Konfigurowalny kalendarz zgodny z Twoim tygodniem pracy [Android]


Praca w niepełnym wymiarze godzin, niezależnie od tego, czy jest wykonywana zdalnie w zaciszu własnego domu, czy na miejscu, zwykle wymaga harmonogramu. Tam, gdzie praca w niepełnym wymiarze godzin zapewnia dodatkową gotówkę i bardziej elastyczny harmonogram, wiąże się to również z niewielką komplikacją wynikającą z nietypowego harmonogramu. Twoje tygodnie nie zawsze zaczynają się w poniedziałek, w niektóre dni pracujesz w nocy, a w inne na dziennej zmianie. Trudno to wszystko śledzić, a dodanie go do aplikacji kalendarza jest bardzo czasochłonne. Poznaj harmonogram pracy zmianowej, aplikację kalendarza, która istnieje wyłącznie w celu ułatwienia śledzenia zmian. Otrzymujesz kalendarz, w którym możesz wybrać początek i koniec tygodnia zgodnie z harmonogramem pracy oraz długą bogatą listę kombinacji zmian, nad którymi możesz pracować, aby zaznaczyć w tym kalendarzu. Aplikacja ma również przyjemną funkcję wyszukiwania, która pozwala sprawdzić, czy masz pracować danego dnia, i pozwala dostosować jej wygląd aż do tła. Aplikacja automatycznie podświetli wszystkie odpowiadające im dni rozpoczęcia i zakończenia tygodnia pracy w oparciu o wybrany dzień i podświetli dni, w których pracujesz.

Harmonogram pracy zmianowej Harmonogram pracy zmianowej w tygodniu

Aby dostosować kolor, podświetlony jest początek i koniec tygodnia, a aby wybrać harmonogram zmian, dotknij przycisku więcej i przejdź do ustawień aplikacji. Stuknij jedną z właściwości koloru, aby zmienić kolor. Próbnik kolorów nie jest najłatwiejszy w użyciu; musisz przesunąć suwaki, a po lewej stronie suwaków pojawi się podgląd koloru. Ręcznie wybierasz początek tygodnia i ustawiasz wzór zmiany z listy obsługiwanych wzorów. Aplikacja rozróżnia zmiany dzienne i nocne i obsługuje różne kombinacje dni włączania i wyłączania.

Ustawienia harmonogramu pracy zmianowejPraca w systemie zmianowym Harmonogram pracy w systemie zmianowym

Po powrocie do głównego ekranu aplikacji Twoje zmiany zostaną odpowiednio podświetlone. Aby zobaczyć zmiany w nadchodzących miesiącach, przewiń w dół. Dotknij ikony kalendarza, aby powrócić do bieżącego miesiąca. Aby sprawdzić, czy będziesz pracować w konkretny dzień, dotknij przycisku wyszukiwania i wprowadź datę. Zostanie on podświetlony w kalendarzu i możesz sprawdzić, czy jest to dla Ciebie dzień roboczy, czy nie, kolorem tej daty. Na koniec możesz zmienić tło za pomocą przycisku więcej.

Wyszukiwanie harmonogramu pracy zmianowej Harmonogram pracy zmianowej bg

Aplikacja jest całkiem dobra; dobrze spełnia swoje zadanie i ma przyzwoity projekt do uruchomienia, więc nie musisz się zmuszać do jego używania. Jeśli chodzi o funkcje, aplikacja nie pozwala dodawać dni, w których możesz pracować na dodatkowej zmianie, co jest jej jedyną wadą.

Zainstaluj harmonogram pracy zmiany ze sklepu Google Play