Konwertuj jednostki za pomocą tej właściwej aplikacji Material Design [Android]

Udostępnij teraz w social media:

Ile funtów w kilogramie? W czasach, gdy kalkulatory i smartfony nie były tak powszechne, najlepsze, co mogłeś zrobić, to nauczyć się małych sztuczek, które mogą pomóc ci uzyskać przybliżone oszacowanie. Na przykład, możesz podwoić wartość Kg, a następnie dodać połowę więcej, aby uzyskać wystarczająco zbliżoną liczbę funtów. Na szczęście możesz teraz konwertować jednostki ze strony wyników wyszukiwania Google lub, jeśli jesteś offline, możesz użyć aplikacji do konwersji, takiej jak S Converter. Obsługuje konwersję jednostek dla przyspieszenia, waluty, obszaru, cyfrowego przechowywania, energii, siły, zużycia paliwa i innych. Aplikacja działa świetnie i jeśli chcesz mieć inny powód, aby używać jej w porównaniu z jakąkolwiek inną aplikacją do konwersji, weź pod uwagę projekt S Converter, który jest w całości materiałem.

  Jak zablokować automatyczną aktualizację Chromium Edge w systemie Windows 10

Uruchom aplikację i domyślnie przyjmuje jednostki konwersji przyspieszenia. Dotknij ikony aplikacji w lewym górnym rogu paska akcji, aby wyświetlić szufladę nawigacji i możesz przełączyć się na inną jednostkę. S Converter konwertuje dane wejściowe na wszystkie jednostki określonej kategorii zamiast tylko jednej. Na przykład masa jest obliczana w tonach, kilogramach, gramach, funtach, kamieniach itp.

S Konwerter jednostek

Jeśli niektóre jednostki są dla Ciebie bezużyteczne i tylko powiększają bałagan, możesz je ukryć w ustawieniach aplikacji. Stuknij przycisk więcej na pasku akcji, aby przejść do ustawień. Tutaj możesz wybrać między ciemnym i jasnym motywem, wyłączyć przesuwanie, aby odrzucić gest i między innymi wyłączyć kalkulator. Przewiń w dół, a zobaczysz listę wszystkich obsługiwanych jednostek. Kliknij te, które chcesz ukryć, a lista jednostek w szufladzie nawigacji zostanie wyczyszczona.

  Jak uruchamiać akcje, dotykając tylnej części iPhone'a

Ustawienia konwertera S.Konwerter S ukrywa jednostki

Dostęp do kalkulatora można uzyskać za pomocą pływającego przycisku na ekranie głównym aplikacji. To prosty kalkulator, który jest jak fajna funkcja dodatkowa, która może ci się przydać, ale nie musi. Wreszcie, aplikacja umożliwia dodanie niestandardowej jednostki. Może to być jednostka, której nie obsługuje lub możesz dosłownie dodać wartość jednostki, którą stworzyłeś dla siebie. Aby utworzyć niestandardową jednostkę, dotknij przycisku więcej i wybierz opcję Niestandardowa jednostka. Wypełnij dane jednostki i zapisz ją. Jest automatycznie grupowany ze wszystkimi innymi jednostkami w wybranej kategorii i musi być utożsamiany z jedną z istniejących jednostek. Na przykład, gdybym miał dodać Banan jako jednostkę powierzchni lub masy, musiałbym podać, ile bananów odpowiada jednemu gramowi.

  Jak stworzyć legendę oznaczoną kolorem w programie PowerPoint

Kalkulator S ConverterKonwerter S niestandardowy

Aplikacja jest dobrze wykonana, więc mówienie, że ma schludny, przejrzysty interfejs, jest nieco zbędne. Działa świetnie i nie ma żadnych reklam.

Zainstaluj konwerter S ze sklepu Google Play

x