play

x