Kontroluj bibliotekę muzyczną z centrum powiadomień iPhone’a

Nigdy nie rozważałem zastąpienia domyślnej aplikacji Muzyka na moim iPhonie aplikacją innej firmy. Możesz lub nie zgodzić się, że aplikacja jest idealna, ale spełnia swoje zadanie. W App Store nadal można znaleźć wiele aplikacji muzycznych, a niektóre z nich są wyjątkowo popularne. To powiedziawszy, nawet jeśli jesteś całkowicie zadowolony z domyślnej aplikacji muzycznej, możesz spróbować Musica – Widget Player. Jest to bezpłatna aplikacja na iOS, która, jak sama nazwa wskazuje, jest przede wszystkim widżetem. Logiczne pytanie, które należy zadać, brzmi: czy potrzebujemy widżetu muzycznego w Centrum powiadomień, kiedy możemy już odtwarzać / wstrzymywać utwory, przeskakiwać do następnych lub poprzednich i kontrolować głośność z ekranu blokady i centrum sterowania. Odpowiedź brzmi: tak, ponieważ ta aplikacja-widżet umieszcza całą bibliotekę muzyczną, wszystkie listy odtwarzania oraz elementy sterujące tasowaniem i powtarzaniem utworów w Centrum powiadomień. Przed iOS 8 można było uzyskać coś takiego na swoim iPhonie tylko wtedy, gdy urządzenie zostało po jailbreaku.

Zainstaluj aplikację i rozwiń Centrum powiadomień, w którym otrzymasz powiadomienie o dostępności nowego widżetu. Dotknij opcji Edytuj, aby dodać widżet Musica do Centrum powiadomień.

Musica_widget

Widżet wygląda dość zwyczajnie, ale nawet po zwinięciu masz więcej dostępnych opcji niż normalne sterowanie muzyką w Centrum sterowania. Stuknij opcję Ranking, aby wyświetlić wybór utworów, wykonawców, albumów, kompozytorów i gatunków, które rozwijają się, aby wyświetlić listę utworów w odpowiednich kategoriach. Dotknij dowolnego utworu, aby go odtworzyć.

Karta Listy odtwarzania pozwala odtwarzać najnowsze utwory, a każda utworzona playlista odtwarza jedną z pozostałych automatycznie generowanych list. Karta Odtwarzanie jest prawdopodobnie jedną z najlepszych funkcji tego widżetu. Umożliwia słuchanie innych utworów tego samego wykonawcy, przeglądanie albumu i wykonawcy utworu, a także informacje o kompozytorze utworu, jeśli są dostępne.

MusicaMusica_songs

Krótko mówiąc, widżet Musica to prawie każda funkcja aplikacji Muzyka dostępna z centrum powiadomień. Możesz go używać niezależnie od używanej aplikacji, a przejście na inny utwór jest znacznie łatwiejsze.

Zainstaluj Musica Widget Player z App Store